Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Zagłębie Lubin
  • 02.04.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (27)
Sonda
Które miejsce zajmie Lechia na koniec rundy zasadniczej sezonu 2016/2017 ?
Pierwsze
Miejsca 2-3
Miejsca 4-6
Znajdzie się w grupie spadkowej
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lutym
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    13 głosów (34,21%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu marcu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Legią Warszawa
  • Zawodnik
    Rafał Janicki
    Ocena: 5,38
Następne mecze
Mecz Data
Śląsk Wrocław vs. Korona Kielce 31.03.2017; 18:00
Wisła Kraków vs. Lech Poznań 31.03.2017; 20:30
Arka Gdynia vs. Górnik Łęczna 01.04.2017; 15:30
Legia Warszawa vs. Pogoń Szczecin 01.04.2017; 20:30
Jagiellonia Białystok vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 02.04.2017; 15:30
Lechia Gdańsk vs. Zagłębie Lubin 02.04.2017; 18:00
Ruch Chorzów vs. Piast Gliwice 03.04.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Jagiellonia Białystok 26 49
2. Legia Warszawa 26 48
3. Lech Poznań 26 48
4. Lechia Gdańsk 26 46
5. Zagłębie Lubin 26 38
6. Wisła Kraków 26 37
7. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 26 36
8. Korona Kielce 26 35
9. Pogoń Szczecin 26 33
10. Wisła Płock 26 32
11. Arka Gdynia 26 30
12. Ruch Chorzów 26 29
13. Śląsk Wrocław 26 29
14. Piast Gliwice 26 29
15. Cracovia 26 26
16. Górnik Łęczna 26 23
Urodziny
  • Zawodnik
    Michał Chrapek
    03.04.1992
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Mario Maloca
    04.05.1989
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 21 dni temu

    BKS

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 6 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 7 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 11 miesięcy temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 11 miesięcy temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 11 miesięcy temu

    no

  • Gość; 11 miesięcy temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 1 rok temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 591
  • Użytkowników: 167
  • Ostatni użytkownik: marek1496
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 313 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Lechia zainteresowana byłym zawodnikiem Juventusu

Napisane 13.01.2017; 15:15 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0 ( [+] / [-] )

Jak podają media, Lechia  prowadzi rozmowy w sprawie zakontraktowania 35-krotnego reprezentanta Szwajcarii Reto Zieglera. 30-latek gra obecnie w FC Sion, ale wyraził chęć zmiany klubu. Ponadto jego umowa z obecnym pracodawcą wygasa 30 czerwca 2017 roku. Szwajcar jest lewonożnym graczem, który na ogół występuje na pozycji stopera bądź właśnie na lewej stronie defensywy. W tym sezonie w lidze w 16 meczach zdobył...aż 8 goli ( w tym 4 z rzutów karnych). Dodatkowo grał 3 razy w krajowym pucharze i tam również wpisał się na listę strzelców. Zawodnik ma 183 cm wzrostu i waży niespełna 80 kilo za klika dni ukończy 31 lat. Jego grupą menedżerską jest FABIO ALGERI. 

 

Oferta z Polski nie jest jedyną, którą rozważa lewy obrońca. Jak się mówi,rozmowy trwają już od miesiąca.

 

Urodzony w Genewie zawodnik ma bardzo bogate "CV". W 2004 roku trafił do Tottenhamu, dla którego rozegrał 24 spotkania w Premier League. W międzyczasie wypożyczano go do HSV, Wigan i Sampdorii. Ten ostatni zespół zdecydował się go wykupić. W Genui Szwajcar spędził cztery bardzo udane lata, a potem odszedł do Juventusu. W Turynie kariery nie zrobił - grał jedynie na tymczasowych pobytach w Fenerbahce, Lokomotiwie i Sassuolo.

 

Ziegler łącznie zagrał :

w Serie A : 161 spotkań ( 6 goli)

Bundeslidze: 8 meczów

w Turcji (Super Liga) : 54 mecze ( 1 gol)

w Anglii Premier League : 34 mecze ( 1 gol)

w Rosji: Rosyjska Premier Liga : 6 spotkań

dodatkowo około 100 spotkań w Szwajcarii w Grasshoppers oraz właśnie w Sion .

 

Tagi: