Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Cracovia
  • 25.02.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (23)
Sonda
Które miejsce zajmie Lechia na koniec rundy zasadniczej sezonu 2016/2017 ?
Pierwsze
Miejsca 2-3
Miejsca 4-6
Znajdzie się w grupie spadkowej
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii w miesiącu Grudniu
  • Zawodnik
    Rafał Janicki
    19 głosów (26,76%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lutym
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Jagiellonią Białystok
  • Zawodnik
    Rafał Janicki
    Ocena: 5,67
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Bruk-Bet Termaliką
Następne mecze
Mecz Data
Zagłębie Lubin vs. Arka Gdynia 20.02.2017; 18:00
Arka Gdynia vs. Korona Kielce 24.02.2017; 18:00
Pogoń Szczecin vs. Lech Poznań 24.02.2017; 20:30
Wisła Płock vs. Zagłębie Lubin 25.02.2017; 15:30
Lechia Gdańsk vs. Cracovia 25.02.2017; 18:00
Wisła Kraków vs. Jagiellonia Białystok 25.02.2017; 20:30
Górnik Łęczna vs. Piast Gliwice 26.02.2017; 15:30
Legia Warszawa vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 26.02.2017; 18:00
Ruch Chorzów vs. Śląsk Wrocław 27.02.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Lechia Gdańsk 22 43
2. Jagiellonia Białystok 22 42
3. Legia Warszawa 22 38
4. Lech Poznań 22 38
5. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 22 34
6. Zagłębie Lubin 20 31
7. Pogoń Szczecin 22 30
8. Korona Kielce 22 29
9. Wisła Kraków 22 28
10. Arka Gdynia 21 26
11. Śląsk Wrocław 22 26
12. Cracovia 22 24
13. Wisła Płock 22 25
14. Piast Gliwice 22 22
15. Ruch Chorzów 22 19
16. Górnik Łęczna 21 18
Urodziny
  • Zawodnik
    Vanja Milinković -Savić
    20.02.1997
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Mateusz Bąk
    24.02.1983
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 3 miesiące temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 5 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 9 miesięcy temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 10 miesięcy temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 10 miesięcy temu

    no

  • Gość; 10 miesięcy temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 10 miesięcy temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 11 miesięcy temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

  • Gość; 11 miesięcy temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 553
  • Użytkowników: 163
  • Ostatni użytkownik: Robert9211
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 328 (0)
  • Użytkownicy online (1):

    Galeon

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Lechia wygrywa w pierwszym sparingu

Napisane 18.01.2017; 17:05 przez Agnieszka
Źródło: lechia.pl
Karma: +1 ( [+] / [-] )

Podczas zgrupowania w tureckim Belek piłkarze Lechii rozegrali pierwszy mecz kontrolny. Biało-Zieloni zasłużenie wygrali z występującą na co dzień w niemieckiej Regionallidze FC Viktorią 1889 Berlin 4:2.

Bramki dla Lechii zdobyli Flavio Paixao,Marco Paixao,Sławomir Peszko i Piotr Wiśniewski.Kolejny sparing Biało-Zieloni rozegrają w piątek z Terekiem Grozny.

 

LECHIA GDAŃSK - FC VIKTORIA 1889 BERLIN 4:2 (3:1)

Bramki: 1:0 Flavio Paixao (2.), 1:1 Ozan Pekdemir (15-wolny), 2:1 Sławomir Peszko (21.), 3:1 Marco Paixao (38.), 4:1 Piotr Wiśniewski (74.), 4:2 Christian Skoda (86.). 

LECHIA: Milinković-Savić (46 Podleśny) - Wojtkowiak (46 Stolarski), Janicki (46 Joao Nunes), Maloca (46 Vitoria), Wawrzyniak (46 Perger) – Flavio Paixao (46 Fila), Chrapek (46 Gamakow), Krasić (46 Mila), Wolski (46 Wiśniewski), Peszko (46 Haraslin) – Marco Paixao (46 Mak). 

 

VIKTORIA: Kisiel (46 Kuhn)- Hofmann, Brendel, Franke (69 Gunte), Yilmaz - Pekdemir (46 Basaran), Haubitz (46 Tokgoz), Ergirdi (46 Hollwitz), Skoda, Trianni (69 Günaydin)- Benyamina (46 Reher).

 

 

Tagi: