Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Śląsk Wrocław vs. Lechia Gdańsk
  • 28.07.2017; 20:30
  • Ekstraklasa (3)
Sonda
Na jakich pozycjach Lechia powinna jeszcze poszukać wzmocnień?
Bramka
Pomoc
Obrona
Atak
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu maj
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    18 głosów (20,45%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lipcu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Cracovią
  • Zawodnik
    Paweł Stolarski
    Ocena: 5
Następne mecze
Mecz Data
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Zagłębie Lubin 28.07.2017; 18:00
Śląsk Wrocław vs. Lechia Gdańsk 28.07.2017; 20:30
Legia Warszawa vs. Sandecja Nowy Sącz 29.07.2017; 18:00
Górnik Zabrze vs. Wisła Kraków 29.07.2017; 20:30
Arka Gdynia vs. Wisła Płock 30.07.2017; 15:30
Pogoń Szczecin vs. Jagiellonia Białystok 30.07.2017; 15:30
Lech Poznań vs. Piast Gliwice 30.07.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Cracovia 31.07.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Jagiellonia Białystok 2 6
2. Wisła Kraków 2 6
3. Zagłębie Lubin 2 6
4. Arka Gdynia 2 4
5. Cracovia 2 4
6. Górnik Zabrze 2 3
7. Lechia Gdańsk 2 3
8. Pogoń Szczecin 2 3
9. Wisła Płock 2 3
10. Sandecja Nowy Sącz 2 2
11. Piast Gliwice 2 1
12. Korona Kielce 2 1
13. Lech Poznań 2 1
14. Legia Warszawa 2 1
15. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 0
16. Śląsk Wrocław 2 0
Urodziny
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Flavio Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    naderwane więzadła
    30.07.2017
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 1 miesiąc temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 4 miesiące temu

    BKS

  • Gość; 9 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 10 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Ostatnie komentarze
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 591
  • Użytkowników: 175
  • Ostatni użytkownik: mareczek23
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 396 (0)
  • Użytkownicy online (2):

    LeszekSTG , Suchy

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Florian Schikowski piłkarzem Lechii

Napisane 14.06.2017; 18:46 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0 ( [+] / [-] )

Nowym piłkarzem Lechii Gdańsk został Florian Schikowski. Urodzony w Niemczech reprezentant Polski juniorów występował ostatnio w młodzieżowych drużynach Borussii Moenchengladbach. Z gdańskim klubem podpisał trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Florian Schikowski 10 czerwca skończył 19 lat. Przez ostatnie 5 lat występował w juniorskich zespołach Borussii Moenchengladbach. Od dwóch lat jest młodzieżowym reprezentantem Polski, w drużynach U-19 i U-18 zaliczył jak dotychczas 10 występów i zdobył jedną bramkę.

– Nigdy nie miałem wątpliwości, że chcę grać dla Polski. Po otrzymaniu propozycji z PZPN nie wahałem się ani chwili, byłem z tego powodu bardzo szczęśliwy. W domu zawsze mówiliśmy po polsku, mam może trochę mniejszy zasób słów niż na przykład moi koledzy z reprezentacji, ale nie mam problemu z komunikacją - mówi urodzony w Dusseldorfie Schikowski, który swoją przygodę z piłką zaczynał w S.C. Unterbach. W latach 2005-2012 trenował w Bayerze Leverkusen, skąd przeszedł do Borussii Moenchengladbach.

Piłkarz mierzy 181 centymetrów wzrostu i występuje na pozycji środkowego pomocnika. Jest do tego bramkostrzelny. W minionym sezonie rozgrywek Juniorskiej Bundesligi w 25 występach zdobył 13 goli i zaliczył 5 asyst. Świetnie radził sobie także w Lidze Młodzieżowej UEFA, gdzie w 6 meczach strzelił 4 bramki.

– Skończyłem wiek juniora, pora na sprawdzenie się w gronie seniorów. Miałem kilka ofert z Niemiec, jednak bardzo chciałem spróbować sił w polskiej ekstraklasie. Obserwuję ją dość regularnie, myślę, że to dobry kierunek dla mojego dalszego piłkarskiego rozwoju. Zwłaszcza w Lechii, której styl gry bardzo mi się podoba. Miałem okazję oglądać Biało-Zielonych na żywo w poprzednim sezonie. Byłem w Gdańsku na wygranym 4:0 spotkaniu z Jagiellonią. Nie tyko mecz przypadł mi do gustu, byłem także urzeczony stadionem i panującą na nim atmosferą – powiedział Schikowski. – Po otrzymaniu propozycji z gdańskiego klubu zdecydowałem się na podpisanie kontraktu. Myślę, że wiele będę mógł się nauczyć od takich piłkarzy jak Milos Krasić, Rafał Wolski, Sebastian Mila czy Sławomir Peszko. Moją ambicją jest oczywiście jak najszybszy debiut w pierwszej drużynie, choć wiem, że muszę na to ciężko zapracować na treningach – przyznał Schikowski, który w nadchodzącym sezonie będzie występował z numerem 31 na Biało-Zielonej koszulce. 

 

Zdjęcie użytkownika Lechia Gdańsk Moim Życiem.

 

 

Tagi: