Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Wisła Płock vs. Lechia Gdańsk
  • 14.07.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (1)
Sonda
Które miejsce zdobędzie Lechia na koniec sezonu 2016/2017?
Pierwsze
Drugie
Trzecie
Poza podium
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu maj
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    18 głosów (20,45%)
Piłkarz meczu
Następne mecze
Mecz Data
Wisła Płock vs. Lechia Gdańsk 14.07.2017; 18:00
Pogoń Szczecin vs. Wisła Kraków 14.07.2017; 20:30
Cracovia vs. Piast Gliwice 15.07.2017; 18:00
Górnik Zabrze vs. Legia Warszawa 15.07.2017; 20:30
Arka Gdynia vs. Śląsk Wrocław 16.07.2017; 15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Jagiellonia Białystok 16.07.2017; 15:30
Lech Poznań vs. Sandecja Nowy Sącz 16.07.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Zagłębie Lubin 17.07.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Arka Gdynia 0 0
2. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 0
3. Zagłębie Lubin 0 0
4. Wisła Płock 0 0
5. Jagiellonia Białystok 0 0
6. Sandecja Nowy Sącz 0 0
7. Górnik Zabrze 0 0
8. Korona Kielce 0 0
9. Piast Gliwice 0 0
10. Śląsk Wrocław 0 0
11. Lechia Gdańsk 0 0
12. Wisła Kraków 0 0
13. Pogoń Szczecin 0 0
14. Lech Poznań 0 0
15. Cracovia 0 0
16. Legia Warszawa 0 0
Urodziny
  • Zawodnik
    Miłosz Kałahur
    29.06.1999
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Rafał Janicki
    05.07.1992
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 27 dni temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 3 miesiące temu

    BKS

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 9 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 9 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Ostatnie komentarze
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 577
  • Użytkowników: 174
  • Ostatni użytkownik: tomasz wojcieszynski
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 396 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Mateusz Lewandowski od lipca w Lechii

Napisane 14.02.2017; 16:06 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0

Mateusz Lewandowski z dniem 1 lipca 2017 roku zostanie piłkarzem Lechii Gdańsk. 23-letni obrońca podpisał z gdańskim klubem kontrakt, który będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Najbliższe miesiące Lewandowski spędzi w swoim dotychczasowym klubie - Pogoni Szczecin. 

Mateusz Lewandowski swoją piłkarską karierę rozpoczął w Wiśle Płock, z której w 2011 roku trafił do Pogoni Szczecin. Barwy drużyny „Portowców” 23-latek reprezentuje do dziś, z przerwą na występy w sezonie 2014/2015 we włoskim Virtusie Entella.

Łącznie Lewandowski ma na swoim koncie 89 spotkań w Ekstraklasie, w których strzelił trzy gole. W obecnych rozgrywkach Lotto Ekstraklasy rozegrał 14 meczów.

- Propozycja, jaką otrzymałem z Lechii była dla mnie bardzo kusząca, dlatego podjąłem decyzję o tym, by z niej skorzystać. To dla mnie krok naprzód w mojej karierze i szansa na dalszy piłkarski rozwój - powiedział Mateusz Lewandowski po podpisaniu umowy z Lechią.

 

Zdjęcie użytkownika Lechia Gdańsk Moim Życiem.

 

Tagi: