Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Pogoń Szczecin
  • 28.05.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (36)
Sonda
Które miejsce zdobędzie Lechia na koniec sezonu 2016/2017?
Pierwsze
Drugie
Trzecie
Poza podium
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu kwietniu
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    21 głosów (23,08%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu maj
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Jagiellonią Białystok
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    Ocena: 6
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Lechem Poznań
Następne mecze
Mecz Data
Piast Gliwice vs. Wisła Płock 27.05.2017; 18:00
Śląsk Wrocław vs. Cracovia 27.05.2017; 18:00
Górnik Łęczna vs. Zagłębie Lubin 27.05.2017; 18:00
Arka Gdynia vs. Ruch Chorzów 27.05.2017; 18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Jagiellonia Białystok 28.05.2017; 18:00
Lech Poznań vs. Wisła Kraków 28.05.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Legia Warszawa 28.05.2017; 18:00
Lechia Gdańsk vs. Pogoń Szczecin 28.05.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Legia Warszawa 35 40
2. Jagiellonia Białystok 35 38
3. Lech Poznań 35 38
4. Lechia Gdańsk 35 38
5. Korona Kielce 35 28
6. Wisła Kraków 35 26
7. Pogoń Szczecin 35 22
8. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 35 22
9. Zagłębie Lubin 35 31
10. Wisła Płock 35 28
11. Piast Gliwice 35 24
12. Cracovia 35 24
13. Śląsk Wrocław 35 23
14. Górnik Łęczna 35 21
15. Arka Gdynia 35 20
16. Ruch Chorzów 35 17
Urodziny
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    26.05.1996
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Denis Perger
    10.06.1993
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 2 miesiące temu

    BKS

  • Gość; 7 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 8 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 1 rok temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Ostatnie komentarze
Statystyki strony
  • Newsów: 568
  • Użytkowników: 171
  • Ostatni użytkownik: Ryszard
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 315 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Lechia pewnie ogrywa Termalicę Bruk-Bet

Napisane 29.04.2017; 23:13 przez Leos
Źródło: n\a
Karma: +0

Lechia Gdańsk pewnie pokonała dziś na własnym stadionie Termalicę Bruk-Bet Nieciecza 2-0. Gol ustawiający spotkanie padł już niespełna po 100 sekundach spotkania, a jego autorem był Lukas Haraslin. 50 minut później wynik meczu ustalił Marco Paixao. 

 

Gdańszczanie wreszcie przełamali niemoc w meczach z drużyną podtarnowską i po porażce na jesień w Gdańsku i remisie już w rundzie wiosennej w Niecieczy w fazie finałowej w końcu uporali się z pomarańczowymi i zdobyli komplet punktów.

 

Lechia triumfowała po raz 13 w Gdańsku na 16 rozegranych spotkań i tylko bardzo dobrej postawie u siebie Biało-Zieloni dalej są w walce o najwyższe cele w lidze. Na dziś nasi piłkarze zrównali się z drugą w tabeli Jagiellonią i na minimum jeden dzień wyprzedzili w tabeli Legię Warszawa, która gra jutro w stolicy z Wisłą Kraków. Natomiast białostoczanie podejmą szczecińską Pogoń.

 

Dziś trener Piotr Nowak trochę pozmieniał w ustawieniu i w składzie personalnym drużyny. Na boisku kosztem Pawła Stolarskiego i Flavio zagrali Lukas Haraslin oraz Simeon Slavczev i oboje wypadli dobrze, choć po grze Słowaka obiecywaliśmy sobie trochę więcej, ale to właśnie bramka Sulo byłą decydującym momentem w meczu. Na ostatnie 12 minut na placu gry zameldował się Piotrek Wiśniewski na prośbę kibiców, którzy dużo szybciej domagali się wprowadzenia "Wiśni" na boisko. Początek Piotrek miał chaotyczny, ale gdy trema mu minęła to był bardzo aktywny i próbował fajnych,niekonwencjonalnych zagrań, które wprowadziły trochę ożywienia. W jednej sytuacji podbramkowej na siłę podawał zamiast wykończyć dobrą sytuację, ale sama gra Wiśni z pewnością na plus i dał wyraźny znak trenerowi, że może jeszcze drużynie w tym sezonie pomóc wchodząc choćby jako "joker" w drugiej połowie.

 

 

LECHIA GDAŃSK - Nieciecza     2-0 (1-0)

 

Bramki:

 

Lukas Haraslin 2 min, Marco Paixao 53 min.

 

Lechia: 1. Dušan Kuciak - 2. Rafał Janicki, 22. Mario Maloča, 3. Jakub Wawrzyniak - 17. Lukáš Haraslín, 16. Ariel Borysiuk, 6. Simeon Sławczew, 7. Miloš Krasić (78, 14. Piotr Wiśniewski), 27. Rafał Wolski (60, 28. Flávio Paixão), 21. Sławomir Peszko - 19. Marco Paixão (72, 11. Grzegorz Kuświk). 

 

Nieciecza:12. Dariusz Trela - 96. Przemysław Szarek, 15. Kornel Osyra (59, 6. Bartłomiej Babiarz), 77. Artem Putiwcew, 5. Sebastian Ziajka - 16. Martin Mikovič, 25. Mateusz Kupczak, 28. Vlastimir Jovanović, 7. Samuel Štefánik, 11. Patrik Mišák (68, 19. Dávid Guba) - 20. Dawid Nowak (76, 21. Vladislavs Gutkovskis).