Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Wisła Kraków
  • 10.02.2018; 20:30
  • Ekstraklasa (22)
Sonda
Do przerwy świątecznej Lechii zostało 5 meczów.Ile w sumie punktów zdobędziemy?
0-5
6-8
10-15
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii w grudniu
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    4 głosów (23,53%)
Piłkarz meczu
Najlepszy pilkarz Lechii Gdańsk w meczu z Górnikiem Zabrze
  • Zawodnik
    Jakub Wawrzyniak
    Ocena: 5
Następne mecze
Mecz Data
Wisła Płock vs. Górnik Zabrze 09.02.2018; 18:00
Zagłębie Lubin vs. Legia Warszawa 09.02.2018; 20:30
Pogoń Szczecin vs. Sandecja Nowy Sącz 10.02.2018; 15:30
Cracovia vs. Śląsk Wrocław 10.02.2018; 18:00
Lechia Gdańsk vs. Wisła Kraków 10.02.2018; 20:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Korona Kielce 11.02.2018; 15:30
Arka Gdynia vs. Lech Poznań 11.02.2018; 18:00
Piast Gliwice vs. Jagiellonia Białystok 12.02.2018; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Legia Warszawa 21 38
2. Lech Poznań 21 36
3. Górnik Zabrze 21 36
4. Jagiellonia Białystok 21 36
5. Zagłębie Lubin 21 32
6. Arka Gdynia 21 31
7. Korona Kielce 21 31
8. Wisła Kraków 21 31
9. Wisła Płock 21 30
10. Śląsk Wrocław 21 27
11. Lechia Gdańsk 21 24
12. Cracovia 21 22
13. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 21 21
14. Sandecja Nowy Sącz 21 21
15. Piast Gliwice 21 20
16. Pogoń Szczecin 21 17
Urodziny
  • Zawodnik
    Michał Nalepa
    22.01.1993
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Mateusz Matras
    23.01.1991
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 3 miesiące temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 3 miesiące temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 7 miesięcy temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 10 miesięcy temu

    BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 1 rok temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 1 rok temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 694
  • Użytkowników: 204
  • Ostatni użytkownik: skonek38
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 271 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Lechia ma nowego trenera od przygotowania fizycznego

Napisane 29.06.2017; 18:25 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0

Dr Adam Owen dołączył do sztabu pierwszego zespołu Lechii Gdańsk. W drużynie Biało-Zielonych 37-letni Walijczyk pełnić będzie rolę asystenta Piotra Nowaka i odpowiadać będzie za przygotowanie fizyczne piłkarzy.

Adam Owen posiada bogate doświadczenie trenerskie. W swojej karierze szkoleniowej pracował w sztabach przede wszystkim klubów z Wysp Brytyjskich. Odpowiadał za przygotowanie fizyczne piłkarzy drużyn Celticu Glasgow, a także Glasgow Rangers w Szkocji oraz w angielskim Sheffield United. Adam Owen współpracował również z Servette Genewa, a w ostatnim okresie od czerwca 2015 roku z Benfiką Lizbona.

Oprócz pracy w klubach Adam Owen jest członkiem szerokiego sztabu szkoleniowego pierwszej reprezentacji Walii, z którą był na turnieju finałowym Euro 2016 we Francji. W nim Walijczycy doszli do półfinału, w którym ulegli przyszłym mistrzom Starego Kontynentu - Portugalii.

Adam Owen jest również naukowcem. Posiada tytuł doktora wychowania fizycznego, uzyskany na Uniwersytecie w Lyonie.  

- Możliwość dołączenia do sztabu Lechii Gdańsk to dla mnie kolejny krok w mojej ścieżce zawodowej i możliwość dalszego rozwoju. Przed podpisaniem kontraktu z klubem odbyłem sporo rozmów zarówno z prezesem Adamem Mandziarą, jak i z Piotrem Nowakiem i ich wizja tworzenia zespołu zachęciły mnie do podjęcia pracy w Gdańsku – mówi Adam Owen. – W trakcie mojej dotychczasowej pracy zebrałem wiele doświadczenia. Swoją czynną karierę piłkarską zakończyłem w młodym wieku, więc miałem dużo czasu by poświęcić się pracy jako szkoleniowiec. I to zarówno od tej praktycznej strony, skupiając się na codziennej pracy w klubach, jak i naukowej, zdobywając wiedzę na Uniwersytecie w Lyonie, gdzie uzyskałem stopień doktora. Uważam, że wykorzystanie wiedzy naukowej w sporcie, a konkretnie w procesie budowania formy fizycznej zawodnika pomaga zoptymalizować cały cykl treningowy i pozwala na osiągnięcie jeszcze większego progresu u poszczególnych graczy. Co więcej, zmniejsza także ryzyko odniesienia kontuzji u piłkarzy – wyjaśnia Adam Owen.

Nowy szef sztabu przygotowania fizycznego Lechii zajęcia z drużyną rozpoczął na obozie w Gniewinie.

- Bardzo się cieszę, że początek mojej pracy zbiegł się ze startem przygotowań zespołu do nowego sezonu Ekstraklasy. Dzięki temu, będę mógł w całości zrealizować nakreślony wcześniej plan w taki sposób, by w czekających nas jesienią meczach nasi piłkarze byli w wysokiej, stabilnej formie – zaznacza Adam Owen.

Tagi: