Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Piast Gliwice
  • 20.04.2019; 15:30
  • Ekstraklasa (31)
Sonda
Jakim wynikiem zakończy się mecz Lechii z Legią ?
wygraną Legii
wygraną Lechii
remisem
Piłkarz miesiąca
Piłkarz Marca
  • Zawodnik
    Filip Mladenović
    4 głosów (66,67%)
Piłkarz Kwietnia
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii w meczu z Lechem Poznań
  • Zawodnik
    Błażej Augustyn
    Ocena: 9
Następne mecze
Mecz Data
Zagłębie Lubin vs. Pogoń Szczecin 20.04.2019; 18:00
Jagiellonia Białystok vs. Lech Poznań 20.04.2019; 18:00
Legia Warszawa vs. Cracovia 20.04.2019; 20:30
Wisła Płock vs. Wisła Kraków 22.04.2019; 15:30
Miedź Legnica vs. Zagłębie Sosnowiec 22.04.2019; 15:30
Korona Kielce vs. Śląsk Wrocław 22.04.2019; 18:00
Górnik Zabrze vs. Arka Gdynia 22.04.2019; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Lechia Gdańsk 30 60
2. Legia Warszawa 30 57
3. Piast Gliwice 30 53
4. Cracovia 30 48
5. Zagłębie Lubin 30 47
6. Jagiellonia Białystok 30 46
7. Pogoń Szczecin 30 43
8. Lech Poznań 30 43
9. Wisła Kraków 30 42
10. Korona Kielce 30 40
11. Miedź Legnica 30 32
12. Górnik Zabrze 30 31
13. Śląsk Wrocław 30 31
14. Wisła Płock 30 30
15. Arka Gdynia 30 29
16. Zagłębie Sosnowiec 30 24
Urodziny
  • Zawodnik
    Daniel Łukasik
    28.04.1991
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    21.05.1985
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Paweł; 4 miesiące temu

    hej, hej, hej BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Przemysław Macierzyński

  • Gość; 1 rok temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 1 rok temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 1 rok temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 2 lata temu

    BKS

  • Gość; 2 lata temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 2 lata temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 2 lata temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 3 lata temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 835
  • Użytkowników: 209
  • Ostatni użytkownik: leilei3915
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 210 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Piotr Stokowiec "Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu"

Napisane 10.02.2019; 11:07 przez Leos
Źródło: n\a
Karma: +0 ( [+] / [-] )

 Wiedzieliśmy, ze nasza gra ofensywna trochę straci przez kontuzje i tak też było. Nie byłem zaskoczony tym, że Pogoń długimi fragmentami była lepszą drużyną i bardzo dobrze operowała piłką. Natomiast my robiliśmy to co umiemy. Solidność, wykorzystywanie nadarzających się okazji i stałe fragmenty gry. Dzisiejszy mecz to była taka trema po okresie przygotowawczym. Cieszę się, że byliśmy stabilni, że nie popełnialiśmy błędów. Liczyłem na to, że przy 1:1 Pogoń jakiś błąd musi zrobić i tak się stało. Niezmierne ważne punkty, dla nas to jest najważniejsze. Gratuluję Pogoni dobrego meczu. Myślę, że to było ciekawe widowisko. Przed nami jeszcze dużo pracy nad organizacją gry, żeby jeszcze lepiej operować piłką. Ogromnie się cieszę, że zdobyliśmy trzy punkty. To była wielka sztuka, by wygrać ten mecz. - powiedział po meczu trener zwycięskiej drużyny Piotr Stokowiec.

 

Tagi: