• Gość; 24 dni temu

Arka gdynia kurwa świnia

Jestem z redy jestem lechistą

• Gość; 2 miesiące temu

Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

• Gość; 5 miesięcy temu

BKS

• Gość; 9 miesięcy temu

Nananana lechia!!!!

• Gość; 11 miesięcy temu

http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

Zagra dziś peszko ?

• Gość; 1 rok temu

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

no

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Statystyki strony
  • Newsów: 608
  • Użytkowników: 177
  • Ostatni użytkownik: GeeN
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 433 (0)

Napisane 21.08.2017; 15:22 | 11 komentarzy
Do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Lechii Gdańsk dołączył Matt Newton. 24-latek będzie w nim pełnił funkcję analityka. Matt Newton jest absolwentem wychowania fizycznego na Uniwersytecie West of Scotland. Choć jest Anglikiem, to większość swego życia spędził w Szwajcarii, gdzie pracował m.in. jako analityk w sztabie szkoleniowym Servette Genewa. Tę samą funkcję Newton będzie pełnił w Lechii Gdańsk.

Odwołany wyjazd do Krakowa

Napisane 20.08.2017; 19:50 | 31 komentarzy
Pomimo planowanego najazdu na Reymonta 22 w Krakowie, który miał mieć miejsce w przyszłym tygodniu przy okazji meczu Wisła - Lechia, a na który mieliśmy się razem udać, informujemy, iż grupy kibicowskie Lechii Gdańsk oraz Śląska Wrocław wspólnie podjęły decyzję, iż nie pojedziemy na to spotkanie. Decyzja spowodowana jest skandaliczną karą, jaką otrzymali kibice Wisły od Komisji Ligi. Ta, stosując odpowiedzialność zbiorową wykluczyła z meczu Wisła - Lechia KAŻDEGO kibica gospodarzy, który zasiadał w młynie na ostatnich derbach Krakowa. Nie możemy zaakceptować sytuacji, gdzie jedną decyzją uniemożliwia się zobaczenie meczu kilku tysiącom fanów. Kary zbiorowe w takim wydaniu to kolejny etap chorych fantazji Komisji Ligi. Przewodniczący tej komisji, Zbigniew Mrowiec już niejednokrotnie udowodnił, że ma problemy z logicznym myśleniem, dlatego podczas tego meczu będzie miał okazję w ciszy przemyśleć, ile warta jest polska liga bez fanatycznych trybun. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW! Fani Lechii Gdańsk i Śląska Wrocław

Bilety na mecz z Jagiellonią po 5 zł.Cały dochód z biletów dla potrzebujących po nawałnicach na Pomorzu.

Napisane 20.08.2017; 19:30 | 7 komentarzy
– Wszyscy w klubie zdajemy sobie sprawę, że początek sezonu w wykonaniu drużyny nie jest taki, jaki sobie wymarzyliśmy. Piątkowa porażka z Sandecją to rozczarowanie dla każdego Lechisty. Ale w trudnych chwilach musimy być razem. Już dziś zapraszamy wszystkich kibiców na mecz z Jagiellonią. Bilety na to spotkanie będą kosztowały jedynie 5 złotych, a dochód zostanie przekazany na rzecz poszkodowanych w niedawnej nawałnicy na Pomorzu - mówi Maciej Bałaziński, wiceprezes Lechii Gdańsk.

Zawodnik Mariusza Piekarskiego ma trafić do Lechii

Napisane 20.08.2017; 17:38 | 29 komentarzy
Kolejny piłkarz ze stajni Mariusza Piekarskiego może trafić do Lechii Gdańsk. Mowa o Jakubie Araku, który chce grać w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju. Mówiło się o transferze z Ruchu tego piłkarza tak , aby "Niebiescy" na nim zarobili. Z najnowszych informacji wynika, że Arak jednak na początku tygodnia rozwiąże umowę z chorzowianami z winy klubu i trafi do Lechii.

Radosław Mroczkowski''Bardzo się cieszymy''

Napisane 19.08.2017; 00:58 | 0 komentarzy
Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa odniesionego na trudnym terenie. Do przerwy scenariusz meczu układał się po naszej myśli, w drugiej połowie trochę się pogubiliśmy, ale pracowaliśmy dalej, z charakterem i to się opłaciło. Dużo zdrowia kosztowało nas to spotkanie, ale to zwycięstwo jest bardzo cenne i motywujące do dalszej pracy – podsumował spotkanie w Gdańsku Radosław Mroczkowski.

Piotr Nowak ''Zagraliśmy słabo''

Napisane 19.08.2017; 00:55 | 66 komentarzy
W pierwszej połowie zagraliśmy słabo. Moi piłkarze wiedzieli, jak gracze Sandecji wyprowadzają swoje ataki, a mimo tego nie byli czujni i popełnili błędy. Takie pomyłki nie mogą nam się zdarzyć. Przy doświadczonych graczach w defensywie musimy być bardziej odpowiedzialni i takie sytuacje musimy wyczyścić – mówił Nowak. – W przerwie pokazaliśmy piłkarzom pewne rozwiązania i w drugiej części meczu w kilka minut doprowadziliśmy do wyrównania. Niestety potem zgubiliśmy tempo i to obróciło się przeciw nam

Wstyd, żenada ,kompromitacja

Napisane 18.08.2017; 21:28 | 40 komentarzy
Lechia przegrała u siebie z Sandecją Nowy Sącz 2-3, do przerwy Biało-Zieloni przegrywali już z podopiecznymi trenera Radosława Mroczkowskiego 0-2. Po przerwie Lechię prowadził trener Adam Owen, a opiekun Gdańszczan Piotr Nowak siedział tylko na ławce rezerwowych. Na konferencji prasowej Nowak tłumaczył, że była to wspólna decyzja. Widać jednak gołym okiem , że opiekun Nowak nie jest akceptowany przez drużynę i jego czas w Gdańsku się poprostu skończył. Tak więc "kończ waść wstydu oszczędź". Dziś w barwach Lechii zadebiutował Joao Oliveira i nasuwa się pytanie czy ktoś tego gościa oglądał przed przyjściem do Gdańska...........

Poznaliśmy sędziego jutrzejszego meczu Lechii

Napisane 17.08.2017; 22:17 | 22 komentarzy
Arbitrem spotkania Lechii Gdańsk z Sandecją Nowy Sącz w 6. kolejce Lotto Ekstraklasy będzie Bartosz Frankowski z Torunia. Sędzia podczas piątkowego spotkania będzie mógł skorzystać z systemu wideopowtórek VAR. Bartosz Frankowski w ubiegłym sezonie gościł na pięciu spotkaniach z udziałem Lechii. W dwóch spotkaniach Biało-Zieloni wygrywali, dwa raz padał remis, zaś w jednym gdańszczanie doznali porażki. W obecnym sezonie arbiter z Torunia poprowadził cztery spotkania (trzy w Lotto Ekstraklasie i jedno w Pucharze Polski). Pokazał w nich piłkarzom 11 żółtych kartek i ani jednej czerwonej. Nie podyktował też jeszcze w tym sezonie rzutu karnego.

Wspomóż razem z Lechią dzieci poszkodowane w piątkowej nawałnicy

Napisane 16.08.2017; 21:14 | 3 komentarzy
Lechia Gdańsk, Fundacja Lechii Gdańsk oraz Stowarzyszenie Piękne Anioły włączają się do akcji pomocy poszkodowanym w nawałnicy, która przeszła nad Pomorzem w nocy z 11 na 12 sierpnia. Temu celowi podporządkowana zostanie akcja “Anioły idą do szkoły”. W piątek, 18 sierpnia, przed meczem Biało-Zielonych z Sandecją Nowy Sącz (początek o godzinie 18 na Stadionie Energa Gdańsk) przeprowadzona zostanie zbiórka artykułów szkolnych oraz pieniędzy na rzecz dzieci z rodzin, dotkniętych niedawnym kataklizmem.

Joao Oliveira wypożyczony do Lechii

Napisane 15.08.2017; 10:24 | 61 komentarzy
João Oliveira został wypożyczony ze szwajcarskiego FC Luzern do Lechii Gdańsk do końca sezonu 2017/2018. Umowa wypożyczenia zawiera opcję wykupu zawodnika.

Maciej Skorża ''Mieliśmy kilka okazji''

Napisane 14.08.2017; 21:17 | 0 komentarzy
Mecz kończymy z poczuciem dużego niedosytu. Nie poprawiliśmy miejsca w tabeli, a zdobycz punktowa jest minimalna. Jestem natomiast zadowolony z realizacji założeń taktycznych, choć Lechia nas zaskoczyła defensywnym ustawieniem – mówił Maciej Skorża. - Sytuacji do kontrataków mieliśmy niewiele, byliśmy zmuszeni do gry atakiem pozycyjnym. Mieliśmy kilka okazji po akcjach oskrzydlających, choć Lechia również miała kapitalną szansę Pawła Stolarskiego. Po przerwie to my byliśmy groźniejsi, ale Dusan Kuciak bronił bardzo dobrze. Mieliśmy przez to problem ze skutecznością. Graliśmy z bardzo dobrą drużyną, Lechia może przeżywa pewne problemy, lecz wciąż ma silny kadrowo zespół. Za ten mecz stawiam małego plusika na naszym koncie, choć pewnie wszyscy liczyli na to, że po udanym spotkaniu pucharowym z Lechem, zwyciężymy także w lidze. Niestety się nie udało – zakończył trener Pogoni Szczecin.

Piotr Nowak ''Było dużo walki''

Napisane 14.08.2017; 21:15 | 10 komentarzy
To był ciężki mecz dla obu drużyn. Było dużo walki, każdy chciał wygrać - mówił Piotr Nowak na pomeczowej konferencji prasowej. - Dla nas ważne to spotkanie było bardzo ważne pod względem mentalnym, po tym jak wiele zdarzyło się przez ostatnie tygodnie. Ten remis to dla nas dobry prognostyk na przyszłość, drużyna zaczyna się z powrotem konsolidować - dodał szkoleniowiec Lechii.

To był mecz dla "koneserów"

Napisane 14.08.2017; 20:04 | 13 komentarzy
To był mecz dla "koneserów" piłki nożnej. Nie będziemy nikomu ubliżać , więc kolokwialnie podsumujemy to spotkanie, w którym ewidentnie Piotr Nowak zagrał na 0-0. Oprócz Dusana Kuciaka po raz kolejny ( po pucharowym meczu z Bytovią) zagrało aż siedmiu defensywnych piłkarzy od pierwszych minut meczu plus bracia Paixao oraz Sławek Peszko. Ja osobiście nie widziałem żadnej myśli przewodniej oprócz grania na zero z tyłu. Myśl przewodnia w ofensywie była na zasadzie "walimy do przodu może Peszko może Marko, a może Flavio). Tak słabej Lechii bez pomysłu i brzydko grającej jak w ostatnich kilku meczach dawno nie widzieliśmy. Chyba opiekun Lechii zapomniał, że w tym roku nie dzielimy punktów, aaaaaa.....wróć może to ważny punkt w kontekście walki o utrzymanie w LOTTO Ekstraklasie?? Dziś od 63 minuty na boisku pojawił się Patryk Lipski i zanotował solidny występ na tle kolegów z zespołu.

Lipski z kontraktem na 4 lata w Lechii

Napisane 12.08.2017; 15:27 | 48 komentarzy
Patryk Lipski został nowym piłkarzem Lechii Gdańsk. 23-letni pomocnik podpisał z gdańskim klubem czteroletni kontrakt.

Patryk Lipski podpisze umowę Lechią

Napisane 11.08.2017; 22:56 | 9 komentarzy
Młodzieżowy reprezentant kraju Patryk Lipski przechodził dziś testy medyczne w Lechii Gdańsk. Ofensywny pomocnik i były zawodnik Ruchu Chorzów powinien w dniu jutrzejszym parafować umowę z naszym klubem.