Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Miedź Legnica vs. Lechia Gdańsk
  • 17.12.2018; 18:00
  • Ekstraklasa (19)
Sonda
Jakim wynikiem zakończy się mecz Lechii z Legią ?
wygraną Legii
wygraną Lechii
remisem
Piłkarz miesiąca
Piłkarz listopada
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    18 głosów (64,29%)
Piłkarz Grudnia
Piłkarz meczu
Piłkarz meczu z Cracovią
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    Ocena: 10
Następne mecze
Mecz Data
Wisła Płock vs. Wisła Kraków 14.12.2018; 18:00
Jagiellonia Białystok vs. Zagłębie Lubin 14.12.2018; 20:30
Cracovia vs. Pogoń Szczecin 15.12.2018; 15:30
Górnik Zabrze vs. Arka Gdynia 15.12.2018; 18:00
Legia Warszawa vs. Piast Gliwice 15.12.2018; 20:30
Śląsk Wrocław vs. Korona Kielce 16.12.2018; 15:30
Zagłębie Sosnowiec vs. Lech Poznań 16.12.2018; 18:00
Miedź Legnica vs. Lechia Gdańsk 17.12.2018; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Lechia Gdańsk 18 38
2. Legia Warszawa 18 33
3. Jagiellonia Białystok 18 32
4. Piast Gliwice 18 30
5. Korona Kielce 18 29
6. Pogoń Szczecin 18 28
7. Lech Poznań 18 27
8. Wisła Kraków 18 26
9. Arka Gdynia 17 23
10. Zagłębie Lubin 18 21
11. Wisła Płock 18 19
12. Miedź Legnica 18 19
13. Cracovia 17 18
14. Śląsk Wrocław 18 17
15. Górnik Zabrze 18 16
16. Zagłębie Sosnowiec 18 12
Urodziny
  • Zawodnik
    Steven Vitoria
    11.01.1987
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Michał Nalepa
    22.01.1993
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Paweł; 11 dni temu

    hej, hej, hej BKS

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Przemysław Macierzyński

  • Gość; 10 miesięcy temu

    www.SURFIK.net
    - reklama stron www
    - zarabiaj przez internet

  • Gość; 1 rok temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 1 rok temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 1 rok temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 1 rok temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 1 rok temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 1 rok temu

    BKS

  • Gość; 2 lata temu

    Nananana lechia!!!!

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 790
  • Użytkowników: 209
  • Ostatni użytkownik: leilei3915
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 171 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Dawid Wasilewski w Lechii CLJ

Napisane 24.07.2017; 21:50 przez Leos
Źródło: n\a
Karma: +0 ( [+] / [-] )

17 letni Dawid Wasilewski z Bałtyku Koszalin trafił do Juniorów Starszych Lechii Gdańsk występujących w Centralnej Lidze Juniorów. Podopieczni trenera Tomasza Untona przebywają obecnie na obozie przygotowawczym w Cetniewie-Władysławowie. Dawid to jeden z najlepszych graczy nie tylko samego Bałtyku, ale także ligi w której występował. To reprezentant kadry Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

 

Dawid to kolejny piłkarz, który przebył drogę z koszalińskiego Bałtyku do Lechii Gdańsk. Poprzedni wychowankowie koszalińskiego zespołu co kontynuowali przygodę z piłką w Gdańsku to byli Sebastian Mila oraz Wojciech Pawłowski. Był też Łukasz Bednarek, ale On w tej chwili buduje sobie markę jako główny sędzia na boiskach LOTTO Ekstraklasy.

 

https://www.youtube.com/watch?v=wkFetGrCGf0

 

Tagi: