Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Piast Gliwice
  • 20.04.2019; 15:30
  • Ekstraklasa (31)
Sonda
Jakim wynikiem zakończy się mecz Lechii z Legią ?
wygraną Legii
wygraną Lechii
remisem
Piłkarz miesiąca
Piłkarz Marca
  • Zawodnik
    Filip Mladenović
    4 głosów (66,67%)
Piłkarz Kwietnia
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii w meczu z Lechem Poznań
  • Zawodnik
    Błażej Augustyn
    Ocena: 9
Następne mecze
Mecz Data
Zagłębie Lubin vs. Pogoń Szczecin 20.04.2019; 18:00
Jagiellonia Białystok vs. Lech Poznań 20.04.2019; 18:00
Legia Warszawa vs. Cracovia 20.04.2019; 20:30
Wisła Płock vs. Wisła Kraków 22.04.2019; 15:30
Miedź Legnica vs. Zagłębie Sosnowiec 22.04.2019; 15:30
Korona Kielce vs. Śląsk Wrocław 22.04.2019; 18:00
Górnik Zabrze vs. Arka Gdynia 22.04.2019; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Lechia Gdańsk 30 60
2. Legia Warszawa 30 57
3. Piast Gliwice 30 53
4. Cracovia 30 48
5. Zagłębie Lubin 30 47
6. Jagiellonia Białystok 30 46
7. Pogoń Szczecin 30 43
8. Lech Poznań 30 43
9. Wisła Kraków 30 42
10. Korona Kielce 30 40
11. Miedź Legnica 30 32
12. Górnik Zabrze 30 31
13. Śląsk Wrocław 30 31
14. Wisła Płock 30 30
15. Arka Gdynia 30 29
16. Zagłębie Sosnowiec 30 24
Urodziny
  • Zawodnik
    Daniel Łukasik
    28.04.1991
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    21.05.1985
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Paweł; 4 miesiące temu

    hej, hej, hej BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Przemysław Macierzyński

  • Gość; 1 rok temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 1 rok temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 1 rok temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 2 lata temu

    BKS

  • Gość; 2 lata temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 2 lata temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 2 lata temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 3 lata temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 835
  • Użytkowników: 209
  • Ostatni użytkownik: leilei3915
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 140 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Mateusz Sopoćko z profesjonalnym kontraktem

Napisane 21.06.2018; 23:53 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0 ( [+] / [-] )

18-letni Mateusz Sopoćko, uzdolniony wychowanek Akademii Lechii Gdańsk, podpisał z gdańskim klubem swój pierwszy profesjonalny kontrakt, który obowiązywać będzie do czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o rok. Pomocnik wybrał nr 80.

 

Sopoćko swoje umiejętności piłkarskie w Biało-Zielonej koszulce rozwija od siódmego roku życia, kiedy to trafił do naszego Klubu. Pomocnik w zakończonym sezonie występował w drużynie Juniorów Starszych Akademii Lechii, którzy rywalizowali w rozgrywkach centralnych. Zagrał w 26 spotkaniach, wpisując się na listę strzelców trzy razy. Dobra dyspozycja w rozgrywkach juniorskich zwróciła uwagę sztabu szkoleniowego Lechii na czele z Piotrem Stokowcem, który podjął decyzję, by popularny „Sopot” rozpoczął przygotowania do kolejnego sezonu z pierwszym zespołem. 

 

- Trenuje w Lechii od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Udało mi się spełnić marzenie z dzieciństwa. Wychowałem się w Gdańsku, większość swojego życia jestem związany z Lechią. Cieszę się, że będę mógł dalej reprezentować Biało-Zielone barwy — powiedział Mateusz Sopoćko, który za kilka dni będzie obchodził 19. urodziny. - To wymarzony prezent, ale także duża motywacja do ciężkiej pracy. W zespole jest wielu piłkarzy, którzy mogą grać w środku boiska. Staram się ich podpatrywać, uczyć się, kilku z nich ma już za sobą grę nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. Będę starał się pokazywać z dobrej strony na treningach pierwszego zespołu, czy w spotkaniach ligowych rezerw, czekając na swoją szansę — dodał Mateusz Sopoćko po podpisaniu kontraktu. 

 

- Mateusz zasłużył na ten kontrakt. Znajduje się w szerokiej kadrze pierwszego zespołu. Cieszy mnie, że jest to kolejny zawodnik z Gdańska, który wychował się w naszej akademii. Spędził w niej długi okres, ciężko pracując. Efektem jest podpisanie pierwszego profesjonalnego kontraktu, co rozpoczyna jego karierę piłkarską.  Niedawno podpisaliśmy umowy z Maciejem Woźniakiem i Rafałem Kobryniem, teraz z Mateuszem Sopoćko. Staramy się odmłodzić drużynę, ale wszystkie decyzje o tym, kto będzie grał bądź kto znajdzie się w meczowej osiemnastce, należą do trenera Piotra Stokowca — powiedział dyrektor techniczny Lechii, Janusz Melaniuk

 
Tagi: