Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Zagłębie Lubin
  • 22.09.2018; 18:00
  • Ekstraklasa (9)
Sonda
Jakim wynikiem zakończy się mecz Lechii z Legią ?
wygraną Legii
wygraną Lechii
remisem
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii w sierpniu
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    9 głosów (27,27%)
Piłkarz września
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii w meczu z Wisłą Kraków
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    Ocena: 5
Następne mecze
Mecz Data
Arka Gdynia vs. Lech Poznań 21.09.2018; 20:30
Cracovia vs. Wisła Płock 22.09.2018; 15:30
Lechia Gdańsk vs. Zagłębie Lubin 22.09.2018; 18:00
Miedź Legnica vs. Legia Warszawa 22.09.2018; 20:30
Śląsk Wrocław vs. Piast Gliwice 23.09.2018; 15:30
Górnik Zabrze vs. Jagiellonia Białystok 23.09.2018; 18:00
Korona Kielce vs. Zagłębie Sosnowiec 24.09.2018; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Wisła Kraków 8 17
2. Lechia Gdańsk 8 17
3. Jagiellonia Białystok 8 16
4. Piast Gliwice 8 16
5. Zagłębie Lubin 8 15
6. Lech Poznań 8 13
7. Legia Warszawa 8 14
8. Korona Kielce 8 12
9. Miedź Legnica 8 11
10. Górnik Zabrze 8 8
11. Wisła Płock 8 8
12. Arka Gdynia 8 7
13. Zagłębie Sosnowiec 8 6
14. Śląsk Wrocław 8 6
15. Pogoń Szczecin 8 4
16. Cracovia 8 3
Urodziny
  • Zawodnik
    Miloš Krasić
    01.11.1984
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    10.11.1992
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 7 miesięcy temu

    Przemysław Macierzyński

  • Gość; 7 miesięcy temu

    www.SURFIK.net
    - reklama stron www
    - zarabiaj przez internet

  • Gość; 11 miesięcy temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 11 miesięcy temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 1 rok temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 1 rok temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 1 rok temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 1 rok temu

    BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 2 lata temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Statystyki strony
  • Newsów: 807
  • Użytkowników: 209
  • Ostatni użytkownik: leilei3915
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 195 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Mateusz Sopoćko z profesjonalnym kontraktem

Napisane 21.06.2018; 23:53 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0 ( [+] / [-] )

18-letni Mateusz Sopoćko, uzdolniony wychowanek Akademii Lechii Gdańsk, podpisał z gdańskim klubem swój pierwszy profesjonalny kontrakt, który obowiązywać będzie do czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o rok. Pomocnik wybrał nr 80.

 

Sopoćko swoje umiejętności piłkarskie w Biało-Zielonej koszulce rozwija od siódmego roku życia, kiedy to trafił do naszego Klubu. Pomocnik w zakończonym sezonie występował w drużynie Juniorów Starszych Akademii Lechii, którzy rywalizowali w rozgrywkach centralnych. Zagrał w 26 spotkaniach, wpisując się na listę strzelców trzy razy. Dobra dyspozycja w rozgrywkach juniorskich zwróciła uwagę sztabu szkoleniowego Lechii na czele z Piotrem Stokowcem, który podjął decyzję, by popularny „Sopot” rozpoczął przygotowania do kolejnego sezonu z pierwszym zespołem. 

 

- Trenuje w Lechii od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Udało mi się spełnić marzenie z dzieciństwa. Wychowałem się w Gdańsku, większość swojego życia jestem związany z Lechią. Cieszę się, że będę mógł dalej reprezentować Biało-Zielone barwy — powiedział Mateusz Sopoćko, który za kilka dni będzie obchodził 19. urodziny. - To wymarzony prezent, ale także duża motywacja do ciężkiej pracy. W zespole jest wielu piłkarzy, którzy mogą grać w środku boiska. Staram się ich podpatrywać, uczyć się, kilku z nich ma już za sobą grę nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. Będę starał się pokazywać z dobrej strony na treningach pierwszego zespołu, czy w spotkaniach ligowych rezerw, czekając na swoją szansę — dodał Mateusz Sopoćko po podpisaniu kontraktu. 

 

- Mateusz zasłużył na ten kontrakt. Znajduje się w szerokiej kadrze pierwszego zespołu. Cieszy mnie, że jest to kolejny zawodnik z Gdańska, który wychował się w naszej akademii. Spędził w niej długi okres, ciężko pracując. Efektem jest podpisanie pierwszego profesjonalnego kontraktu, co rozpoczyna jego karierę piłkarską.  Niedawno podpisaliśmy umowy z Maciejem Woźniakiem i Rafałem Kobryniem, teraz z Mateuszem Sopoćko. Staramy się odmłodzić drużynę, ale wszystkie decyzje o tym, kto będzie grał bądź kto znajdzie się w meczowej osiemnastce, należą do trenera Piotra Stokowca — powiedział dyrektor techniczny Lechii, Janusz Melaniuk

 
Tagi: