Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Zagłębie Lubin
  • 22.09.2018; 18:00
  • Ekstraklasa (9)
Sonda
Jakim wynikiem zakończy się mecz Lechii z Legią ?
wygraną Legii
wygraną Lechii
remisem
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii w sierpniu
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    9 głosów (27,27%)
Piłkarz września
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii w meczu z Wisłą Kraków
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    Ocena: 5
Następne mecze
Mecz Data
Arka Gdynia vs. Lech Poznań 21.09.2018; 20:30
Cracovia vs. Wisła Płock 22.09.2018; 15:30
Lechia Gdańsk vs. Zagłębie Lubin 22.09.2018; 18:00
Miedź Legnica vs. Legia Warszawa 22.09.2018; 20:30
Śląsk Wrocław vs. Piast Gliwice 23.09.2018; 15:30
Górnik Zabrze vs. Jagiellonia Białystok 23.09.2018; 18:00
Korona Kielce vs. Zagłębie Sosnowiec 24.09.2018; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Wisła Kraków 8 17
2. Lechia Gdańsk 8 17
3. Jagiellonia Białystok 8 16
4. Piast Gliwice 8 16
5. Zagłębie Lubin 8 15
6. Lech Poznań 8 13
7. Legia Warszawa 8 14
8. Korona Kielce 8 12
9. Miedź Legnica 8 11
10. Górnik Zabrze 8 8
11. Wisła Płock 8 8
12. Arka Gdynia 8 7
13. Zagłębie Sosnowiec 8 6
14. Śląsk Wrocław 8 6
15. Pogoń Szczecin 8 4
16. Cracovia 8 3
Urodziny
  • Zawodnik
    Miloš Krasić
    01.11.1984
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    10.11.1992
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 7 miesięcy temu

    Przemysław Macierzyński

  • Gość; 7 miesięcy temu

    www.SURFIK.net
    - reklama stron www
    - zarabiaj przez internet

  • Gość; 11 miesięcy temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 11 miesięcy temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 1 rok temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 1 rok temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 1 rok temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 1 rok temu

    BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 2 lata temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Statystyki strony
  • Newsów: 807
  • Użytkowników: 209
  • Ostatni użytkownik: leilei3915
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 262 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Jarosław Bieniuk dołącza do sztabu szkoleniowego Lechii

Napisane 07.07.2018; 00:53 przez Agnieszka
Źródło: lechia.pl
Karma: +0 ( [+] / [-] )

Jarosław Bieniuk, który jest wychowankiem Lechii, a obecnie pełni funkcję dyrektora Akademii Lechii, dołącza do sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu Lechii. Będzie zajmował się indywidualizacją treningów oraz poprawą naszej gry defensywnej.

 

 Jarek to kolejna osoba w sztabie szkoleniowym, która związana jest z Akademią Lechii. Podobnie jak Maciej Kalkowski będzie pełnił funkcję łącznika. Akademia jest zapleczem pierwszego zespołu, więc chcemy, aby wszystko dobrze funkcjonowało - powiedział trener Piotr Stokowiec. 

 

Jarosław Bieniuk po zakończeniu kariery piłkarskiej objął stanowisko dyrektora Akademii Lechii Gdańsk. Dołączenie do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny jest następnym krokiem?

 

 

- Dla mnie jest to kolejny etap rozwoju pracy w Lechii. Nigdy nie ukrywałem, że praca trenerska bardzo mnie interesowała. Wiąże się to jednak z częstymi wyjazdami, na co nie jestem jeszcze gotowy. Propozycja pracy z pierwszym zespołem Lechii to szansa na zdobycie kolejnego doświadczenia - podkreślił Bieniuk. - Koncentruję się na pracy z młodzieżą, by przekazać swoje doświadczenie i myśl szkoleniową Akademii Lechii. Będę także cały czas obserwował i koordynował działania Akademii Lechii Gdańsk - dodał Jarosław Bieniuk. 

 

 

Tagi: