Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 29.04.2017; 20:30
  • Ekstraklasa (31)
Sonda
Ile punktów zdobędzie Lechia w dwóch ostatnich kolejkach rundy zasadniczej ?
komplet punktów
1-3
żadnego
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu marcu
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    51 głosów (58,62%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu kwietniu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Pogonią Szczecin
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    Ocena: 5,25
Następne mecze
Mecz Data
Arka Gdynia vs. Piast Gliwice 28.04.2017; 18:00
Lech Poznań vs. Korona Kielce 28.04.2017; 20:30
Wisła Płock vs. Ruch Chorzów 29.04.2017; 18:00
Lechia Gdańsk vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 29.04.2017; 20:30
Jagiellonia Białystok vs. Pogoń Szczecin 30.04.2017; 15:30
Legia Warszawa vs. Wisła Kraków 30.04.2017; 18:00
Zagłębie Lubin vs. Cracovia 01.05.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Jagiellonia Białystok 30 30
2. Legia Warszawa 30 29
3. Lech Poznań 30 28
4. Lechia Gdańsk 30 27
5. Wisła Kraków 30 22
6. Pogoń Szczecin 30 21
7. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 30 21
8. Korona Kielce 30 20
9. Wisła Płock 30 20
10. Zagłębie Lubin 30 20
11. Śląsk Wrocław 30 17
12. Arka Gdynia 30 16
13. Cracovia 30 16
14. Ruch Chorzów 30 15
15. Piast Gliwice 30 15
16. Górnik Łęczna 30 15
Urodziny
  • Zawodnik
    Mario Maloca
    04.05.1989
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Oliver Zelenika
    14.05.1993
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 1 miesiąc temu

    BKS

  • Gość; 6 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 7 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 1 rok temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 578
  • Użytkowników: 170
  • Ostatni użytkownik: John Joe
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 266 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Dusan Kuciak ''Lechia to ambitny klub''

Napisane 06.02.2017; 14:07 przez Agnieszka
Źródło: lechia.pl
Karma: +0

Słowacki bramkarz Dusan Kuciak w piątek przyjechał do Gdańska i podpisał z Lechią półroczny kontrakt,a już w sobotę zagrał 45 minut w sparingu przeciwko Drutex Bytovii Bytów.Na łamach oficjalnego serwisu Lechii Gdańsk opowiada o pierwszych wrażeniach,co chce osiagnąć oraz co go skłoniło do przejścia do Lechii.

 

- Pierwsze wrażenia? Zimno. A tak poważnie – udało mi się zagrać 45 minut, chociaż szczerze się tego obawiałem, bo temperatura rzeczywiście nie jest najwyższa, w dodatku dały mi się trochę we znaki podróże, a piątek był dniem pełnym zajęć - od testów medycznych po ostateczne podpisanie kontraktu. Na szczęście zagrałem, a teraz myślę o tym, co przede mną – mówił po spotkaniu uśmiechnięty Słowak.

Co 31-letni bramkarz zamierza osiągnąć w barwach Lechii?

– Maksimum co się da. Chcę grać w jak największej ilości meczów i wygrywać je, tak jak ostatni sparing. Myślę już o kolejnym spotkaniu i zwycięstwie. Lechia to klub z dużymi ambicjami, a ja po rozmowach z trenerem zadecydowałem, że chcę tutaj grać, bo w Gdańsku jest drużyna, która może osiągnąć coś fajnego. Ja również mam swoje ambicje, chcę walczyć o najwyższe cele i zdobywać trofea. Lechia jest w tej chwili na drugim miejscu w tabeli, z tą samą ilością punktów co lider i to z nim za tydzień rozpoczynamy walkę – deklaruje Dusan Kuciak.

Słowak podczas pobytu na Wyspach Brytyjskich śledził rozgrywki polskiej Ekstraklasy.

- Tabela weryfikuje wszystko, a mi się podoba szczególnie to, że Lechia rzeczywiście gra w piłkę, z pomysłem, bez wybijania na oślep. To dodatkowo przekonało mnie do przyjścia tutaj, mamy fajny i mocny zespół – podkreśla.

Dusan zaznacza, że z aklimatyzacją w zespole Lechii nie będzie miał najmniejszych problemów.

- Jest Wawrzyn, jest Borys, znam się z Lukasem Haraslinem, a przeciwko większości chłopaków zdarzało mi się już grać w Polsce. Wszyscy się znamy, w tej kwestii nie powinno być żadnego problemu - kończy Dusan Kuciak.

Tagi: