Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lech Poznań vs. Lechia Gdańsk
  • 05.03.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (24)
Sonda
Które miejsce zajmie Lechia na koniec rundy zasadniczej sezonu 2016/2017 ?
Pierwsze
Miejsca 2-3
Miejsca 4-6
Znajdzie się w grupie spadkowej
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii w miesiącu Grudniu
  • Zawodnik
    Rafał Janicki
    19 głosów (26,76%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lutym
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Bruk-Bet Termaliką
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    Ocena: 6,75
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Cracovią
Następne mecze
Mecz Data
Górnik Łęczna vs. Piast Gliwice 26.02.2017; 15:30
Legia Warszawa vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 26.02.2017; 18:00
Ruch Chorzów vs. Śląsk Wrocław 27.02.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Górnik Łęczna 03.03.2017; 18:00
Zagłębie Lubin vs. Legia Warszawa 03.03.2017; 20:30
Cracovia vs. Arka Gdynia 04.03.2017; 15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Ruch Chorzów 04.03.2017; 18:00
Piast Gliwice vs. Wisła Kraków 04.03.2017; 20:30
Jagiellonia Białystok vs. Śląsk Wrocław 05.03.2017; 15:30
Lech Poznań vs. Lechia Gdańsk 05.03.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Lechia Gdańsk 23 46
2. Jagiellonia Białystok 23 42
3. Lech Poznań 23 41
4. Legia Warszawa 22 38
5. Zagłębie Lubin 22 34
6. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 22 34
7. Wisła Kraków 23 31
8. Pogoń Szczecin 23 30
9. Arka Gdynia 23 29
10. Korona Kielce 23 29
11. Wisła Płock 23 25
12. Śląsk Wrocław 22 26
13. Cracovia 23 24
14. Piast Gliwice 22 22
15. Ruch Chorzów 22 19
16. Górnik Łęczna 21 18
Urodziny
  • Zawodnik
    Martin Kobylański
    08.03.1994
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Gino van Kessel
    09.03.1993
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 4 miesiące temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 5 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 10 miesięcy temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 10 miesięcy temu

    no

  • Gość; 10 miesięcy temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 11 miesięcy temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 11 miesięcy temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

  • Gość; 11 miesięcy temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 563
  • Użytkowników: 163
  • Ostatni użytkownik: Robert9211
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 281 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Bilety na mecz z Cracovią już w sprzedaży

Napisane 13.02.2017; 16:09 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0 ( [+] / [-] )

W sobotę 25 lutego piłkarze Lechii Gdańsk rozegrają drugie tej wiosny spotkanie na Stadionie Energa Gdańsk. O godz. 18 Biało-Zieloni zmierzą się z Cracovią. Bilety na to spotkanie dostępne są  w internecie na stronie bilety.lechia.pl, w aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży. Kupując bilet na mecz Lechia - Cracovia posiadacz wejściówki otrzymuje prawo do zakupu w przedsprzedaży bilety na spotkania z Legią Warszawa i Arką Gdynia.

 

Zasady przedsprzedaży biletów na mecze z Legią i Arką:


1.    Do zakupu uprawnione są wszystkie osoby posiadające bilet na mecz z Cracovią. Celem nabycia biletu w przedsprzedaży, najpierw należy zakupić bilet na spotkanie Lechia - Cracovia.
2.    Na jednego właściciela biletu na mecz z Cracovią przysługuje prawo zakupu jednego biletu na mecze z Legią i/lub z Arką. Biletu nie można przekazać innej osobie.
3.    Kupując bilety przez Internet, wejściówki w przedsprzedaży muszą być kupione osobno z profilu właściciela biletu na Cracovię.
4.    Przedsprzedaż trwa do 26 lutego 2017 roku włącznie. Sprzedaż biletów na spotkania z Legią oraz Arka prowadzona jest przez Internet oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.
5.    Zwrot biletu na Cracovię możliwy będzie jedynie pod warunkiem zwrotu wszystkich zakupionych biletów w przedsprzedaży.

 

KIBICOM LECHII GDAŃSK PRZYPOMINAMY O ZMIENIONYCH CENACH BILETÓW NA MECZE BIAŁO-ZIELONYCH W RUNDZIE WIOSENNEJ

 

Ceny Biletów

 

Trybuna

Bilet Normalny

Bilet Ulgowy

 

Czerwona

70 PLN

35 PLN

Żółta

50 PLN

25 PLN

Zielona

30 PLN

15 PLN

Niebieska

35 PLN

20 PLN

 

 

Przypominamy, iż bilet ulgowy mają prawo zakupić:

- dzieci do lat 16
- młodzież ucząca się i studenci do 26 roku życia (warunkiem jest weryfikacji aktualnej legitymacji szkolnej/studenckiej – kupujesz przez Internet, prześlij skan legitymacji na adres bilety@lechia.pl aby aktywować ważność ulgi do końca jej ważności)
- osoby powyżej 60 roku życia
- dzieci do lat 6 wstęp darmowy

Zachęcamy do nabywania wejściówek w pakietach dodatkowych

PAKIETY DODATKOWE:
20% za zakup  w pakiecie rodzinnym (opiekun + dziecko do lat 16 -1+1, 1+2, 1+3, 2+1, 2+2, 2+3) - dotyczy płatnych biletów w transakcji
20% za zakup na Kartę Dużej Rodziny (tylko zakup indywidualny)
Pakiety dodatkowe nie łączą się z sobą i obowiązują jedynie w sektorze rodzinnym.

SEKTOR RODZINNY:
Trybuna rodzinna – sektory G, H, I, J, 3, 4, 5, 6, 7, 8 – to strefa przygotowana specjalnie dla dzieci i ich rodziców.