Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Korona Kielce
  • 30.10.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (14)
Sonda
Na jakich pozycjach Lechia powinna jeszcze poszukać wzmocnień?
Bramka
Pomoc
Obrona
Atak
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu wrześniu
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    7 głosów (26,92%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w pazdzierniku
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Legią Warszawa
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    Ocena: 5,4
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Lechem Poznań
Następne mecze
Mecz Data
Śląsk Wrocław vs. Pogoń Szczecin 27.10.2017; 18:00
Lech Poznań vs. Wisła Kraków 27.10.2017; 20:30
Piast Gliwice vs. Wisła Płock 28.10.2017; 15:30
Cracovia vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 28.10.2017; 18:00
Sandecja Nowy Sącz vs. Górnik Zabrze 28.10.2017; 20:30
Jagiellonia Białystok vs. Zagłębie Lubin 29.10.2017; 15:30
Legia Warszawa vs. Arka Gdynia 29.10.2017; 18:00
Lechia Gdańsk vs. Korona Kielce 30.10.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Lech Poznań 13 23
2. Górnik Zabrze 13 23
3. Zagłębie Lubin 13 23
4. Legia Warszawa 13 22
5. Wisła Płock 13 20
6. Wisła Kraków 13 20
7. Jagiellonia Białystok 13 20
8. Arka Gdynia 13 19
9. Korona Kielce 13 19
10. Śląsk Wrocław 13 17
11. Sandecja Nowy Sącz 13 17
12. Lechia Gdańsk 13 14
13. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 13 12
14. Cracovia 13 11
15. Piast Gliwice 13 10
16. Pogoń Szczecin 13 9
Urodziny
  • Zawodnik
    Miloš Krasić
    01.11.1984
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    10.11.1992
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    zerwane więzadła krzyżowe
    31.12.2017
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 7 dni temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 12 dni temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 2 miesiące temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 2 miesiące temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 4 miesiące temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 7 miesięcy temu

    BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 1 rok temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 1 rok temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Ostatnie komentarze
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 637
  • Użytkowników: 186
  • Ostatni użytkownik: lilakar
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 131 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Peszko i Milinovic-Savić ukarani przez Komisję Ligi,Kuświk pauzuje za nadmiar kartek

Napisane 08.03.2017; 23:04 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0

Dzisiaj Sławomir Peszko i rezerwowy bramkarz Lechii Vanja Milinković-Savić stawili się w Warszawie przed Komisją Ligi,gdzie złożyli wyjaśnienia w związku z kartkami ,jakie otrzymali w meczu z Lechem Poznań.

 

Komisja Ligi ukarała obu zawodników  zawieszeniem na trzy mecze,jednak Sławomir Peszko otrzymał jeden dodatkowy mecz za nadmiar kartek,w rezultacie czego będzie pauzował przez cztery spotkania.

Grzegorz Kuświk za nadmiar żółtych kartek będzie pauzował przez jeden mecz.

 

Komunikat Komisji Ligi z dnia 8 marca 2017 roku:

 

Na zawodnika Lechii Gdańsk Sławomira Peszkę, nałożono karę dyskwalifikacji w 3 meczach LOTTO Ekstraklasy. Zawodnik otrzymał samoistną czerwoną kartkę za faul (uderzenie łokciem rywala) w meczu Lech Poznań – Lechia Gdańsk.

Na zawodnika Lechii Gdańsk Vanję Milinkovicia-Savicia, nałożono karę dyskwalifikacji w 3 meczach LOTTO Ekstraklasy. Zawodnik otrzymał samoistną czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie podczas meczu Lech Poznań – Lechia Gdańsk.

Poniżej dokładny przepis Regulaminu Dyscyplinarnego Polskiego Związku Piłki Nożnej:

Art.61
Wykluczenie w wyniku otrzymania samoistnej czerwonej kartki
§1.
Z zastrzeżeniem § 2 i §3 niniejszego artykułu zawodnikowi, który w czasie zawodów mistrzowskich Ekstraklasy, innych zawodów mistrzowskich lub zawodów pucharowych został wykluczony z gry w wyniku samoistnej czerwonej kartki, wymierza się automatycznie karę dwóch meczów dyskwalifikacji.
§2.
Jeżeli przewinienie, za które zawodnik został wykluczony z gry w wyniku samoistnej czerwonej kartki polegało na:
1) naruszeniu nietykalności cielesnej, znieważeniu lub zniesławieniu,
2) innym, wysoce niesportowym zachowaniu przed, w czasie meczu lub bezpośrednio po nim,
- po przeprowadzeniu postępowania dyscyplinarnego wymierza się karę dyskwalifikacji, w wymiarze nie niższym niż 3 mecze albo karę dyskwalifikacji czasowej.

 

Art.19
Kara dyskwalifikacji
§4.
W przypadku, jeżeli karę dyskwalifikacji orzeczono jako zakaz uczestnictwa w określonej liczbie meczów, górna granica tej kary wynosi 10 meczów.

 

Tagi: