Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Wisła Kraków vs. Lechia Gdańsk
  • 26.08.2017; 20:30
  • Ekstraklasa (7)
Sonda
Na jakich pozycjach Lechia powinna jeszcze poszukać wzmocnień?
Bramka
Pomoc
Obrona
Atak
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lipcu
  • Zawodnik
    Jakub Wawrzyniak
    7 głosów (21,21%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu sierpniu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii w meczu z Pogonią Szczecin
  • Zawodnik
    Jakub Wawrzyniak
    Ocena: 5
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Sandecją Nowy Sącz
Następne mecze
Mecz Data
Górnik Zabrze vs. Wisła Płock 25.08.2017; 18:00
Śląsk Wrocław vs. Cracovia 25.08.2017; 20:30
Korona Kielce vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 26.08.2017; 15:30
Jagiellonia Białystok vs. Piast Gliwice 26.08.2017; 18:00
Wisła Kraków vs. Lechia Gdańsk 26.08.2017; 20:30
Lech Poznań vs. Arka Gdynia 27.08.2017; 15:30
Sandecja Nowy Sącz vs. Pogoń Szczecin 27.08.2017; 15:30
Legia Warszawa vs. Zagłębie Lubin 27.08.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Jagiellonia Białystok 6 13
2. Wisła Kraków 5 12
3. Lech Poznań 6 11
4. Zagłębie Lubin 5 11
5. Legia Warszawa 6 10
6. Górnik Zabrze 6 9
7. Sandecja Nowy Sącz 6 8
8. Pogoń Szczecin 6 7
9. Arka Gdynia 6 7
10. Wisła Płock 6 7
11. Śląsk Wrocław 6 6
12. Lechia Gdańsk 6 5
13. Korona Kielce 6 6
14. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 6 5
15. Cracovia 6 5
16. Piast Gliwice 6 5
Urodziny
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Flavio Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    zerwane więzadła krzyżowe
    31.12.2017
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 24 dni temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 24 dni temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 2 miesiące temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 5 miesięcy temu

    BKS

  • Gość; 9 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 11 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 11 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Statystyki strony
  • Newsów: 608
  • Użytkowników: 177
  • Ostatni użytkownik: GeeN
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 479 (0)
  • Użytkownicy online (1):

    Filipe

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Dokąd zmierzacie właściciele Klubu? Maloca wypożyczony do końca kontraktu

Napisane 25.07.2017; 16:32 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0 ( [+] / [-] )
Mario Maloca opuszcza drużynę Lechii Gdańsk. Obrońca Biało-Zielonych przechodzi na zasadzie wypożyczenia do zespołu SpVgg Greuther Fürth, występującego w niemieckiej 2. Bundeslidze. Wypożyczenie będzie obowiązywać do końca sezonu 2017/2018. Przypomnijmy, że właśnie z końcem tego sezonu Malocy kończy się kontrakt z Lechią czyli de facto na zakończenie gry w Lechii zamiast sprzedaży został wypożyczony.
 
Po meczu z Cracovią informowaliśmy, że Chorwat odejdzie do Niemieckiego Klubu, ale za kwotę 700 tysięcy euro, a względem podpisanej wcześniej umowy na linii Hajduk Split- Lechia Gdańsk 200 tysięcy trafi na konto Hajduka, o ile byliśmy zdziwieni, że nasi działacze tylko za taką kwotę sprzedają Mario, o tyle do głowy by nam nie przyszło, że zdecydują się go oddać za śmieszne pieniądze na wypożyczenie do Greuther Furth. Sam Maloca w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego mówił, że jest zaskoczony biernością Lechii w stosunku do przedłużenia z nim kontraktu. Pamiętajmy też , że jeszcze kilkanaście dni temu, gdy Malocę chciał kupić poznański Lech to wtedy był "nie na sprzedaż". Nie będziemy insynuować w jaki sposób doszło do odejścia Malocy i kto z kim , co i jak, ale smród pozostanie i chyba nawet schodzenie z kosztów w tak drastyczny sposób to...... Latem tego roku przygodę  z Lechią skończyli m.in. Simeon Slavczev, Ariel Borysiuk, Michał Chrapek, Michał Mak, Bartłomiej Pawłowski, Rafał Janicki, Mario Maloca, a wkrótce to samo będzie z Rafałem Wolskim. Przed transferem z Lechii Lukasa Haraslina chyba uchroniła nas jedynie kontuzja Słowaka. W zamian mamy w zespole Michała Lewandowskiego czy daniela Łukasika, który wrócił (po co ? ) z wypożyczenia z Sandhausen, w którym nie miał szans na grę.

 

 

Maloca do Lechii trafił przed rozpoczęciem sezonu 2015/2016 z Hajduka Split. W Biało-Zielonych barwach rozegrał 60 meczów w Lotto Ekstraklasie, w których strzelił cztery bramki.

 

 

 

Tagi: