Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Wisła Kraków vs. Lechia Gdańsk
  • 06.05.2017; 20:30
  • Ekstraklasa (32)
Sonda
Ile punktów zdobędzie Lechia w dwóch ostatnich kolejkach rundy zasadniczej ?
komplet punktów
1-3
żadnego
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu marcu
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    51 głosów (58,62%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu kwietniu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Pogonią Szczecin
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    Ocena: 5,25
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk wmeczu z Bruk-Bet Termalicą
Następne mecze
Mecz Data
Zagłębie Lubin vs. Cracovia 01.05.2017; 18:00
Ruch Chorzów vs. Zagłębie Lubin 05.05.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Jagiellonia Białystok 05.05.2017; 20:30
Piast Gliwice vs. Śląsk Wrocław 06.05.2017; 15:30
Górnik Łęczna vs. Wisła Płock 06.05.2017; 18:00
Wisła Kraków vs. Lechia Gdańsk 06.05.2017; 20:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Lech Poznań 07.05.2017; 15:30
Pogoń Szczecin vs. Legia Warszawa 07.05.2017; 18:00
Cracovia vs. Arka Gdynia 08.05.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Jagiellonia Białystok 31 33
2. Lech Poznań 31 31
3. Legia Warszawa 31 30
4. Lechia Gdańsk 31 30
5. Wisła Kraków 31 23
6. Pogoń Szczecin 31 21
7. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 31 21
8. Korona Kielce 31 20
9. Wisła Płock 31 21
10. Zagłębie Lubin 30 20
11. Górnik Łęczna 31 15
12. Śląsk Wrocław 31 17
13. Arka Gdynia 31 17
14. Cracovia 30 16
15. Piast Gliwice 31 16
16. Ruch Chorzów 31 16
Urodziny
  • Zawodnik
    Mario Maloca
    04.05.1989
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Oliver Zelenika
    14.05.1993
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 1 miesiąc temu

    BKS

  • Gość; 6 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 7 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 1 rok temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Ostatnie komentarze
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 590
  • Użytkowników: 170
  • Ostatni użytkownik: John Joe
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 176 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Lechia zakończyła zgrupowanie w Turcji

Napisane 28.01.2017; 22:05 przez Agnieszka
Źródło: lechia.pl
Karma: +0

Na zakończenie zimowego zgrupowania w Belek piłkarze Lechii rozegrali grę wewnętrzną (2x25 minut). Drużyna Białych pokonała Zielonych 2:1 (1:0). Z uwagi na drobne urazy niektórych piłkarzy zespoły wystąpiły w dziesięcioosobowych składach. Z tego powodu mecz odbył się na nieco mniejszym obszarze boiska.

 

Grający z wiatrem Biali od początku spotkania prezentowali się nieco korzystniej w ataku. Co prawda w 5 min. Rafał Wolski próbował zaskoczyć Mateusza Bąka strzałem z dystansu, ale później dobre okazje mieli występujący po przeciwnej stronie Flavio Paixao oraz Sławomir Peszko. 

 

Po kwadransie Biali już prowadzili. Piłkę z własnej połowy ładnie wyprowadził Rafał Janicki i popisał się kapitalnym prostopadłym podaniem do Piotra Wiśniewskiego. Ten okazji nie zmarnował. 

Tuż przed przerwą mogło być 2:0. Na uderzenie lobem z około 40 metrów zdecydował się Flavio Paixao. Piłka jednak odbiła się od poprzeczki. 

 

 

W drugiej połowie po ładnym podaniu Sebastiana Mili bramkę zdobył Flavio Paixao, ale sędziujący to spotkanie drugi trener Maciej Kalkowski odgwizdał spalonego. 

 

Chwilę później było 1:1. Po akcji dzisiejszego jubilata Pawła Stolarskiego, który skończył w sobotę 21 lat, do wyrównania doprowadził strzałem z bliskiej odległości Rafał Wolski. 

 

I gdy wydawało się, że mecz skończy się remisem, na decydującą akcję zdecydowali się Biali. Peszko zagrał do Mili, ten do Flavio, ale Portugalczyk przegrał pojedynek sam na sam z Vanją Milinkoviciem-Saviciem. Tyle, że skuteczną dobitką popisał się Grzegorz Wojtkowiak, ustalając ostateczny rezultat spotkania. 

 

BIALI - ZIELONI 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Piotr Wiśniewski (15), 1:1 Rafał Wolski (35), 2:1 Grzegorz Wojtkowiak (40). 

 

 

BIALI: Bąk (13 Podleśny) – Wojtkowiak, Janicki, Vitoria, Wawrzyniak – Flavio Paixao, Fila, Mila, Peszko - Wiśniewski. 

 

ZIELONI: Milinković-Savić – Stolarski, Joao Nunes, Maloca, Perger – Mak, Chrapek, Krasić, Wolski – Kuświk. 

 

Źródło:lechia.pl

Tagi: