Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Zagłębie Lubin
  • 02.04.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (27)
Sonda
Które miejsce zajmie Lechia na koniec rundy zasadniczej sezonu 2016/2017 ?
Pierwsze
Miejsca 2-3
Miejsca 4-6
Znajdzie się w grupie spadkowej
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lutym
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    13 głosów (34,21%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu marcu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Legią Warszawa
  • Zawodnik
    Rafał Janicki
    Ocena: 5,38
Następne mecze
Mecz Data
Śląsk Wrocław vs. Korona Kielce 31.03.2017; 18:00
Wisła Kraków vs. Lech Poznań 31.03.2017; 20:30
Arka Gdynia vs. Górnik Łęczna 01.04.2017; 15:30
Legia Warszawa vs. Pogoń Szczecin 01.04.2017; 20:30
Jagiellonia Białystok vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 02.04.2017; 15:30
Lechia Gdańsk vs. Zagłębie Lubin 02.04.2017; 18:00
Ruch Chorzów vs. Piast Gliwice 03.04.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Jagiellonia Białystok 26 49
2. Legia Warszawa 26 48
3. Lech Poznań 26 48
4. Lechia Gdańsk 26 46
5. Zagłębie Lubin 26 38
6. Wisła Kraków 26 37
7. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 26 36
8. Korona Kielce 26 35
9. Pogoń Szczecin 26 33
10. Wisła Płock 26 32
11. Arka Gdynia 26 30
12. Ruch Chorzów 26 29
13. Śląsk Wrocław 26 29
14. Piast Gliwice 26 29
15. Cracovia 26 26
16. Górnik Łęczna 26 23
Urodziny
  • Zawodnik
    Michał Chrapek
    03.04.1992
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Mario Maloca
    04.05.1989
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 18 dni temu

    BKS

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 6 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 6 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 11 miesięcy temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 11 miesięcy temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 11 miesięcy temu

    no

  • Gość; 11 miesięcy temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 1 rok temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 588
  • Użytkowników: 167
  • Ostatni użytkownik: marek1496
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 203 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Piłkarze Lechii wrócili do treningów

Napisane 06.01.2017; 20:36 przez Agnieszka
Źródło: lechia.pl
Karma: +0 ( [+] / [-] )
Piłkarze Lechii Gdańsk mają za sobą pierwszy trening w 2017 roku. 6 stycznia przy 11-stopniowym mrozie Biało-Zieloni wzięli udział w zajęciach na stadionie przy ul. Traugutta, które miały formę krótkiej gry treningowej.

 

W pierwszych zajęciach po przerwie świąteczno-noworocznej wzięło udział 21 zawodników. Z kadry pierwszego zespołu Lechii zabrakło Vanji Milinkovicia-Savicia, Milosa Krasicia, Aleksandara Kovacevicia oraz Milena Gamakowa, którzy obchodzą prawosławne święta Bożego Narodzenia i w Gdańsku spodziewani są w poniedziałek. Na piątkowym treningu nie było również Martina Kobylańskiego, który trenuje obecnie z niemiecką drużyną Preussen Muenster, na co otrzymał zgodę gdańskiego klubu, a także chorego Rafała Wolskiego. On również ma wznowić treningi z Biało-Zielonymi w poniedziałek. Z kolei Bartłomiej Pawłowski, Simeon Sławczew oraz Grzegorz Kuświk, którzy narzekają na lekkie urazy, trenowali indywidualnie w klubowej siłowni.

 

Piątkowy trening rozpoczął zimowe przygotowania Lechii do rundy wiosennej Lotto Ekstraklasy. W sobotę Biało-Zieloni zagrają w turnieju halowym Amber Cup, zaś w poniedziałek i wtorek przejdą badania oraz wezmą udział w testach wydolnościowych i szybkościowych. Do piątku Lechiści trenować będą w Gdańsku, a następnie ruszą w podróż do Turcji na obóz przygotowawczy.

 

Piłkarze Lechii Gdańsk obecni na pierwszym treningu w 2017 roku:

Mateusz Bąk, Michał Chrapek, Lukas Haraslin, Rafał Janicki, Grzegorz Kuświk, Michał Mak, Mario Maloca, Sebastian Mila, Joao Nunes, Flavio Paixao, Marco Paixao, Bartłomiej Pawłowski, Denis Perger, Sławomir Peszko, Damian Podleśny, Simeon Sławczew, Paweł Stolarski, Steven Vitoria, Jakub Wawrzyniak, Piotr Wiśniewski, Grzegorz Wojtkowiak

 

Tagi:

Podobne newsy