Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lech Poznań vs. Lechia Gdańsk
  • 05.03.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (24)
Sonda
Które miejsce zajmie Lechia na koniec rundy zasadniczej sezonu 2016/2017 ?
Pierwsze
Miejsca 2-3
Miejsca 4-6
Znajdzie się w grupie spadkowej
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii w miesiącu Grudniu
  • Zawodnik
    Rafał Janicki
    19 głosów (26,76%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lutym
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Bruk-Bet Termaliką
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    Ocena: 6,75
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Cracovią
Następne mecze
Mecz Data
Górnik Łęczna vs. Piast Gliwice 26.02.2017; 15:30
Legia Warszawa vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 26.02.2017; 18:00
Ruch Chorzów vs. Śląsk Wrocław 27.02.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Górnik Łęczna 03.03.2017; 18:00
Zagłębie Lubin vs. Legia Warszawa 03.03.2017; 20:30
Cracovia vs. Arka Gdynia 04.03.2017; 15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Ruch Chorzów 04.03.2017; 18:00
Piast Gliwice vs. Wisła Kraków 04.03.2017; 20:30
Jagiellonia Białystok vs. Śląsk Wrocław 05.03.2017; 15:30
Lech Poznań vs. Lechia Gdańsk 05.03.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Lechia Gdańsk 23 46
2. Jagiellonia Białystok 23 42
3. Lech Poznań 23 41
4. Legia Warszawa 22 38
5. Zagłębie Lubin 22 34
6. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 22 34
7. Wisła Kraków 23 31
8. Pogoń Szczecin 23 30
9. Arka Gdynia 23 29
10. Korona Kielce 23 29
11. Wisła Płock 23 25
12. Śląsk Wrocław 22 26
13. Cracovia 23 24
14. Piast Gliwice 22 22
15. Ruch Chorzów 22 19
16. Górnik Łęczna 21 18
Urodziny
  • Zawodnik
    Martin Kobylański
    08.03.1994
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Gino van Kessel
    09.03.1993
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 4 miesiące temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 5 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 10 miesięcy temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 10 miesięcy temu

    no

  • Gość; 10 miesięcy temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 11 miesięcy temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 11 miesięcy temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

  • Gość; 11 miesięcy temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 563
  • Użytkowników: 163
  • Ostatni użytkownik: Robert9211
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 236 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Daniel Mikołajewski w Lechii

Napisane 19.01.2017; 20:48 przez Leos
Źródło: n\a
Karma: +2 ( [+] / [-] )

Daniel Mikołajewski nowym piłkarzem Lechii Gdańsk

Daniel Mikołajewski w czwartek podpisał kontrakt z Lechią Gdańsk. Umowa 17-letniego pomocnika z gdańskim klubem będzie obowiązywać przez trzy lata.

Mikołajewski jest wychowankiem Podbeskidzia Bielsko-Biała i w swojej karierze reprezentował jak dotąd wyłącznie barwy tego klubu. Najpierw występował w drużynach juniorskich, a w sezonie 2015/2016 w zespole rezerw Podbeskidzia. W obecnych rozgrywkach został włączony do kadry pierwszej drużyny z Bielska-Białej i zagrał w 11 spotkaniach swojego zespołu w I lidze (wszystkich w I składzie).

 

Mikołajewski to również młodzieżowy reprezentant Polski. Dotychczas rozegrał pięć spotkań w kadrze Biało-Czerwonych do lat 18.

 

- Bardzo się cieszę z faktu, że taki klub jak Lechia Gdańsk zwrócił na mnie uwagę. Podpisanie umowy z Lechią to dla mnie ważny krok w mojej krótkiej jeszcze karierze - powiedział Daniel Mikołajewski po zawarciu kontraktu z gdańskim klubem.

 

Zawodnik na debiut w pierwszym zespole Biało-Zielonych będzie musiał jeszcze poczekać. Rundę wiosenną Mikołajewski spędzi bowiem na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Lechia negocjuje umowę wypożyczenia zawodnika do jednego z zespołów I ligi.

 

- Zależy nam na tym, by Daniel miał szansę regularnych występów w lidze. Dzięki nim jego talent będzie mógł się stale rozwijać w takim tempie, jak do tej pory. Liczymy, że grając wiosną w I lidze Daniel nabierze doświadczenia, które zaprocentuje potem w jego przyszłych występach w Lechii - mówi Janusz Melaniuk, manager działu sportowego gdańskiego klubu.

 

- Zdaję sobie sprawę z tego, że obecnie konkurencja w gdańskiej drużynie jest tak duża, że nie miałbym dużych szans na to, by przebić się do pierwszego składu Biało-Zielonych. Wierzę jednak, że już w następnym sezonie będę mógł zadebiutować w pierwszym zespole Lechii - zaznaczył Daniel Mikołajewski.

 

 

 

 

 

 

 

Tagi: