Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Miedź Legnica vs. Lechia Gdańsk
  • 17.12.2018; 18:00
  • Ekstraklasa (19)
Sonda
Jakim wynikiem zakończy się mecz Lechii z Legią ?
wygraną Legii
wygraną Lechii
remisem
Piłkarz miesiąca
Piłkarz listopada
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    18 głosów (64,29%)
Piłkarz Grudnia
Piłkarz meczu
Piłkarz meczu z Cracovią
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    Ocena: 10
Następne mecze
Mecz Data
Wisła Płock vs. Wisła Kraków 14.12.2018; 18:00
Jagiellonia Białystok vs. Zagłębie Lubin 14.12.2018; 20:30
Cracovia vs. Pogoń Szczecin 15.12.2018; 15:30
Górnik Zabrze vs. Arka Gdynia 15.12.2018; 18:00
Legia Warszawa vs. Piast Gliwice 15.12.2018; 20:30
Śląsk Wrocław vs. Korona Kielce 16.12.2018; 15:30
Zagłębie Sosnowiec vs. Lech Poznań 16.12.2018; 18:00
Miedź Legnica vs. Lechia Gdańsk 17.12.2018; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Lechia Gdańsk 18 38
2. Legia Warszawa 18 33
3. Jagiellonia Białystok 18 32
4. Piast Gliwice 18 30
5. Korona Kielce 18 29
6. Pogoń Szczecin 18 28
7. Lech Poznań 18 27
8. Wisła Kraków 18 26
9. Arka Gdynia 17 23
10. Zagłębie Lubin 18 21
11. Wisła Płock 18 19
12. Miedź Legnica 18 19
13. Cracovia 17 18
14. Śląsk Wrocław 18 17
15. Górnik Zabrze 18 16
16. Zagłębie Sosnowiec 18 12
Urodziny
  • Zawodnik
    Steven Vitoria
    11.01.1987
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Michał Nalepa
    22.01.1993
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Paweł; 11 dni temu

    hej, hej, hej BKS

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Przemysław Macierzyński

  • Gość; 10 miesięcy temu

    www.SURFIK.net
    - reklama stron www
    - zarabiaj przez internet

  • Gość; 1 rok temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 1 rok temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 1 rok temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 1 rok temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 1 rok temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 1 rok temu

    BKS

  • Gość; 2 lata temu

    Nananana lechia!!!!

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 790
  • Użytkowników: 209
  • Ostatni użytkownik: leilei3915
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 202 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Florian Schikowski piłkarzem Lechii

Napisane 14.06.2017; 18:46 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0 ( [+] / [-] )

Nowym piłkarzem Lechii Gdańsk został Florian Schikowski. Urodzony w Niemczech reprezentant Polski juniorów występował ostatnio w młodzieżowych drużynach Borussii Moenchengladbach. Z gdańskim klubem podpisał trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Florian Schikowski 10 czerwca skończył 19 lat. Przez ostatnie 5 lat występował w juniorskich zespołach Borussii Moenchengladbach. Od dwóch lat jest młodzieżowym reprezentantem Polski, w drużynach U-19 i U-18 zaliczył jak dotychczas 10 występów i zdobył jedną bramkę.

– Nigdy nie miałem wątpliwości, że chcę grać dla Polski. Po otrzymaniu propozycji z PZPN nie wahałem się ani chwili, byłem z tego powodu bardzo szczęśliwy. W domu zawsze mówiliśmy po polsku, mam może trochę mniejszy zasób słów niż na przykład moi koledzy z reprezentacji, ale nie mam problemu z komunikacją - mówi urodzony w Dusseldorfie Schikowski, który swoją przygodę z piłką zaczynał w S.C. Unterbach. W latach 2005-2012 trenował w Bayerze Leverkusen, skąd przeszedł do Borussii Moenchengladbach.

Piłkarz mierzy 181 centymetrów wzrostu i występuje na pozycji środkowego pomocnika. Jest do tego bramkostrzelny. W minionym sezonie rozgrywek Juniorskiej Bundesligi w 25 występach zdobył 13 goli i zaliczył 5 asyst. Świetnie radził sobie także w Lidze Młodzieżowej UEFA, gdzie w 6 meczach strzelił 4 bramki.

– Skończyłem wiek juniora, pora na sprawdzenie się w gronie seniorów. Miałem kilka ofert z Niemiec, jednak bardzo chciałem spróbować sił w polskiej ekstraklasie. Obserwuję ją dość regularnie, myślę, że to dobry kierunek dla mojego dalszego piłkarskiego rozwoju. Zwłaszcza w Lechii, której styl gry bardzo mi się podoba. Miałem okazję oglądać Biało-Zielonych na żywo w poprzednim sezonie. Byłem w Gdańsku na wygranym 4:0 spotkaniu z Jagiellonią. Nie tyko mecz przypadł mi do gustu, byłem także urzeczony stadionem i panującą na nim atmosferą – powiedział Schikowski. – Po otrzymaniu propozycji z gdańskiego klubu zdecydowałem się na podpisanie kontraktu. Myślę, że wiele będę mógł się nauczyć od takich piłkarzy jak Milos Krasić, Rafał Wolski, Sebastian Mila czy Sławomir Peszko. Moją ambicją jest oczywiście jak najszybszy debiut w pierwszej drużynie, choć wiem, że muszę na to ciężko zapracować na treningach – przyznał Schikowski, który w nadchodzącym sezonie będzie występował z numerem 31 na Biało-Zielonej koszulce. 

 

Zdjęcie użytkownika Lechia Gdańsk Moim Życiem.

 

 

Tagi: