Lechia w 1/8 finału PP

W meczu 1/16 finału Pucharu Polski w Rzeszowie do przerwy miejscowa Resovia prowadziła po bramce Hassa z Lechią Gdańsk 1-0, ale po przerwie na plac gry wszedł Lukas Haraslin i na tym marzenia gospodarzy o awansie do kolejnej fazy rozgrywek się skończyły. Wyrównał stan meczu Steven Vitoria w 57 minucie gry ,a  później w przeciągu nieco ponad 10 minut kolejne bramki zdobyli Artur Sobiech i właśnie Sulo Haraslin.

RESOVIA RZESZÓW - LECHIA GDAŃSK      1-3 (1-0)

Paweł Hass (15.) - Steven Vitoria (57.), Artur Sobiech (63.), Lukas Haraslin (70.)

LECHIA GDAŃSK: Dusan Kuciak - Karol Fila (74. Joao Nunes), Michał Nalepa, Steven Vitoria, Mateusz Lewandowski (46. Filip Mladenović) - Jarosław Kubicki, Tomasz Makowski - Rafał Wolski, Flavio Paixao (K), Michał Mak (46. Lukas Haraslin) - Artur Sobiech

Napisane przez: Leos dnia 07.11.2018; 22:01