Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Wisła Płock vs. Lechia Gdańsk
  • 14.07.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (1)
Sonda
Które miejsce zdobędzie Lechia na koniec sezonu 2016/2017?
Pierwsze
Drugie
Trzecie
Poza podium
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu maj
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    18 głosów (20,45%)
Piłkarz meczu
Następne mecze
Mecz Data
Wisła Płock vs. Lechia Gdańsk 14.07.2017; 18:00
Pogoń Szczecin vs. Wisła Kraków 14.07.2017; 20:30
Cracovia vs. Piast Gliwice 15.07.2017; 18:00
Górnik Zabrze vs. Legia Warszawa 15.07.2017; 20:30
Arka Gdynia vs. Śląsk Wrocław 16.07.2017; 15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Jagiellonia Białystok 16.07.2017; 15:30
Lech Poznań vs. Sandecja Nowy Sącz 16.07.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Zagłębie Lubin 17.07.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Arka Gdynia 0 0
2. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 0
3. Zagłębie Lubin 0 0
4. Wisła Płock 0 0
5. Jagiellonia Białystok 0 0
6. Sandecja Nowy Sącz 0 0
7. Górnik Zabrze 0 0
8. Korona Kielce 0 0
9. Piast Gliwice 0 0
10. Śląsk Wrocław 0 0
11. Lechia Gdańsk 0 0
12. Wisła Kraków 0 0
13. Pogoń Szczecin 0 0
14. Lech Poznań 0 0
15. Cracovia 0 0
16. Legia Warszawa 0 0
Urodziny
  • Zawodnik
    Miłosz Kałahur
    29.06.1999
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Rafał Janicki
    05.07.1992
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 27 dni temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 3 miesiące temu

    BKS

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 9 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Ostatnie komentarze
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 577
  • Użytkowników: 174
  • Ostatni użytkownik: tomasz wojcieszynski
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 319 (0)
  • Użytkownicy online (1):

    Bartek Dublin

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Michał Probierz ''Wojna trwa nadal''

Napisane 12.02.2017; 21:44 przez Agnieszka
Źródło: lechia.pl
Karma: +0
- Z takim zespołem jak Lechia nawet mając pół sytuacji pod bramką trzeba ją wykorzystać. My tego nie zrobiliśmy i przegraliśmy spotkanie, choć wcale nie graliśmy źle. Nie załamujemy się jednak, bo wojna trwa i trwać będzie do ostatniej kolejki. Przyjmujemy tę porażkę na klatę - podsumował mecz w Gdańsku trener Jagiellonii Białystok Michał Probierz. Jego drużyna uległa Biało-Zielonym 0:3.

 

 

- To było dla nas bolesne zderzenie po powrocie do gry w Lotto Ekstraklasie. Uczulaliśmy swoich zawodników, że grając z Lechią trzeba wykorzystać każdą okazję do zdobycia bramki, nawet mając pół sytuacji. Mieliśmy swoje sytuacje na samym początku, a także przy stanie 0:1, kiedy gole mogli strzelić Fedor Cernych i Jacek Góralski. Tak się nie stało i w konsekwencji przegraliśmy mecz 0:3. To trochę za wysoki wynik, bo wcale nie graliśmy tak źle, jakby wskazywał to rezultat - podkreślił Probierz.

 

- Nie załamujemy się po tej porażce. Nie ma co kryć się po kątach, tylko trzeba wrócić do Białegostoku i odważnie wyjść na miasto. Trzeba tę porażkę wziąć na klatę. Nie poddajemy się, bo wojna cały czas trwa i tak będzie do ostatniej ligowej kolejki - zakończył trener Jagiellonii. 

 

Tagi: