Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lech Poznań vs. Lechia Gdańsk
  • 05.03.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (24)
Sonda
Które miejsce zajmie Lechia na koniec rundy zasadniczej sezonu 2016/2017 ?
Pierwsze
Miejsca 2-3
Miejsca 4-6
Znajdzie się w grupie spadkowej
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii w miesiącu Grudniu
  • Zawodnik
    Rafał Janicki
    19 głosów (26,76%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lutym
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Bruk-Bet Termaliką
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    Ocena: 6,75
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Cracovią
Następne mecze
Mecz Data
Górnik Łęczna vs. Piast Gliwice 26.02.2017; 15:30
Legia Warszawa vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 26.02.2017; 18:00
Ruch Chorzów vs. Śląsk Wrocław 27.02.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Górnik Łęczna 03.03.2017; 18:00
Zagłębie Lubin vs. Legia Warszawa 03.03.2017; 20:30
Cracovia vs. Arka Gdynia 04.03.2017; 15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Ruch Chorzów 04.03.2017; 18:00
Piast Gliwice vs. Wisła Kraków 04.03.2017; 20:30
Jagiellonia Białystok vs. Śląsk Wrocław 05.03.2017; 15:30
Lech Poznań vs. Lechia Gdańsk 05.03.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Lechia Gdańsk 23 46
2. Jagiellonia Białystok 23 42
3. Lech Poznań 23 41
4. Legia Warszawa 22 38
5. Zagłębie Lubin 22 34
6. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 22 34
7. Wisła Kraków 23 31
8. Pogoń Szczecin 23 30
9. Arka Gdynia 23 29
10. Korona Kielce 23 29
11. Wisła Płock 23 25
12. Śląsk Wrocław 22 26
13. Cracovia 23 24
14. Piast Gliwice 22 22
15. Ruch Chorzów 22 19
16. Górnik Łęczna 21 18
Urodziny
  • Zawodnik
    Martin Kobylański
    08.03.1994
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Gino van Kessel
    09.03.1993
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 4 miesiące temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 5 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 10 miesięcy temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 10 miesięcy temu

    no

  • Gość; 10 miesięcy temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 11 miesięcy temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 11 miesięcy temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

  • Gość; 11 miesięcy temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 563
  • Użytkowników: 163
  • Ostatni użytkownik: Robert9211
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 284 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Mateusz Lewandowski od lipca w Lechii

Napisane 14.02.2017; 16:06 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0 ( [+] / [-] )

Mateusz Lewandowski z dniem 1 lipca 2017 roku zostanie piłkarzem Lechii Gdańsk. 23-letni obrońca podpisał z gdańskim klubem kontrakt, który będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Najbliższe miesiące Lewandowski spędzi w swoim dotychczasowym klubie - Pogoni Szczecin. 

Mateusz Lewandowski swoją piłkarską karierę rozpoczął w Wiśle Płock, z której w 2011 roku trafił do Pogoni Szczecin. Barwy drużyny „Portowców” 23-latek reprezentuje do dziś, z przerwą na występy w sezonie 2014/2015 we włoskim Virtusie Entella.

Łącznie Lewandowski ma na swoim koncie 89 spotkań w Ekstraklasie, w których strzelił trzy gole. W obecnych rozgrywkach Lotto Ekstraklasy rozegrał 14 meczów.

- Propozycja, jaką otrzymałem z Lechii była dla mnie bardzo kusząca, dlatego podjąłem decyzję o tym, by z niej skorzystać. To dla mnie krok naprzód w mojej karierze i szansa na dalszy piłkarski rozwój - powiedział Mateusz Lewandowski po podpisaniu umowy z Lechią.

 

Zdjęcie użytkownika Lechia Gdańsk Moim Życiem.

 

Tagi: