Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 27 dni temu

Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

• Gość; 3 miesiące temu

BKS

• Gość; 8 miesięcy temu

Nananana lechia!!!!

• Gość; 9 miesięcy temu

http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

Zagra dziś peszko ?

• Gość; 1 rok temu

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 343 (0)

Karma: +1

W meczu 27 kolejki LOTTO Ekstraklasy Lechia Gdańsk pokonała Zagłębie Lubin 1-0 , a bramkę na wagę cennych trzech punktów zdobył Marco Paixao w 27 minucie gry. Biało-Zieloni bardzo dobrze weszli w mecz i wypracowali sobie kilka znakomitych sytuacji z początkiem spotkania, ale nie potrafili udokumentować ich zdobyciem bramki. Decydująca była znakomita akcja Rafała Wolskiego z Lukasem Haraslinem, którą wykończył Portugalczyk. Tak więc Lechia przerwała serię trzech porażek z rzędu i czas teraz , aby przerwać niemoc wyjazdową , a najbliższa okazja będzie w kolejnej kolejce gdzie nasi gracze w Gliwicach zmierzą się z Piastem już z fanami Biało-Zielonych na trybunach.

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin    1-0 (0-0)

Marco Paixao 27 minuta

Lechia :  1. Dušan Kuciak - 41. Paweł Stolarski, 2. Rafał Janicki, 22. Mario Maloča, 3. Jakub Wawrzyniak - 28. Flávio Paixão (88, 6. Simeon Sławczew), 16. Ariel Borysiuk, 7. Miloš Krasić, 27. Rafał Wolski, 17. Lukáš Haraslín (59, 30. João Nunes) - 19. Marco Paixão (80, 11. Grzegorz Kuświk).

Zagłębie :1. Martin Polaček - 4. Aleksandar Todorovski, 33. Ľubomír Guldan, 24. Jakub Tosik, 23. Daniel Dziwniel - 7. Krzysztof Janus (69, 90. Ján Vlasko), 20. Jarosław Kubicki (80, 16. Paweł Żyra), 28. Łukasz Piątek, 19. Filip Jagiełło (46, 14. Łukasz Janoszka), 18. Filip Starzyński - 9. Arkadiusz Woźniak

Koniaczek
Wygrali jest fajnie, ale czy w następnej kolejce zobaczymy Lechię, która zadziwi i wygra i przejmie się tym, że gra o najwyższe cele, czy zobaczymy Lechię standardowo na wyjeździe nam kolanach, bez pomysłu, celu i zwycięstwa. Piast walczy o utrzymanie. Jedno jest pewne, jeśli Krasic i spółka nie zechcą mogą wszystko a jeśli nie, to obejrzymy taką sama wyjazdową mameje jak zawsze. I jeśli teraz nie zmienia stylu gry, to nie liczyłbym na nagłe olśnienie w play-ofach.
Nick
Wicek: "bo wygląda na to, że jesteś kimś z Zarządu" - no tak, poziom argumentacji wpisujący się w poziom współczesnej dyskusji politycznej. Brakuje kontr-argumentów, to próbuje się zdyskredytować osobę argumentującą. Swoją droga próbuję sobie wyobrazić, takiego członka zarządu, który nie ma nic innego do roboty, tylko pisanie komentarzy na małym fanowskim portalu, dla 50 czytelników. No błagam was, dorośnijcie. Ale pomijam to wszystko: nawet gdyby tę opinię napisał członek zarządu, nawet gdyby był to piłkarz, albo sam Nowak: to i tak prawda, znajduje potwierdzenie w statystykach, skrótach meczowych i opiniach postronnych dziennikarzy. Nowak postawił na piłkarskie szachy i Stokowca ograł: w końcu udało się nie wypuścić prowadzenia z rąk.
Wicek
Do gościa który napisał: "Nie bardzo wiem o co wam chodzi: Zagłębie w tym meczu nie pisnęło..." podaj swój Nick, bo wygląda na to, że jesteś kimś z Zarządu lub blisko niego.
A o meczu nie będę się wypowiadał, tylko podkreślę, że mimo kilku błędów rośnie forma Wolskiego.
Pozdrawiam Biało-Zieloną Brać.
Gość
Co do zmian Nowaka odpowiem cytatem: "Fajne było jednak to, że trenerzy reagowali na przebieg meczowych wydarzeń. Stokowiec już w przerwie ściągnął słabego dziś Jagiełłę i przesunął Starzyńskiego do środka, przez co Zagłębie zaczęło się dłużej utrzymywać przy piłce i wreszcie stwarzać jakieś zagrożenie pod bramką Kuciaka. Na to jednak błyskawicznie odpowiedział Nowak, kopiując wariant Stokowca z pierwszej połowy – zagęścił środek pola Nunesem, a z Wolskiego zrobił fałszywego skrzydłowego. Różnica była jednak taka, że manewr Nowaka okazał się skuteczny. Innymi słowy, w pojedynku trenerów skończyło się podobnie, jak na boisku."
Gość
Nie bardzo wiem o co wam chodzi: Zagłębie w tym meczu nie pisnęło, mecz całkowicie pod naszą kontrolą. Najlepsza ich akcja w drugiej połowie to główka prawie że sprzed pola karnego. Zmiany Nowaka jak najbardziej trafione, każda kolejna to dalsza neutralizacja Zagłębia. I co najlepsze - mimo defensywnej postawy, przynajmniej kilka okazji do podwyższenia wyniku. Brawo Nowak!
Gość
Czy wy nie rozumiecie że Nowakowi to nawet nie zależy żeby w tym okresie wygrywać. Pierwsza połowa wyśmienita - sytuacji k-wa na dwa mecze. I co się dzieje w 2 połowie jakby k-wa piorun strzelił nie ten zespół. Zmiany dramatyczne i nie przemyślane. Żenada. Jeszcze tak słabego Zagłębia nie widziałem a my tylko 1 do 0 po męczarniach
Jarek
...I te zmiany Nowaka. Nie chcę czepiać się trenera ale ponownie wprowadza zmianami zamieszanie. Zamiast dobić rywali zapraszamy ich do boju. Cenne 3 pkt i może na tym lepiej skończyć.