Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Wisła Płock vs. Lechia Gdańsk
  • 14.07.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (1)
Sonda
Które miejsce zdobędzie Lechia na koniec sezonu 2016/2017?
Pierwsze
Drugie
Trzecie
Poza podium
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu maj
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    18 głosów (20,45%)
Piłkarz meczu
Następne mecze
Mecz Data
Wisła Płock vs. Lechia Gdańsk 14.07.2017; 18:00
Pogoń Szczecin vs. Wisła Kraków 14.07.2017; 20:30
Cracovia vs. Piast Gliwice 15.07.2017; 18:00
Górnik Zabrze vs. Legia Warszawa 15.07.2017; 20:30
Arka Gdynia vs. Śląsk Wrocław 16.07.2017; 15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Jagiellonia Białystok 16.07.2017; 15:30
Lech Poznań vs. Sandecja Nowy Sącz 16.07.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Zagłębie Lubin 17.07.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Arka Gdynia 0 0
2. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 0
3. Zagłębie Lubin 0 0
4. Wisła Płock 0 0
5. Jagiellonia Białystok 0 0
6. Sandecja Nowy Sącz 0 0
7. Górnik Zabrze 0 0
8. Korona Kielce 0 0
9. Piast Gliwice 0 0
10. Śląsk Wrocław 0 0
11. Lechia Gdańsk 0 0
12. Wisła Kraków 0 0
13. Pogoń Szczecin 0 0
14. Lech Poznań 0 0
15. Cracovia 0 0
16. Legia Warszawa 0 0
Urodziny
  • Zawodnik
    Miłosz Kałahur
    29.06.1999
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Rafał Janicki
    05.07.1992
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 27 dni temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 3 miesiące temu

    BKS

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 9 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Ostatnie komentarze
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 577
  • Użytkowników: 174
  • Ostatni użytkownik: tomasz wojcieszynski
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 373 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Lechia pewnie ogrywa Termalicę Bruk-Bet

Napisane 29.04.2017; 23:13 przez Leos
Źródło: n\a
Karma: +0

Lechia Gdańsk pewnie pokonała dziś na własnym stadionie Termalicę Bruk-Bet Nieciecza 2-0. Gol ustawiający spotkanie padł już niespełna po 100 sekundach spotkania, a jego autorem był Lukas Haraslin. 50 minut później wynik meczu ustalił Marco Paixao. 

 

Gdańszczanie wreszcie przełamali niemoc w meczach z drużyną podtarnowską i po porażce na jesień w Gdańsku i remisie już w rundzie wiosennej w Niecieczy w fazie finałowej w końcu uporali się z pomarańczowymi i zdobyli komplet punktów.

 

Lechia triumfowała po raz 13 w Gdańsku na 16 rozegranych spotkań i tylko bardzo dobrej postawie u siebie Biało-Zieloni dalej są w walce o najwyższe cele w lidze. Na dziś nasi piłkarze zrównali się z drugą w tabeli Jagiellonią i na minimum jeden dzień wyprzedzili w tabeli Legię Warszawa, która gra jutro w stolicy z Wisłą Kraków. Natomiast białostoczanie podejmą szczecińską Pogoń.

 

Dziś trener Piotr Nowak trochę pozmieniał w ustawieniu i w składzie personalnym drużyny. Na boisku kosztem Pawła Stolarskiego i Flavio zagrali Lukas Haraslin oraz Simeon Slavczev i oboje wypadli dobrze, choć po grze Słowaka obiecywaliśmy sobie trochę więcej, ale to właśnie bramka Sulo byłą decydującym momentem w meczu. Na ostatnie 12 minut na placu gry zameldował się Piotrek Wiśniewski na prośbę kibiców, którzy dużo szybciej domagali się wprowadzenia "Wiśni" na boisko. Początek Piotrek miał chaotyczny, ale gdy trema mu minęła to był bardzo aktywny i próbował fajnych,niekonwencjonalnych zagrań, które wprowadziły trochę ożywienia. W jednej sytuacji podbramkowej na siłę podawał zamiast wykończyć dobrą sytuację, ale sama gra Wiśni z pewnością na plus i dał wyraźny znak trenerowi, że może jeszcze drużynie w tym sezonie pomóc wchodząc choćby jako "joker" w drugiej połowie.

 

 

LECHIA GDAŃSK - Nieciecza     2-0 (1-0)

 

Bramki:

 

Lukas Haraslin 2 min, Marco Paixao 53 min.

 

Lechia: 1. Dušan Kuciak - 2. Rafał Janicki, 22. Mario Maloča, 3. Jakub Wawrzyniak - 17. Lukáš Haraslín, 16. Ariel Borysiuk, 6. Simeon Sławczew, 7. Miloš Krasić (78, 14. Piotr Wiśniewski), 27. Rafał Wolski (60, 28. Flávio Paixão), 21. Sławomir Peszko - 19. Marco Paixão (72, 11. Grzegorz Kuświk). 

 

Nieciecza:12. Dariusz Trela - 96. Przemysław Szarek, 15. Kornel Osyra (59, 6. Bartłomiej Babiarz), 77. Artem Putiwcew, 5. Sebastian Ziajka - 16. Martin Mikovič, 25. Mateusz Kupczak, 28. Vlastimir Jovanović, 7. Samuel Štefánik, 11. Patrik Mišák (68, 19. Dávid Guba) - 20. Dawid Nowak (76, 21. Vladislavs Gutkovskis).