Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Śląsk Wrocław vs. Lechia Gdańsk
  • 28.07.2017; 20:30
  • Ekstraklasa (3)
Sonda
Na jakich pozycjach Lechia powinna jeszcze poszukać wzmocnień?
Bramka
Pomoc
Obrona
Atak
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu maj
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    18 głosów (20,45%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lipcu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Cracovią
  • Zawodnik
    Paweł Stolarski
    Ocena: 5
Następne mecze
Mecz Data
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Zagłębie Lubin 28.07.2017; 18:00
Śląsk Wrocław vs. Lechia Gdańsk 28.07.2017; 20:30
Legia Warszawa vs. Sandecja Nowy Sącz 29.07.2017; 18:00
Górnik Zabrze vs. Wisła Kraków 29.07.2017; 20:30
Arka Gdynia vs. Wisła Płock 30.07.2017; 15:30
Pogoń Szczecin vs. Jagiellonia Białystok 30.07.2017; 15:30
Lech Poznań vs. Piast Gliwice 30.07.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Cracovia 31.07.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Jagiellonia Białystok 2 6
2. Wisła Kraków 2 6
3. Zagłębie Lubin 2 6
4. Arka Gdynia 2 4
5. Cracovia 2 4
6. Górnik Zabrze 2 3
7. Lechia Gdańsk 2 3
8. Pogoń Szczecin 2 3
9. Wisła Płock 2 3
10. Sandecja Nowy Sącz 2 2
11. Piast Gliwice 2 1
12. Korona Kielce 2 1
13. Lech Poznań 2 1
14. Legia Warszawa 2 1
15. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 0
16. Śląsk Wrocław 2 0
Urodziny
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Flavio Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    naderwane więzadła
    30.07.2017
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 1 miesiąc temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 4 miesiące temu

    BKS

  • Gość; 9 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 10 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Ostatnie komentarze
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 591
  • Użytkowników: 175
  • Ostatni użytkownik: mareczek23
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 379 (0)
  • Użytkownicy online (2):

    LeszekSTG , Suchy

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Mateusz Bąk trenerem bramkarzy Akademii Lechii Gdańsk

Napisane 16.06.2017; 17:30 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0 ( [+] / [-] )

Mateusz Bąk pozostaje w Lechii Gdańsk, w której spędził kilkanaście lat swojej sportowej kariery. Od przyszłego sezonu były piłkarz Biało-Zielonych będzie trenerem bramkarzy w Akademii gdańskiego klubu.

Popularny "Bączek" przeszedł wraz z Lechią drogę od A-klasy do Ekstraklasy, czym zaskarbił sobie sympatię i szacunek kibiców Biało-Zielonych. Od nowego sezonu Mateusz będzie trenerem bramkarzy w klubowej Akademii, dołączając do grona byłych piłkarzy Lechii, pracujących obecnie z młodzieżą.

- Dobrze, że tak to się odbywa, bo to taka naturalna droga. W Akademii pracują takie osoby jak Tomek Dawidowski, Marek Zieńczuk, Sławek Wojciechowski czy Jarek Bieniuk. Wszyscy dla Lechii poświęcili kawał swojego życia. Moje ambicje także sięgają tego, żeby może kiedyś pracować jako trener bramkarzy przy pierwszej drużynie. Najpierw jednak muszę się sprawdzić w Akademii i spłenić oczekiwania - mówi Mateusz Bąk. 

"Bączek" będzie pracował przede wszystkim z bramkarzami najstarszych roczników Akademii Lechii Gdańsk.

- Plan w głowie mam, chociaż muszę się do tego jeszcze przygotować. Pragnę podziękować władzom klubu za to, że pozwoliły mi na trochę dłuższy urlop. Chcę troszkę odpocząć od piłki i do nowego wyzwania przystąpić ze zresetowaną głową. Zamierzam przeanalizowac sobie pod względem merytorycznym to, co robiłem przez całą karierę, to z kim trenowałem i jak trenowałem. Chcę wybrać to, co najlepsze i odrzucić elementy, na które sam jako zawodnik narzekałem - mówi, po czym dodaje - Na pewno utalentowanych bramkarzy w Akademii nie brakuje, z częścią z nich miałem styczność podczas zajęć, a na przykład Maciek Woźniak był na sparingach z pierwszą drużyną. Więcej o potencjale i umiejętnościach tych młodych chłopaków będę mógł jednak powiedzieć dopiero po pierwszych treningach - kończy Mateusz Bąk.

Tagi: