Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Pogoń Szczecin
  • 28.05.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (36)
Sonda
Które miejsce zdobędzie Lechia na koniec sezonu 2016/2017?
Pierwsze
Drugie
Trzecie
Poza podium
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu kwietniu
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    21 głosów (23,08%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu maj
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Jagiellonią Białystok
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    Ocena: 6
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Lechem Poznań
Następne mecze
Mecz Data
Piast Gliwice vs. Wisła Płock 27.05.2017; 18:00
Śląsk Wrocław vs. Cracovia 27.05.2017; 18:00
Górnik Łęczna vs. Zagłębie Lubin 27.05.2017; 18:00
Arka Gdynia vs. Ruch Chorzów 27.05.2017; 18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Jagiellonia Białystok 28.05.2017; 18:00
Lech Poznań vs. Wisła Kraków 28.05.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Legia Warszawa 28.05.2017; 18:00
Lechia Gdańsk vs. Pogoń Szczecin 28.05.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Legia Warszawa 35 40
2. Jagiellonia Białystok 35 38
3. Lech Poznań 35 38
4. Lechia Gdańsk 35 38
5. Korona Kielce 35 28
6. Wisła Kraków 35 26
7. Pogoń Szczecin 35 22
8. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 35 22
9. Zagłębie Lubin 35 31
10. Wisła Płock 35 28
11. Piast Gliwice 35 24
12. Cracovia 35 24
13. Śląsk Wrocław 35 23
14. Górnik Łęczna 35 21
15. Arka Gdynia 35 20
16. Ruch Chorzów 35 17
Urodziny
  • Zawodnik
    Denis Perger
    10.06.1993
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Karol Fila
    13.06.1998
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 2 miesiące temu

    BKS

  • Gość; 7 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 8 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 1 rok temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Ostatnie komentarze
Statystyki strony
  • Newsów: 560
  • Użytkowników: 171
  • Ostatni użytkownik: Ryszard
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 373 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Peszko i Milinovic-Savić ukarani przez Komisję Ligi,Kuświk pauzuje za nadmiar kartek

Napisane 08.03.2017; 23:04 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0

Dzisiaj Sławomir Peszko i rezerwowy bramkarz Lechii Vanja Milinković-Savić stawili się w Warszawie przed Komisją Ligi,gdzie złożyli wyjaśnienia w związku z kartkami ,jakie otrzymali w meczu z Lechem Poznań.

 

Komisja Ligi ukarała obu zawodników  zawieszeniem na trzy mecze,jednak Sławomir Peszko otrzymał jeden dodatkowy mecz za nadmiar kartek,w rezultacie czego będzie pauzował przez cztery spotkania.

Grzegorz Kuświk za nadmiar żółtych kartek będzie pauzował przez jeden mecz.

 

Komunikat Komisji Ligi z dnia 8 marca 2017 roku:

 

Na zawodnika Lechii Gdańsk Sławomira Peszkę, nałożono karę dyskwalifikacji w 3 meczach LOTTO Ekstraklasy. Zawodnik otrzymał samoistną czerwoną kartkę za faul (uderzenie łokciem rywala) w meczu Lech Poznań – Lechia Gdańsk.

Na zawodnika Lechii Gdańsk Vanję Milinkovicia-Savicia, nałożono karę dyskwalifikacji w 3 meczach LOTTO Ekstraklasy. Zawodnik otrzymał samoistną czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie podczas meczu Lech Poznań – Lechia Gdańsk.

Poniżej dokładny przepis Regulaminu Dyscyplinarnego Polskiego Związku Piłki Nożnej:

Art.61
Wykluczenie w wyniku otrzymania samoistnej czerwonej kartki
§1.
Z zastrzeżeniem § 2 i §3 niniejszego artykułu zawodnikowi, który w czasie zawodów mistrzowskich Ekstraklasy, innych zawodów mistrzowskich lub zawodów pucharowych został wykluczony z gry w wyniku samoistnej czerwonej kartki, wymierza się automatycznie karę dwóch meczów dyskwalifikacji.
§2.
Jeżeli przewinienie, za które zawodnik został wykluczony z gry w wyniku samoistnej czerwonej kartki polegało na:
1) naruszeniu nietykalności cielesnej, znieważeniu lub zniesławieniu,
2) innym, wysoce niesportowym zachowaniu przed, w czasie meczu lub bezpośrednio po nim,
- po przeprowadzeniu postępowania dyscyplinarnego wymierza się karę dyskwalifikacji, w wymiarze nie niższym niż 3 mecze albo karę dyskwalifikacji czasowej.

 

Art.19
Kara dyskwalifikacji
§4.
W przypadku, jeżeli karę dyskwalifikacji orzeczono jako zakaz uczestnictwa w określonej liczbie meczów, górna granica tej kary wynosi 10 meczów.

 

Tagi: