Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Sandecja Nowy Sącz vs. Lechia Gdańsk
  • 16.12.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (21)
Sonda
Do przerwy świątecznej Lechii zostało 5 meczów.Ile w sumie punktów zdobędziemy?
0-5
6-8
10-15
Piłkarz miesiąca
Nalepszy piłkarz Lechii w listopadzie
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    8 głosów (25%)
Nalepszy piłkarz Lechii w grudniu
Piłkarz meczu
Najlepszy pilkarz Lechii Gdańsk w meczu z Górnikiem Zabrze
  • Zawodnik
    Jakub Wawrzyniak
    Ocena: 5
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Pogonią Szczecin
Następne mecze
Mecz Data
Korona Kielce vs. Piast Gliwice 15.12.2017; 18:00
Śląsk Wrocław vs. Jagiellonia Białystok 15.12.2017; 20:30
Pogoń Szczecin vs. Arka Gdynia 16.12.2017; 15:30
Sandecja Nowy Sącz vs. Lechia Gdańsk 16.12.2017; 18:00
Legia Warszawa vs. Wisła Płock 16.12.2017; 20:30
Lech Poznań vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 17.12.2017; 15:30
Wisła Kraków vs. Zagłębie Lubin 17.12.2017; 18:00
Górnik Zabrze vs. Cracovia 18.12.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Legia Warszawa 20 38
2. Górnik Zabrze 20 36
3. Jagiellonia Białystok 20 36
4. Lech Poznań 20 33
5. Arka Gdynia 20 31
6. Wisła Kraków 20 31
7. Korona Kielce 20 30
8. Zagłębie Lubin 20 28
9. Wisła Płock 20 27
10. Lechia Gdańsk 20 24
11. Śląsk Wrocław 20 24
12. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 20 21
13. Sandecja Nowy Sącz 20 20
14. Piast Gliwice 20 19
15. Cracovia 20 19
16. Pogoń Szczecin 20 14
Urodziny
  • Zawodnik
    Romario Balde
    25.12.1996
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Joao Oliveira
    06.01.1996
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    zerwane więzadła krzyżowe
    31.12.2017
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 1 miesiąc temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 2 miesiące temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 4 miesiące temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 4 miesiące temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 6 miesięcy temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 9 miesięcy temu

    BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 1 rok temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 1 rok temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 671
  • Użytkowników: 198
  • Ostatni użytkownik: Juan
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 195 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Lechia rezygnuje z Van Kessela

Napisane 21.04.2017; 13:53 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: -1

Jak podaje portal transfering.pl,Lechia Gdańsk nie skorzysta z opcji pierwokupu reprezentanta Curacao Gino van Kessela.

Van Kessel został wypożyczony przez Lechię zimą ze Slavii Praga. W czeskim klubie 24-letni napastnik bądź skrzydłowy, bo na obu tych pozycjach miał radzić sobie równie dobrze, szybko trafił na ławkę rezerwowych. Mimo, że latem ubiegłego roku przychodził do Slavii jako król strzelców ligi słowackiej. W Pradze nie potwierdził jednak swoich snajperskich możliwości.

W przerwie zimowej pomocną dłoń zdecydowała się podać mu Lechia. W umowie wypożyczenia zawarta jest opcja wykupu.Do tego jednak nie dojdzie,gdyż zawykup trzeba by było zapłacić aż półtora miliona euro,a sam Van Kessel jak do tej pory nie zdołał przekonać do siebie sztabu szkoleniowego Lechii.Wiele więc wskazuje na to,że opuści on Gdańsk po sezonie,i wróci do Czech.

Tagi: