Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Śląsk Wrocław vs. Lechia Gdańsk
  • 28.07.2017; 20:30
  • Ekstraklasa (3)
Sonda
Na jakich pozycjach Lechia powinna jeszcze poszukać wzmocnień?
Bramka
Pomoc
Obrona
Atak
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu maj
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    18 głosów (20,45%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lipcu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Cracovią
  • Zawodnik
    Paweł Stolarski
    Ocena: 5
Następne mecze
Mecz Data
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Zagłębie Lubin 28.07.2017; 18:00
Śląsk Wrocław vs. Lechia Gdańsk 28.07.2017; 20:30
Legia Warszawa vs. Sandecja Nowy Sącz 29.07.2017; 18:00
Górnik Zabrze vs. Wisła Kraków 29.07.2017; 20:30
Arka Gdynia vs. Wisła Płock 30.07.2017; 15:30
Pogoń Szczecin vs. Jagiellonia Białystok 30.07.2017; 15:30
Lech Poznań vs. Piast Gliwice 30.07.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Cracovia 31.07.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Jagiellonia Białystok 2 6
2. Wisła Kraków 2 6
3. Zagłębie Lubin 2 6
4. Arka Gdynia 2 4
5. Cracovia 2 4
6. Górnik Zabrze 2 3
7. Lechia Gdańsk 2 3
8. Pogoń Szczecin 2 3
9. Wisła Płock 2 3
10. Sandecja Nowy Sącz 2 2
11. Piast Gliwice 2 1
12. Korona Kielce 2 1
13. Lech Poznań 2 1
14. Legia Warszawa 2 1
15. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 0
16. Śląsk Wrocław 2 0
Urodziny
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Flavio Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    naderwane więzadła
    30.07.2017
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 1 miesiąc temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 4 miesiące temu

    BKS

  • Gość; 9 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 10 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Ostatnie komentarze
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 591
  • Użytkowników: 175
  • Ostatni użytkownik: mareczek23
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 424 (0)
  • Użytkownicy online (2):

    LeszekSTG , Suchy

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Mateusz Matras ''Lechia z każdym sezonem coraz bardziej rośnie w siłę''

Napisane 24.06.2017; 23:50 przez Agnieszka
Źródło: lechia.pl
Karma: +0 ( [+] / [-] )
- Przychodzę do klubu z czołówki Ekstraklasy, który z każdym sezonem coraz bardziej rośnie w siłę. Mam nadzieję się tu sporo rozwinąć pod względem piłkarskim i krok, który robię w swojej karierze okaże się naprawdę duży – mówi nowy pomocnik Lechii Gdańsk Mateusz Matras.

 

 

Matras, który już w zimie podpisał obowiązujący od tego sezonu kontrakt z gdańskim klubem, w piątek pojawił się na pierwszych zajęciach Biało-Zielonych przed nowymi rozgrywkami. Podobnie jak pozostali piłkarze Lechii wziął udział w testach szybkościowych.

 

- Koncepcja i wizja budowy zespołu przekonały mnie do tego, by podpisać kontrakt z Lechią. Były też inne oferty, ale zdecydowałem się wybrać tę z Gdańska, bo była najkorzystniejsza. W styczniu usiadłem ze swoim menadżerem, przedyskutowaliśmy różne warianty i wspólnie doszliśmy do wniosku, że to będzie dla mnie najlepsza opcja – mówi Matras. - Mam nadzieję się tu sporo rozwinąć pod względem piłkarskim i krok, który robię w swojej karierze okaże się naprawdę duży. Przychodzę do klubu z czołówki Ekstraklasy, który z każdym sezonem coraz bardziej rośnie w siłę – dodaje nowy piłkarz Biało-Zielonych.

 

- Zdaję sobie sprawę, że rywalizacja o miejsce w składzie Lechii na pozycji środkowego pomocnika jest bardzo duża. Ale konkurencja przecież nikomu jeszcze nie zaszkodziła, a wręcz przeciwnie. Od pierwszych zajęć podejmuję walkę o miejsce w składzie, a kto wyjdzie z niej zwycięsko to czas pokaże. Patrzę w przyszłość z optymizmem i liczę, że z Lechią będzie mi dane przeżyć wiele miłych chwil. Na wszystko trzeba będzie jednak zasłużyć ciężką pracą na boisku – podkreśla Matras, który w poprzednich klubach dał się poznać jako wszechstronny zawodnik.

 

- W Pogoni czy w Piaście grywałem również na środku obrony, więc może to być jakaś alternatywa. Nie ukrywam jednak, że moja pozycja nominalna to „szóstka”, czyli defensywny pomocnik – zaznacza Matras.

 

Tagi: