Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Jagiellonia Białystok vs. Lechia Gdańsk
  • 20.07.2018; 20:30
  • Ekstraklasa (1 )
Sonda
Czy Piotr Stokowiec utrzyma Lechie w Ekstraklasie ?
Tak
nie
spadnie,ale szybko wróci
ciężko określić
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w maju
  • Zawodnik
    Flavio Paixao
    7 głosów (16,67%)
Piłkarz meczu
Następne mecze
Mecz Data
Miedź Legnica vs. Pogoń Szczecin 20.07.2018; 18:00
Jagiellonia Białystok vs. Lechia Gdańsk 20.07.2018; 20:30
Śląsk Wrocław vs. Cracovia 21.07.2018; 15:30
Wisła Kraków vs. Arka Gdynia 21.07.2018; 18:00
Legia Warszawa vs. Zagłębie Lubin 21.07.2018; 20:30
Górnik Zabrze vs. Korona Kielce 22.07.2018; 15:30
Wisła Płock vs. Lech Poznań 22.07.2018; 18:00
Zagłębie Sosnowiec vs. Piast Gliwice 23.07.2018; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Miedź Legnica 0 0
2. Zagłębie Sosnowiec 0 0
3. Zagłębie Lubin 0 0
4. Korona Kielce 0 0
5. Arka Gdynia 0 0
6. Wisła Płock 0 0
7. Górnik Zabrze 0 0
8. Jagiellonia Białystok 0 0
9. Piast Gliwice 0 0
10. Lech Poznań 0 0
11. Śląsk Wrocław 0 0
12. Lechia Gdańsk 0 0
13. Wisła Kraków 0 0
14. Pogoń Szczecin 0 0
15. Cracovia 0 0
16. Legia Warszawa 0 0
Urodziny
  • Zawodnik
    Ariel Borysiuk
    29.07.1991
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Jarosław Kubicki
    07.08.1995
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    zerwane więzadło krzyżowe
    30.06.2018
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 4 miesiące temu

    Przemysław Macierzyński

  • Gość; 4 miesiące temu

    www.SURFIK.net
    - reklama stron www
    - zarabiaj przez internet

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 8 miesięcy temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 1 rok temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 1 rok temu

    BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 1 rok temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 749
  • Użytkowników: 209
  • Ostatni użytkownik: leilei3915
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 283 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Na mecz zabytkowym autobusem

Napisane 28.04.2017; 23:07 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0
Wybierasz się na sobotni mecz Lechii Gdańsk z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza? Dzięki współpracy klubu z firmą Gdańskie Autobusy i Tramwaje na Stadion Energa Gdańsk będziesz mógł dojechać unikatowym zabytkowym autobusem, popularnym „ogórkiem”. I to całkiem za darmo!

Popularny „ogórek” to zachowany w doskonałym stanie wizualnym i technicznym autobus Jelcz O43, którego właścicielem jest spółka Gdańskie Autobusy i Tramwaje. Wyprodukowany został w 1984 roku i przez lata służył jako autobus socjalny w zakładach Jelcz. W 2009 roku został sprowadzony do Gdańska przez Pomorskie Stowarzyszenie Sympatyków Transportu Miejskiego i w ostatnim czasie służył turystom, obwożąc ich po terenach Stoczni Gdańskiej w ramach Subiektywnej Linii Autobusowej.

 

Teraz gdańskim „ogórkiem” będą mogli przejechać się kibice Lechii Gdańsk, udający się na spotkanie Biało-Zielonych z Bruk-Bet Termaliką. Historyczny autobus przewiezie kibiców z kolebki Lechii, czyli z gdańskiego Wrzeszcza (z pętli autobusowej Wrzeszcz PKP) wprost pod stadion (przystanek Stadion Energa Gdańsk przy ul. Marynarki Polskiej).

 

Spod dworca PKP we Wrzeszczu „ogórek” wykona dwa kursy. Godziny odjazdu autobusu to: 19:20 (godzina przyjazdu na stadion - 19:35) oraz 19:50 (przyjazd na stadion - 20:10). UWAGA! Przejazdy zabytkowym autobusem na mecz będą bezpłatne!

 

 

Tagi: