Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Śląsk Wrocław vs. Lechia Gdańsk
  • 28.07.2017; 20:30
  • Ekstraklasa (3)
Sonda
Na jakich pozycjach Lechia powinna jeszcze poszukać wzmocnień?
Bramka
Pomoc
Obrona
Atak
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu maj
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    18 głosów (20,45%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lipcu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Cracovią
  • Zawodnik
    Paweł Stolarski
    Ocena: 5
Następne mecze
Mecz Data
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Zagłębie Lubin 28.07.2017; 18:00
Śląsk Wrocław vs. Lechia Gdańsk 28.07.2017; 20:30
Legia Warszawa vs. Sandecja Nowy Sącz 29.07.2017; 18:00
Górnik Zabrze vs. Wisła Kraków 29.07.2017; 20:30
Arka Gdynia vs. Wisła Płock 30.07.2017; 15:30
Pogoń Szczecin vs. Jagiellonia Białystok 30.07.2017; 15:30
Lech Poznań vs. Piast Gliwice 30.07.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Cracovia 31.07.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Jagiellonia Białystok 2 6
2. Wisła Kraków 2 6
3. Zagłębie Lubin 2 6
4. Arka Gdynia 2 4
5. Cracovia 2 4
6. Górnik Zabrze 2 3
7. Lechia Gdańsk 2 3
8. Pogoń Szczecin 2 3
9. Wisła Płock 2 3
10. Sandecja Nowy Sącz 2 2
11. Piast Gliwice 2 1
12. Korona Kielce 2 1
13. Lech Poznań 2 1
14. Legia Warszawa 2 1
15. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 0
16. Śląsk Wrocław 2 0
Urodziny
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Flavio Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    naderwane więzadła
    30.07.2017
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 1 miesiąc temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 4 miesiące temu

    BKS

  • Gość; 9 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 10 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Ostatnie komentarze
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 591
  • Użytkowników: 175
  • Ostatni użytkownik: mareczek23
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 409 (0)
  • Użytkownicy online (2):

    LeszekSTG , Suchy

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Lechia zaprezentowała drużynę i stroje na nowy sezon

Napisane 08.07.2017; 21:29 przez Agnieszka
Źródło: lechia.pl
Karma: +0 ( [+] / [-] )
Piłkarze Lechii Gdańsk wraz ze sztabem szkoleniowym, a także trenerzy i wychowankowie Akademii Lechii Gdańsk w sobotnie popołudnie zaprezentowali się kibicom podczas uroczystego wydarzenia na Ołowiance. W trakcie prezentacji pokazano również wszystkie komplety strojów, w jakich piłkarze Biało-Zielonych występować będą w spotkaniach sezonu 2017/2018.

 

 

Zanim na scenie pojawili się piłkarze pierwszej drużyny Lechii najpierw licznie zgromadzonym na Ołowiance kibicom zaprezentowała się przyszłość i nadzieje Biało-Zielonych, czyli młodzi gracze z Akademii Lechii Gdańsk wraz ze swoimi trenerami.

 

Na prezentacji obecni byli również przedstawiciele sponsorów i partnerów klubu, którzy także w nadchodzącym wielkimi krokami sezonie, będą wspierać Lechię Gdańsk. Wśród przemawiających byli wiceprezydent miasta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz, przedstawiciel Grupy Energa Robert Kwiatek, a także Daniel Kaniewski, reprezentujący New Balance. Z ramienia władz klubu głos zabrał wiceprezes zarządu Lechii Maciej Bałaziński. – Nasze marzenia sięgają gwiazd i mam nadzieję, że w tym sezonie uda nam się osiągnąć to, czego tak blisko byliśmy w minionych rozgrywkach – mówił Maciej Bałaziński.

 

Punktem kulminacyjnym była prezentacja wszystkich piłkarzy i członków sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Biało-Zielonych. W rolę współprowadzącego obok redaktora Włodzimierza Machnikowskiego wcieli siłę Sebastian Mila, który krótko scharakteryzował każdego ze swoich kolegów, dzieląc się z kibicami licznymi anegdotami wprost z szatni.

 

Na koniec Dusan Kuciak, Jakub Wawrzyniak, Marco Paixao i Milos Krasić zaprezentowali nowe stroje, w jakich występować będą piłkarze w spotkaniach Ekstraklasy.

Zdjęcie użytkownika Lechia Gdańsk Moim Życiem.

Tagi: