Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Wisła Płock vs. Lechia Gdańsk
  • 14.07.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (1)
Sonda
Które miejsce zdobędzie Lechia na koniec sezonu 2016/2017?
Pierwsze
Drugie
Trzecie
Poza podium
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu maj
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    18 głosów (20,45%)
Piłkarz meczu
Następne mecze
Mecz Data
Wisła Płock vs. Lechia Gdańsk 14.07.2017; 18:00
Pogoń Szczecin vs. Wisła Kraków 14.07.2017; 20:30
Cracovia vs. Piast Gliwice 15.07.2017; 18:00
Górnik Zabrze vs. Legia Warszawa 15.07.2017; 20:30
Arka Gdynia vs. Śląsk Wrocław 16.07.2017; 15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Jagiellonia Białystok 16.07.2017; 15:30
Lech Poznań vs. Sandecja Nowy Sącz 16.07.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Zagłębie Lubin 17.07.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Arka Gdynia 0 0
2. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 0
3. Zagłębie Lubin 0 0
4. Wisła Płock 0 0
5. Jagiellonia Białystok 0 0
6. Sandecja Nowy Sącz 0 0
7. Górnik Zabrze 0 0
8. Korona Kielce 0 0
9. Piast Gliwice 0 0
10. Śląsk Wrocław 0 0
11. Lechia Gdańsk 0 0
12. Wisła Kraków 0 0
13. Pogoń Szczecin 0 0
14. Lech Poznań 0 0
15. Cracovia 0 0
16. Legia Warszawa 0 0
Urodziny
  • Zawodnik
    Miłosz Kałahur
    29.06.1999
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Rafał Janicki
    05.07.1992
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 27 dni temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 3 miesiące temu

    BKS

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 9 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 9 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Ostatnie komentarze
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 577
  • Użytkowników: 174
  • Ostatni użytkownik: tomasz wojcieszynski
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 387 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Dusan Kuciak ''Lechia to ambitny klub''

Napisane 06.02.2017; 14:07 przez Agnieszka
Źródło: lechia.pl
Karma: +0

Słowacki bramkarz Dusan Kuciak w piątek przyjechał do Gdańska i podpisał z Lechią półroczny kontrakt,a już w sobotę zagrał 45 minut w sparingu przeciwko Drutex Bytovii Bytów.Na łamach oficjalnego serwisu Lechii Gdańsk opowiada o pierwszych wrażeniach,co chce osiagnąć oraz co go skłoniło do przejścia do Lechii.

 

- Pierwsze wrażenia? Zimno. A tak poważnie – udało mi się zagrać 45 minut, chociaż szczerze się tego obawiałem, bo temperatura rzeczywiście nie jest najwyższa, w dodatku dały mi się trochę we znaki podróże, a piątek był dniem pełnym zajęć - od testów medycznych po ostateczne podpisanie kontraktu. Na szczęście zagrałem, a teraz myślę o tym, co przede mną – mówił po spotkaniu uśmiechnięty Słowak.

Co 31-letni bramkarz zamierza osiągnąć w barwach Lechii?

– Maksimum co się da. Chcę grać w jak największej ilości meczów i wygrywać je, tak jak ostatni sparing. Myślę już o kolejnym spotkaniu i zwycięstwie. Lechia to klub z dużymi ambicjami, a ja po rozmowach z trenerem zadecydowałem, że chcę tutaj grać, bo w Gdańsku jest drużyna, która może osiągnąć coś fajnego. Ja również mam swoje ambicje, chcę walczyć o najwyższe cele i zdobywać trofea. Lechia jest w tej chwili na drugim miejscu w tabeli, z tą samą ilością punktów co lider i to z nim za tydzień rozpoczynamy walkę – deklaruje Dusan Kuciak.

Słowak podczas pobytu na Wyspach Brytyjskich śledził rozgrywki polskiej Ekstraklasy.

- Tabela weryfikuje wszystko, a mi się podoba szczególnie to, że Lechia rzeczywiście gra w piłkę, z pomysłem, bez wybijania na oślep. To dodatkowo przekonało mnie do przyjścia tutaj, mamy fajny i mocny zespół – podkreśla.

Dusan zaznacza, że z aklimatyzacją w zespole Lechii nie będzie miał najmniejszych problemów.

- Jest Wawrzyn, jest Borys, znam się z Lukasem Haraslinem, a przeciwko większości chłopaków zdarzało mi się już grać w Polsce. Wszyscy się znamy, w tej kwestii nie powinno być żadnego problemu - kończy Dusan Kuciak.

Tagi: