Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Zagłębie Lubin
  • 02.04.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (27)
Sonda
Które miejsce zajmie Lechia na koniec rundy zasadniczej sezonu 2016/2017 ?
Pierwsze
Miejsca 2-3
Miejsca 4-6
Znajdzie się w grupie spadkowej
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lutym
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    13 głosów (34,21%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu marcu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Legią Warszawa
  • Zawodnik
    Rafał Janicki
    Ocena: 5,38
Następne mecze
Mecz Data
Śląsk Wrocław vs. Korona Kielce 31.03.2017; 18:00
Wisła Kraków vs. Lech Poznań 31.03.2017; 20:30
Arka Gdynia vs. Górnik Łęczna 01.04.2017; 15:30
Legia Warszawa vs. Pogoń Szczecin 01.04.2017; 20:30
Jagiellonia Białystok vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 02.04.2017; 15:30
Lechia Gdańsk vs. Zagłębie Lubin 02.04.2017; 18:00
Ruch Chorzów vs. Piast Gliwice 03.04.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Jagiellonia Białystok 26 49
2. Legia Warszawa 26 48
3. Lech Poznań 26 48
4. Lechia Gdańsk 26 46
5. Zagłębie Lubin 26 38
6. Wisła Kraków 26 37
7. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 26 36
8. Korona Kielce 26 35
9. Pogoń Szczecin 26 33
10. Wisła Płock 26 32
11. Arka Gdynia 26 30
12. Ruch Chorzów 26 29
13. Śląsk Wrocław 26 29
14. Piast Gliwice 26 29
15. Cracovia 26 26
16. Górnik Łęczna 26 23
Urodziny
  • Zawodnik
    Michał Chrapek
    03.04.1992
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Mario Maloca
    04.05.1989
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 21 dni temu

    BKS

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 6 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 7 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 11 miesięcy temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 11 miesięcy temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 11 miesięcy temu

    no

  • Gość; 11 miesięcy temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 1 rok temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 591
  • Użytkowników: 167
  • Ostatni użytkownik: marek1496
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 285 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Maciej Makuszewski ''Wiele zawdzięczam Lechii''

Napisane 02.03.2017; 17:22 przez Agnieszka
Źródło: dziennikbaltycki.pl
Karma: +0 ( [+] / [-] )

Już w najbliższą niedzielę w Lechia zawita w Poznaniu,gdzie podejmować ją będzie tamtejszy Lech.Dziennikarz portalu dziennikbaltycki.pl rozmawiał ze skrzydłowym Lecha Maciejem Makuszewskim.

 

Już ponad rok nie ma Ciebie w Lechii, choć formalnie wciąż pozostajesz zawodnikiem gdańskiego klubu. Jakie to uczucie?

Nie mam mnie już sporo czasu, a w drużynie dużo się zmieniło. Kilku zawodników przyszło, kilku odeszło, ale przede wszystkim Lechia jest liderem i zmierza po mistrzostwo Polski.

W trochę dziwnych okolicznościach zniknąłeś z Lechii.

Tak to bywa w życiu. Czasami niektóre rzeczy dzieją się z dnia na dzień. Pojawiła się oferta z Portugalii, klub ją zaakceptował i wyjechałem. 

 

Został Ci sentyment do biało-zielonych?

Oczywiście, że tak. Cały czas śledzę losy Lechii. To będzie dla mnie mecz szczególny, a podobnie jest, kiedy gram przeciwko Jagiellonii. Spędziłem w Gdańsku trochę czasu, rozegrałem wiele meczów, strzelałem gole. Mam bardzo dobre wspomnienia. Nauczyłem się sporo jako piłkarz. Lechię będę pamiętał i niewykluczone, że kiedyś jeszcze w niej zagram.

Jesteś zaskoczony, że kibice nie wspominają Ciebie ciepło?

Kibice mają prawo do swojej opinii, bo oni zawsze będą związani z Lechią. Ich opinia zależy od ich punktu widzenia. Mogą być źli na kogoś i że ze mną wyniknęła taka sytuacja, a nie inna. Mam w Gdańsku wielu przyjaciół, ale też wielu osobom moje odejście się nie spodobało. Wszystkim nie da się dogodzić. Wiele zawdzięczam Lechii, a jeśli kibice będą na mnie gwizdać, to ja na pewno nie będę się obrażać.

Teraz jesteś wypożyczony do Lecha, ale to też nie oznacza, że w Poznaniu zostaniesz na kolejny sezon, bo z Lechii trzeba Ciebie wykupić?

Owszem, Lechia też za mnie trochę zapłaciła, ale ja w tym klubie nie tylko byłem, ale grałem. Wystąpiłem chyba w 99 procentach meczów i pauzowałem wyłącznie z powodu kartek albo urazów. Stawiali na mnie kolejni trenerzy, a krótko byłem też kapitanem drużyny. Chyba trochę pomogłem Lechii w rozwoju. Czasy się zmieniły, teraz są pewnie jeszcze lepsi zawodnicy, kadra jest szeroka i mocna, a drużyna walczy o mistrzostwo Polski. Na tę chwilę chyba dla mnie nie ma miejsca w Lechii. Lech może mnie wykupić, ale to zależy też ode mnie, jak się będę prezentował na boisku i czy działacze zapłacą Lechii za mnie.

Jak odbierasz słowa, że Lech jest głównym faworytem do mistrzostwa Polski?

Nie zgadzam się z tym. Lechia jest liderem i ma cztery punkty przewagi nad Jagiellonią. Nie można zapominać też o Legii. Przynajmniej cztery pierwsze drużyny liczą się w walce o mistrzostwo, a po podziale punktów, jak ktoś trafi z formą, to może do tego grona doskoczyć. Dziś dla mnie głównym faworytem jest Lechia, która ma szeroką kadrę i tak silną ofensywę, że nawet jeśli gra się nie układa, to w kilka minut potrafi strzelić bramki.