Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Wisła Kraków
  • 10.02.2018; 20:30
  • Ekstraklasa (22)
Sonda
Do przerwy świątecznej Lechii zostało 5 meczów.Ile w sumie punktów zdobędziemy?
0-5
6-8
10-15
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii w grudniu
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    4 głosów (23,53%)
Piłkarz meczu
Najlepszy pilkarz Lechii Gdańsk w meczu z Górnikiem Zabrze
  • Zawodnik
    Jakub Wawrzyniak
    Ocena: 5
Następne mecze
Mecz Data
Wisła Płock vs. Górnik Zabrze 09.02.2018; 18:00
Zagłębie Lubin vs. Legia Warszawa 09.02.2018; 20:30
Pogoń Szczecin vs. Sandecja Nowy Sącz 10.02.2018; 15:30
Cracovia vs. Śląsk Wrocław 10.02.2018; 18:00
Lechia Gdańsk vs. Wisła Kraków 10.02.2018; 20:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Korona Kielce 11.02.2018; 15:30
Arka Gdynia vs. Lech Poznań 11.02.2018; 18:00
Piast Gliwice vs. Jagiellonia Białystok 12.02.2018; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Legia Warszawa 21 38
2. Lech Poznań 21 36
3. Górnik Zabrze 21 36
4. Jagiellonia Białystok 21 36
5. Zagłębie Lubin 21 32
6. Arka Gdynia 21 31
7. Korona Kielce 21 31
8. Wisła Kraków 21 31
9. Wisła Płock 21 30
10. Śląsk Wrocław 21 27
11. Lechia Gdańsk 21 24
12. Cracovia 21 22
13. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 21 21
14. Sandecja Nowy Sącz 21 21
15. Piast Gliwice 21 20
16. Pogoń Szczecin 21 17
Urodziny
  • Zawodnik
    Michał Nalepa
    22.01.1993
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Mateusz Matras
    23.01.1991
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 3 miesiące temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 3 miesiące temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 7 miesięcy temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 10 miesięcy temu

    BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 1 rok temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 1 rok temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 694
  • Użytkowników: 204
  • Ostatni użytkownik: skonek38
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 239 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Dusan Kuciak na dłużej w Lechii

Napisane 11.04.2017; 14:25 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0
Dušan Kuciak 11 kwietnia przedłużył kontrakt z Lechią Gdańsk. Nowa umowa bramkarza Biało-Zielonych obowiązywać będzie do 30 czerwca 2019 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok.

Dotychczasowa umowa Kuciaka z Lechią obowiązywała do końca bieżących rozgrywek. Klub, jak i zawodnik zdecydowali się na jej przedłużenie.

 

- Osiągnięcie porozumienia z Dušanem to bardzo dobra wiadomość dla naszego klubu. Nie ukrywam satysfakcji z faktu, że nasz bramkarz zostaje z nami na kolejne dwa lata - powiedział wiceprezes zarządu Lechii Gdańsk Maciej Bałaziński

 

- Cieszymy się, że Dušan przedłużył swój kontrakt z Lechią. To kolejny zawodnik po Jakubie Wawrzyniaku, Grzegorzu Wojtkowiaku, Sławomirze Peszce i Milosu Krasiciu, który decyduje się zostać z nami na dłużej. Już na samym początku swojego pobytu w Gdańsku przyznał, że interesuje go gra o najwyższe cele. Liczymy, że wspólnie z Dušanem uda nam się te cele zrealizować. To z pewnością jeden z najlepszych bramkarzy w Lotto Ekstraklasie, który da nam tak potrzebną stabilizację na tej pozycji - podkreślił dyrektor sportowy Lechii Gdańsk Janusz Melaniuk. 

 

- Dušan udowodnił, że bluza z numerem jeden mu się należy. Szybko zintegrował się z zespołem i jest jego pewnym punktem nie tylko na boisku, ale i poza nim. Dušan może służyć za wzór dla innych piłkarzy w swoim podejściu do treningów i meczów, pracy fizycznej i przygotowaniu mentalnym - zaznaczył trener Lechii Gdańsk Piotr Nowak.

 

- Przekonałem się o tym, że Lechia może osiągnąć wysokie cele, dlatego zdecydowałem się, by zostać w Gdańsku na dłużej. Wszyscy wiemy, jak brzmi dewiza Lechii, czyli „My Tworzymy Historię”. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli wpisać się do historii, zdobywając trofea dla Biało-Zielonych - przyznał Kuciak. 

 

Zdjęcie użytkownika Lechia Gdańsk Moim Życiem.

 

Kuciak do gdańskiego zespołu dołączył przed rozpoczęciem zmagań w rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy 2016/2017. Do tej pory w barwach Lechii rozegrał osiem ligowych spotkań.

 

Tagi: