Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Wisła Płock
  • 18.11.2017; 20:30
  • Ekstraklasa (16)
Sonda
Na jakich pozycjach Lechia powinna jeszcze poszukać wzmocnień?
Bramka
Pomoc
Obrona
Atak
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w pazdzierniku
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    7 głosów (18,42%)
Nalepszy piłkarz Lechii w listopadzie
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Arką Gdynia
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    Ocena: 6
Następne mecze
Mecz Data
Piast Gliwice vs. Cracovia 18.11.2017; 15:30
Sandecja Nowy Sącz vs. Lech Poznań 18.11.2017; 18:00
Lechia Gdańsk vs. Wisła Płock 18.11.2017; 20:30
Śląsk Wrocław vs. Arka Gdynia 19.11.2017; 15:30
Legia Warszawa vs. Górnik Zabrze 19.11.2017; 18:00
Zagłębie Lubin vs. Korona Kielce 20.11.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Górnik Zabrze 15 29
2. Legia Warszawa 15 28
3. Jagiellonia Białystok 15 26
4. Korona Kielce 15 25
5. Lech Poznań 15 24
6. Wisła Kraków 15 24
7. Zagłębie Lubin 15 23
8. Wisła Płock 15 20
9. Śląsk Wrocław 15 20
10. Arka Gdynia 15 19
11. Sandecja Nowy Sącz 15 17
12. Lechia Gdańsk 15 17
13. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 15 16
14. Cracovia 15 12
15. Piast Gliwice 15 13
16. Pogoń Szczecin 15 9
Urodziny
  • Zawodnik
    Joao Nunes
    19.11.1995
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Romario Balde
    25.12.1996
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    zerwane więzadła krzyżowe
    31.12.2017
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 1 miesiąc temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 1 miesiąc temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 3 miesiące temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 3 miesiące temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 8 miesięcy temu

    BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 1 rok temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 1 rok temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 652
  • Użytkowników: 192
  • Ostatni użytkownik: Seo
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 322 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

O tym jak piłkarze Arki sami pozbawili się możliwości sprawdzenia VAR-u przy ewentualnym rzucie karnym

Napisane 05.11.2017; 21:52 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0

Minęły już dwa dni od Derbów Trójmiasta, a nadal wzbudzają One niemałe emocje. Dzisiaj na jednym z portali sportowych pojawił się wywiad z sędzią Szymonem Marciniakiem, który obsługiwał system VAR. System ten ponoć nie zadziałał przy starciu Joao Nunesa z Patrykiem Kunem. Jeden z gdańskich dziennikarzy twierdził, że Marciniak miał powiedzieć iż krzyczał do głównego sędziego Daniela Stefańskiego, że jest karny dla Arki a ten nie reagował.

 

Szymon Marciniak zdecydowanie zaprzeczył tym słowom :

 

Nie ma możliwości, by dziennikarz wiedział, o czym rozmawiamy przez parę sekund, bo tak naprawdę trzeba mieć świadomość, że od momentu starcia do wyjścia piłki na aut, minęły dwie-trzy sekundy. Nie było możliwości, by sprawdzić tę sytuację, zawodnicy Arki natychmiast wznowili grę i zgodnie z protokołem VAR oraz przepisami gry dalsza analiza tej sytuacji była niemożliwa. Jako ciekawostkę podam, że jedynym zdarzeniem, do którego możemy wrócić po wznowieniu gry, jest potencjalna czerwona kartka za brutalny faul. Mogę tylko powiedzieć, że wszystkie inne doniesienia odnośnie do naszej współpracy są wyssane z palca -mówił z rozmowie z portalem.

 

Z dalszych słów sędziego można wywnioskować,iż zawodnicy Arki sami pozbawili się rzutu karnego :

 

Trzeba pamiętać, że to nie ja byłem sędzia i decyzje najlepiej się czuje, będąc na boisku. Będąc VAR-em, jestem członkiem zespołu sędziowskiego, ale nie jest moją rolą sędziowanie, a pomoc w uniknięciu czarno-białych, kluczowych błędów. Nie ma jednak sensu rozmowa „co bym zrobił” na miejscu Daniela, ponieważ nie było mnie na boisku i nie ma co wróżyć z fusów. Zawodnicy Arki tak szybko wznowili grę, że pozbawili system VAR możliwości analizy tej sytuacji.

 

Jednocześnie Marciniak zapowiedział,że jutro ma być decyzja do co ujawnienia zapisu z rozmów sędziów opinii publicznej.

Tagi: