Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Pogoń Szczecin
  • 28.05.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (36)
Sonda
Które miejsce zdobędzie Lechia na koniec sezonu 2016/2017?
Pierwsze
Drugie
Trzecie
Poza podium
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu kwietniu
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    21 głosów (23,08%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu maj
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Jagiellonią Białystok
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    Ocena: 6
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Lechem Poznań
Następne mecze
Mecz Data
Piast Gliwice vs. Wisła Płock 27.05.2017; 18:00
Śląsk Wrocław vs. Cracovia 27.05.2017; 18:00
Górnik Łęczna vs. Zagłębie Lubin 27.05.2017; 18:00
Arka Gdynia vs. Ruch Chorzów 27.05.2017; 18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Jagiellonia Białystok 28.05.2017; 18:00
Lech Poznań vs. Wisła Kraków 28.05.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Legia Warszawa 28.05.2017; 18:00
Lechia Gdańsk vs. Pogoń Szczecin 28.05.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Legia Warszawa 35 40
2. Jagiellonia Białystok 35 38
3. Lech Poznań 35 38
4. Lechia Gdańsk 35 38
5. Korona Kielce 35 28
6. Wisła Kraków 35 26
7. Pogoń Szczecin 35 22
8. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 35 22
9. Zagłębie Lubin 35 31
10. Wisła Płock 35 28
11. Piast Gliwice 35 24
12. Cracovia 35 24
13. Śląsk Wrocław 35 23
14. Górnik Łęczna 35 21
15. Arka Gdynia 35 20
16. Ruch Chorzów 35 17
Urodziny
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    26.05.1996
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Denis Perger
    10.06.1993
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 2 miesiące temu

    BKS

  • Gość; 7 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 8 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 1 rok temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Ostatnie komentarze
Statystyki strony
  • Newsów: 568
  • Użytkowników: 171
  • Ostatni użytkownik: Ryszard
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 323 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Piotr Nowak''Strzelone bramki nas napędziły''

Napisane 17.05.2017; 22:35 przez Agnieszka
Źródło: lechia.pl
Karma: +0
- Wyciągnęliśmy wnioski po meczu z Koroną i przeciwko Jagiellonii zagraliśmy zupełnie inaczej. Mieliśmy po swojej stronie więcej argumentów – powiedział po wygranej 4:0 z drużyną z Białegostoku trener Lechii Gdańsk Piotr Nowak.

 

- Nie zaczęliśmy dobrze tego meczu. Jagiellonia stworzyła sobie sytuacje, które na szczęście Dusan świetnie obronił. Mieliśmy problem z akcjami Jagiellonii na prawym skrzydle, ale Lukasa Haraslina dobrze asekurowali Milos Krasić i Simeon Sławczew i nasza gra zaczęła się dobrze układać – mówił Nowak. – Strzelone bramki bardzo nas napędziły i pozwoliły kontrolować przebieg spotkania. W przerwie najważniejsze było utrzymanie koncentracji i to nam się udało. Po wznowieniu gry zdobyliśmy wspaniałą bramkę po świetnej akcji. Tego brakowało nam w spotkaniu z Koroną, ale wyciągnęliśmy wnioski i przeciwko Jagiellonii nasza gra funkcjonowała inaczej. Mieliśmy po swojej stronie więcej argumentów, utrzymaliśmy balans mentalny, czyli nie myśleliśmy o tym co było i o tym co będzie, tylko skoncentrowaliśmy się na meczu z Jagiellonią – dodał szkoleniowiec Lechii.

 

 

Po meczu Piotr Nowak komplementował zdobywcę czwartej bramki dla Biało-Zielonych – Lukasa Haraslina.

 

- Znaleźliśmy sposób, by wyeksponować dobre strony Lukasa, czyli szybkość i zwrotność w defensywie i kreatywność w ataku. Myślę, że to może być nasz taki Dani Alves, który gra bardzo dobrze w obronie i ma ciąg do przodu. Szkoda, że Lukas dostał czwartą żółta kartkę nie będzie mógł zagrać w następnym meczu. – podkreślił Nowak, który skomentował również występ Stevena Vitorii. Kanadyjski stoper Lechii zastąpił w wyjściowym składzie pauzującego za kartki Rafała Janickiego.

 

- Mówiłem o tym wielokrotnie, że w mojej kadrze każdy z zawodników musi być gotowy, by w każdej chwili wejść do gry. Steven cierpliwie czekał na swoją okazję i ona nadarzyła się w meczu z Jagiellonią. Steven z Mario świetnie wyeliminowali duży atut Jagiellonii, czyli grę w powietrzu – zaznaczył Nowak.

 

Tagi: