Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Śląsk Wrocław vs. Lechia Gdańsk
  • 28.07.2017; 20:30
  • Ekstraklasa (3)
Sonda
Na jakich pozycjach Lechia powinna jeszcze poszukać wzmocnień?
Bramka
Pomoc
Obrona
Atak
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu maj
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    18 głosów (20,45%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lipcu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Cracovią
  • Zawodnik
    Paweł Stolarski
    Ocena: 5
Następne mecze
Mecz Data
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Zagłębie Lubin 28.07.2017; 18:00
Śląsk Wrocław vs. Lechia Gdańsk 28.07.2017; 20:30
Legia Warszawa vs. Sandecja Nowy Sącz 29.07.2017; 18:00
Górnik Zabrze vs. Wisła Kraków 29.07.2017; 20:30
Arka Gdynia vs. Wisła Płock 30.07.2017; 15:30
Pogoń Szczecin vs. Jagiellonia Białystok 30.07.2017; 15:30
Lech Poznań vs. Piast Gliwice 30.07.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Cracovia 31.07.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Jagiellonia Białystok 2 6
2. Wisła Kraków 2 6
3. Zagłębie Lubin 2 6
4. Arka Gdynia 2 4
5. Cracovia 2 4
6. Górnik Zabrze 2 3
7. Lechia Gdańsk 2 3
8. Pogoń Szczecin 2 3
9. Wisła Płock 2 3
10. Sandecja Nowy Sącz 2 2
11. Piast Gliwice 2 1
12. Korona Kielce 2 1
13. Lech Poznań 2 1
14. Legia Warszawa 2 1
15. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 0
16. Śląsk Wrocław 2 0
Urodziny
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Flavio Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    naderwane więzadła
    30.07.2017
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 1 miesiąc temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 4 miesiące temu

    BKS

  • Gość; 9 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 10 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Ostatnie komentarze
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 591
  • Użytkowników: 175
  • Ostatni użytkownik: mareczek23
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 390 (0)
  • Użytkownicy online (2):

    LeszekSTG , Suchy

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Lechia ma nowego trenera od przygotowania fizycznego

Napisane 29.06.2017; 18:25 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0 ( [+] / [-] )

Dr Adam Owen dołączył do sztabu pierwszego zespołu Lechii Gdańsk. W drużynie Biało-Zielonych 37-letni Walijczyk pełnić będzie rolę asystenta Piotra Nowaka i odpowiadać będzie za przygotowanie fizyczne piłkarzy.

Adam Owen posiada bogate doświadczenie trenerskie. W swojej karierze szkoleniowej pracował w sztabach przede wszystkim klubów z Wysp Brytyjskich. Odpowiadał za przygotowanie fizyczne piłkarzy drużyn Celticu Glasgow, a także Glasgow Rangers w Szkocji oraz w angielskim Sheffield United. Adam Owen współpracował również z Servette Genewa, a w ostatnim okresie od czerwca 2015 roku z Benfiką Lizbona.

Oprócz pracy w klubach Adam Owen jest członkiem szerokiego sztabu szkoleniowego pierwszej reprezentacji Walii, z którą był na turnieju finałowym Euro 2016 we Francji. W nim Walijczycy doszli do półfinału, w którym ulegli przyszłym mistrzom Starego Kontynentu - Portugalii.

Adam Owen jest również naukowcem. Posiada tytuł doktora wychowania fizycznego, uzyskany na Uniwersytecie w Lyonie.  

- Możliwość dołączenia do sztabu Lechii Gdańsk to dla mnie kolejny krok w mojej ścieżce zawodowej i możliwość dalszego rozwoju. Przed podpisaniem kontraktu z klubem odbyłem sporo rozmów zarówno z prezesem Adamem Mandziarą, jak i z Piotrem Nowakiem i ich wizja tworzenia zespołu zachęciły mnie do podjęcia pracy w Gdańsku – mówi Adam Owen. – W trakcie mojej dotychczasowej pracy zebrałem wiele doświadczenia. Swoją czynną karierę piłkarską zakończyłem w młodym wieku, więc miałem dużo czasu by poświęcić się pracy jako szkoleniowiec. I to zarówno od tej praktycznej strony, skupiając się na codziennej pracy w klubach, jak i naukowej, zdobywając wiedzę na Uniwersytecie w Lyonie, gdzie uzyskałem stopień doktora. Uważam, że wykorzystanie wiedzy naukowej w sporcie, a konkretnie w procesie budowania formy fizycznej zawodnika pomaga zoptymalizować cały cykl treningowy i pozwala na osiągnięcie jeszcze większego progresu u poszczególnych graczy. Co więcej, zmniejsza także ryzyko odniesienia kontuzji u piłkarzy – wyjaśnia Adam Owen.

Nowy szef sztabu przygotowania fizycznego Lechii zajęcia z drużyną rozpoczął na obozie w Gniewinie.

- Bardzo się cieszę, że początek mojej pracy zbiegł się ze startem przygotowań zespołu do nowego sezonu Ekstraklasy. Dzięki temu, będę mógł w całości zrealizować nakreślony wcześniej plan w taki sposób, by w czekających nas jesienią meczach nasi piłkarze byli w wysokiej, stabilnej formie – zaznacza Adam Owen.

Tagi: