Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 29.04.2017; 20:30
  • Ekstraklasa (31)
Sonda
Ile punktów zdobędzie Lechia w dwóch ostatnich kolejkach rundy zasadniczej ?
komplet punktów
1-3
żadnego
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu marcu
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    51 głosów (58,62%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu kwietniu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Pogonią Szczecin
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    Ocena: 5,25
Następne mecze
Mecz Data
Arka Gdynia vs. Piast Gliwice 28.04.2017; 18:00
Lech Poznań vs. Korona Kielce 28.04.2017; 20:30
Wisła Płock vs. Ruch Chorzów 29.04.2017; 18:00
Lechia Gdańsk vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 29.04.2017; 20:30
Jagiellonia Białystok vs. Pogoń Szczecin 30.04.2017; 15:30
Legia Warszawa vs. Wisła Kraków 30.04.2017; 18:00
Zagłębie Lubin vs. Cracovia 01.05.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Jagiellonia Białystok 30 30
2. Legia Warszawa 30 29
3. Lech Poznań 30 28
4. Lechia Gdańsk 30 27
5. Wisła Kraków 30 22
6. Pogoń Szczecin 30 21
7. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 30 21
8. Korona Kielce 30 20
9. Wisła Płock 30 20
10. Zagłębie Lubin 30 20
11. Śląsk Wrocław 30 17
12. Arka Gdynia 30 16
13. Cracovia 30 16
14. Ruch Chorzów 30 15
15. Piast Gliwice 30 15
16. Górnik Łęczna 30 15
Urodziny
  • Zawodnik
    Mario Maloca
    04.05.1989
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Oliver Zelenika
    14.05.1993
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 1 miesiąc temu

    BKS

  • Gość; 6 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 7 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 1 rok temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 578
  • Użytkowników: 170
  • Ostatni użytkownik: John Joe
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 211 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Bilety na mecz z Cracovią już w sprzedaży

Napisane 13.02.2017; 16:09 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0

W sobotę 25 lutego piłkarze Lechii Gdańsk rozegrają drugie tej wiosny spotkanie na Stadionie Energa Gdańsk. O godz. 18 Biało-Zieloni zmierzą się z Cracovią. Bilety na to spotkanie dostępne są  w internecie na stronie bilety.lechia.pl, w aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży. Kupując bilet na mecz Lechia - Cracovia posiadacz wejściówki otrzymuje prawo do zakupu w przedsprzedaży bilety na spotkania z Legią Warszawa i Arką Gdynia.

 

Zasady przedsprzedaży biletów na mecze z Legią i Arką:


1.    Do zakupu uprawnione są wszystkie osoby posiadające bilet na mecz z Cracovią. Celem nabycia biletu w przedsprzedaży, najpierw należy zakupić bilet na spotkanie Lechia - Cracovia.
2.    Na jednego właściciela biletu na mecz z Cracovią przysługuje prawo zakupu jednego biletu na mecze z Legią i/lub z Arką. Biletu nie można przekazać innej osobie.
3.    Kupując bilety przez Internet, wejściówki w przedsprzedaży muszą być kupione osobno z profilu właściciela biletu na Cracovię.
4.    Przedsprzedaż trwa do 26 lutego 2017 roku włącznie. Sprzedaż biletów na spotkania z Legią oraz Arka prowadzona jest przez Internet oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.
5.    Zwrot biletu na Cracovię możliwy będzie jedynie pod warunkiem zwrotu wszystkich zakupionych biletów w przedsprzedaży.

 

KIBICOM LECHII GDAŃSK PRZYPOMINAMY O ZMIENIONYCH CENACH BILETÓW NA MECZE BIAŁO-ZIELONYCH W RUNDZIE WIOSENNEJ

 

Ceny Biletów

 

Trybuna

Bilet Normalny

Bilet Ulgowy

 

Czerwona

70 PLN

35 PLN

Żółta

50 PLN

25 PLN

Zielona

30 PLN

15 PLN

Niebieska

35 PLN

20 PLN

 

 

Przypominamy, iż bilet ulgowy mają prawo zakupić:

- dzieci do lat 16
- młodzież ucząca się i studenci do 26 roku życia (warunkiem jest weryfikacji aktualnej legitymacji szkolnej/studenckiej – kupujesz przez Internet, prześlij skan legitymacji na adres bilety@lechia.pl aby aktywować ważność ulgi do końca jej ważności)
- osoby powyżej 60 roku życia
- dzieci do lat 6 wstęp darmowy

Zachęcamy do nabywania wejściówek w pakietach dodatkowych

PAKIETY DODATKOWE:
20% za zakup  w pakiecie rodzinnym (opiekun + dziecko do lat 16 -1+1, 1+2, 1+3, 2+1, 2+2, 2+3) - dotyczy płatnych biletów w transakcji
20% za zakup na Kartę Dużej Rodziny (tylko zakup indywidualny)
Pakiety dodatkowe nie łączą się z sobą i obowiązują jedynie w sektorze rodzinnym.

SEKTOR RODZINNY:
Trybuna rodzinna – sektory G, H, I, J, 3, 4, 5, 6, 7, 8 – to strefa przygotowana specjalnie dla dzieci i ich rodziców.