Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Śląsk Wrocław vs. Lechia Gdańsk
  • 28.07.2017; 20:30
  • Ekstraklasa (3)
Sonda
Na jakich pozycjach Lechia powinna jeszcze poszukać wzmocnień?
Bramka
Pomoc
Obrona
Atak
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu maj
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    18 głosów (20,45%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lipcu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Cracovią
  • Zawodnik
    Paweł Stolarski
    Ocena: 5
Następne mecze
Mecz Data
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Zagłębie Lubin 28.07.2017; 18:00
Śląsk Wrocław vs. Lechia Gdańsk 28.07.2017; 20:30
Legia Warszawa vs. Sandecja Nowy Sącz 29.07.2017; 18:00
Górnik Zabrze vs. Wisła Kraków 29.07.2017; 20:30
Arka Gdynia vs. Wisła Płock 30.07.2017; 15:30
Pogoń Szczecin vs. Jagiellonia Białystok 30.07.2017; 15:30
Lech Poznań vs. Piast Gliwice 30.07.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Cracovia 31.07.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Jagiellonia Białystok 2 6
2. Wisła Kraków 2 6
3. Zagłębie Lubin 2 6
4. Arka Gdynia 2 4
5. Cracovia 2 4
6. Górnik Zabrze 2 3
7. Lechia Gdańsk 2 3
8. Pogoń Szczecin 2 3
9. Wisła Płock 2 3
10. Sandecja Nowy Sącz 2 2
11. Piast Gliwice 2 1
12. Korona Kielce 2 1
13. Lech Poznań 2 1
14. Legia Warszawa 2 1
15. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 0
16. Śląsk Wrocław 2 0
Urodziny
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Flavio Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    naderwane więzadła
    30.07.2017
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 1 miesiąc temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 4 miesiące temu

    BKS

  • Gość; 9 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 10 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Ostatnie komentarze
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 591
  • Użytkowników: 175
  • Ostatni użytkownik: mareczek23
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 398 (0)
  • Użytkownicy online (2):

    LeszekSTG , Suchy

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Piłkarze Lechii pojechali na obóz,na razie bez Borysiuka

Napisane 27.06.2017; 14:53 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0 ( [+] / [-] )

Po treningach w Gdańsku piłkarze Lechii rozpoczynają kolejny etap przygotowań do sezonu 2017/2018 w Ekstraklasie. Biało-Zieloni 27 czerwca udają się na obóz do Gniewina. Tam podopieczni Piotra Nowaka pozostaną do 8 lipca.

W Gniewinie piłkarze Lechii rozegrają dwa mecze sparingowe – 1 lipca zmierzą się z I-ligową Chojniczanką, zaś 4 lipca zagrają z beniaminkiem Ekstraklasy Sandecją Nowy Sącz. Planowane na 27 czerwca spotkanie kontrolne z cypryjskim Apoelem Nikozja ostatecznie nie dojdzie do skutku. W trakcie zgrupowania w Gniewinie gdańszczanie mają również zaplanowane dwie gry wewnętrzne.

Do Gniewina trener Piotr Nowak zabiera 24 piłkarzy. W tym gronie brakuje Ariela Borysiuka, który na dniach musi stawić się w Londynie, gdyż formalnie pozostaje zawodnikiem Queens Park Rangers, skąd jest do Lechii wypożyczony do 30 czerwca. Trwają rozmowy w sprawie dalszej gry tego piłkarza w gdańskim zespole. Do autokaru nie wsiadł też Łukasz Budziłek. Z bramkarzem, wypożyczonym ostatnio do Chojniczanki Chojnice, trwają rozmowy odnośnie rozwiązania umowy.

Do Gniewina nie pojechali również Steven Vitoria, który udaje się na zgrupowanie reprezentacji Kanady przed turniejem finałowym o Złoty Puchar Concacaf, a także Lukas Haraslin, którzy przebywa na urlopie po udziale w mistrzostwach Europy U-21.

 

Kadra Lechii Gdańsk na obóz w Gniewinie

Bramkarze: Dusan Kuciak, Damian Podleśny, Oliver Zelenika

Obrońcy: Rafał Janicki, Mateusz Lewandowski, Mario Maloca, Michał Nalepa, Joao Nunes, Paweł Stolarski, Jakub Wawrzyniak, Grzegorz Wojtkowiak

Pomocnicy: Karol Fila, Aleksandar Kovacević, Milos Krasić, Daniel Łukasik, Michał Mak, Mateusz Matras, Sebastian Mila, Flavio Paixao, Sławomir Peszko, Florian Schikowski, Rafał Wolski

Napastnicy: Grzegorz Kuświk, Marco Paixao

 
Tagi: