Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Śląsk Wrocław vs. Lechia Gdańsk
  • 30.04.2018; 18:00
  • Ekstraklasa (33)
Sonda
Czy Piotr Stokowiec utrzyma Lechie w Ekstraklasie ?
Tak
nie
spadnie,ale szybko wróci
ciężko określić
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii w marcu
  • Zawodnik
    Grzegorz Wojtkowiak
    5 głosów (27,78%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w kwietniu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii w meczu z Cracovią
  • Zawodnik
    Oliver Zelenika
    Ocena: 6,67
Następne mecze
Mecz Data
Arka Gdynia vs. Piast Gliwice 27.04.2018; 18:00
Legia Warszawa vs. Korona Kielce 27.04.2018; 20:30
Wisła Płock vs. Zagłębie Lubin 28.04.2018; 15:30
Pogoń Szczecin vs. Sandecja Nowy Sącz 28.04.2018; 18:00
Lech Poznań vs. Górnik Zabrze 28.04.2018; 20:30
Cracovia vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 29.04.2018; 15:30
Jagiellonia Białystok vs. Wisła Kraków 29.04.2018; 18:00
Śląsk Wrocław vs. Lechia Gdańsk 30.04.2018; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Lech Poznań 32 58
2. Jagiellonia Białystok 32 57
3. Legia Warszawa 32 57
4. Wisła Płock 32 53
5. Górnik Zabrze 32 50
6. Korona Kielce 32 48
7. Zagłębie Lubin 32 46
8. Wisła Kraków 32 45
9. Cracovia 32 43
10. Arka Gdynia 32 40
11. Śląsk Wrocław 32 37
12. Pogoń Szczecin 32 35
13. Lechia Gdańsk 32 34
14. Piast Gliwice 32 31
15. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 32 29
16. Sandecja Nowy Sącz 32 28
Urodziny
  • Zawodnik
    Daniel Łukasik
    28.04.1991
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Oliver Zelenika
    14.05.1993
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    zerwane więzadło krzyżowe
    30.06.2018
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 2 miesiące temu

    Przemysław Macierzyński

  • Gość; 2 miesiące temu

    www.SURFIK.net
    - reklama stron www
    - zarabiaj przez internet

  • Gość; 6 miesięcy temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 6 miesięcy temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 1 rok temu

    BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 1 rok temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 721
  • Użytkowników: 207
  • Ostatni użytkownik: king001
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 296 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Na mecz zabytkowym autobusem

Napisane 28.04.2017; 23:07 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0
Wybierasz się na sobotni mecz Lechii Gdańsk z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza? Dzięki współpracy klubu z firmą Gdańskie Autobusy i Tramwaje na Stadion Energa Gdańsk będziesz mógł dojechać unikatowym zabytkowym autobusem, popularnym „ogórkiem”. I to całkiem za darmo!

Popularny „ogórek” to zachowany w doskonałym stanie wizualnym i technicznym autobus Jelcz O43, którego właścicielem jest spółka Gdańskie Autobusy i Tramwaje. Wyprodukowany został w 1984 roku i przez lata służył jako autobus socjalny w zakładach Jelcz. W 2009 roku został sprowadzony do Gdańska przez Pomorskie Stowarzyszenie Sympatyków Transportu Miejskiego i w ostatnim czasie służył turystom, obwożąc ich po terenach Stoczni Gdańskiej w ramach Subiektywnej Linii Autobusowej.

 

Teraz gdańskim „ogórkiem” będą mogli przejechać się kibice Lechii Gdańsk, udający się na spotkanie Biało-Zielonych z Bruk-Bet Termaliką. Historyczny autobus przewiezie kibiców z kolebki Lechii, czyli z gdańskiego Wrzeszcza (z pętli autobusowej Wrzeszcz PKP) wprost pod stadion (przystanek Stadion Energa Gdańsk przy ul. Marynarki Polskiej).

 

Spod dworca PKP we Wrzeszczu „ogórek” wykona dwa kursy. Godziny odjazdu autobusu to: 19:20 (godzina przyjazdu na stadion - 19:35) oraz 19:50 (przyjazd na stadion - 20:10). UWAGA! Przejazdy zabytkowym autobusem na mecz będą bezpłatne!

 

 

Tagi: