Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Pogoń Szczecin
  • 28.05.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (36)
Sonda
Które miejsce zdobędzie Lechia na koniec sezonu 2016/2017?
Pierwsze
Drugie
Trzecie
Poza podium
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu kwietniu
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    21 głosów (23,08%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu maj
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Jagiellonią Białystok
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    Ocena: 6
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Lechem Poznań
Następne mecze
Mecz Data
Piast Gliwice vs. Wisła Płock 27.05.2017; 18:00
Śląsk Wrocław vs. Cracovia 27.05.2017; 18:00
Górnik Łęczna vs. Zagłębie Lubin 27.05.2017; 18:00
Arka Gdynia vs. Ruch Chorzów 27.05.2017; 18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Jagiellonia Białystok 28.05.2017; 18:00
Lech Poznań vs. Wisła Kraków 28.05.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Legia Warszawa 28.05.2017; 18:00
Lechia Gdańsk vs. Pogoń Szczecin 28.05.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Legia Warszawa 35 40
2. Jagiellonia Białystok 35 38
3. Lech Poznań 35 38
4. Lechia Gdańsk 35 38
5. Korona Kielce 35 28
6. Wisła Kraków 35 26
7. Pogoń Szczecin 35 22
8. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 35 22
9. Zagłębie Lubin 35 31
10. Wisła Płock 35 28
11. Piast Gliwice 35 24
12. Cracovia 35 24
13. Śląsk Wrocław 35 23
14. Górnik Łęczna 35 21
15. Arka Gdynia 35 20
16. Ruch Chorzów 35 17
Urodziny
  • Zawodnik
    Denis Perger
    10.06.1993
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Karol Fila
    13.06.1998
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 2 miesiące temu

    BKS

  • Gość; 7 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 8 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 1 rok temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Ostatnie komentarze
Statystyki strony
  • Newsów: 560
  • Użytkowników: 171
  • Ostatni użytkownik: Ryszard
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 359 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Maciej Makuszewski ''Wiele zawdzięczam Lechii''

Napisane 02.03.2017; 17:22 przez Agnieszka
Źródło: dziennikbaltycki.pl
Karma: +0

Już w najbliższą niedzielę w Lechia zawita w Poznaniu,gdzie podejmować ją będzie tamtejszy Lech.Dziennikarz portalu dziennikbaltycki.pl rozmawiał ze skrzydłowym Lecha Maciejem Makuszewskim.

 

Już ponad rok nie ma Ciebie w Lechii, choć formalnie wciąż pozostajesz zawodnikiem gdańskiego klubu. Jakie to uczucie?

Nie mam mnie już sporo czasu, a w drużynie dużo się zmieniło. Kilku zawodników przyszło, kilku odeszło, ale przede wszystkim Lechia jest liderem i zmierza po mistrzostwo Polski.

W trochę dziwnych okolicznościach zniknąłeś z Lechii.

Tak to bywa w życiu. Czasami niektóre rzeczy dzieją się z dnia na dzień. Pojawiła się oferta z Portugalii, klub ją zaakceptował i wyjechałem. 

 

Został Ci sentyment do biało-zielonych?

Oczywiście, że tak. Cały czas śledzę losy Lechii. To będzie dla mnie mecz szczególny, a podobnie jest, kiedy gram przeciwko Jagiellonii. Spędziłem w Gdańsku trochę czasu, rozegrałem wiele meczów, strzelałem gole. Mam bardzo dobre wspomnienia. Nauczyłem się sporo jako piłkarz. Lechię będę pamiętał i niewykluczone, że kiedyś jeszcze w niej zagram.

Jesteś zaskoczony, że kibice nie wspominają Ciebie ciepło?

Kibice mają prawo do swojej opinii, bo oni zawsze będą związani z Lechią. Ich opinia zależy od ich punktu widzenia. Mogą być źli na kogoś i że ze mną wyniknęła taka sytuacja, a nie inna. Mam w Gdańsku wielu przyjaciół, ale też wielu osobom moje odejście się nie spodobało. Wszystkim nie da się dogodzić. Wiele zawdzięczam Lechii, a jeśli kibice będą na mnie gwizdać, to ja na pewno nie będę się obrażać.

Teraz jesteś wypożyczony do Lecha, ale to też nie oznacza, że w Poznaniu zostaniesz na kolejny sezon, bo z Lechii trzeba Ciebie wykupić?

Owszem, Lechia też za mnie trochę zapłaciła, ale ja w tym klubie nie tylko byłem, ale grałem. Wystąpiłem chyba w 99 procentach meczów i pauzowałem wyłącznie z powodu kartek albo urazów. Stawiali na mnie kolejni trenerzy, a krótko byłem też kapitanem drużyny. Chyba trochę pomogłem Lechii w rozwoju. Czasy się zmieniły, teraz są pewnie jeszcze lepsi zawodnicy, kadra jest szeroka i mocna, a drużyna walczy o mistrzostwo Polski. Na tę chwilę chyba dla mnie nie ma miejsca w Lechii. Lech może mnie wykupić, ale to zależy też ode mnie, jak się będę prezentował na boisku i czy działacze zapłacą Lechii za mnie.

Jak odbierasz słowa, że Lech jest głównym faworytem do mistrzostwa Polski?

Nie zgadzam się z tym. Lechia jest liderem i ma cztery punkty przewagi nad Jagiellonią. Nie można zapominać też o Legii. Przynajmniej cztery pierwsze drużyny liczą się w walce o mistrzostwo, a po podziale punktów, jak ktoś trafi z formą, to może do tego grona doskoczyć. Dziś dla mnie głównym faworytem jest Lechia, która ma szeroką kadrę i tak silną ofensywę, że nawet jeśli gra się nie układa, to w kilka minut potrafi strzelić bramki.