Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Miedź Legnica vs. Lechia Gdańsk
  • 17.12.2018; 18:00
  • Ekstraklasa (19)
Sonda
Jakim wynikiem zakończy się mecz Lechii z Legią ?
wygraną Legii
wygraną Lechii
remisem
Piłkarz miesiąca
Piłkarz listopada
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    18 głosów (64,29%)
Piłkarz Grudnia
Piłkarz meczu
Piłkarz meczu z Cracovią
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    Ocena: 10
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Legią Warszawa
Następne mecze
Mecz Data
Wisła Płock vs. Wisła Kraków 14.12.2018; 18:00
Jagiellonia Białystok vs. Zagłębie Lubin 14.12.2018; 20:30
Cracovia vs. Pogoń Szczecin 15.12.2018; 15:30
Górnik Zabrze vs. Arka Gdynia 15.12.2018; 18:00
Legia Warszawa vs. Piast Gliwice 15.12.2018; 20:30
Śląsk Wrocław vs. Korona Kielce 16.12.2018; 15:30
Zagłębie Sosnowiec vs. Lech Poznań 16.12.2018; 18:00
Miedź Legnica vs. Lechia Gdańsk 17.12.2018; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Lechia Gdańsk 18 38
2. Legia Warszawa 18 33
3. Jagiellonia Białystok 18 32
4. Piast Gliwice 18 30
5. Korona Kielce 18 29
6. Pogoń Szczecin 18 28
7. Lech Poznań 18 27
8. Wisła Kraków 18 26
9. Arka Gdynia 17 23
10. Zagłębie Lubin 18 21
11. Wisła Płock 18 19
12. Miedź Legnica 18 19
13. Cracovia 17 18
14. Śląsk Wrocław 18 17
15. Górnik Zabrze 18 16
16. Zagłębie Sosnowiec 18 12
Urodziny
  • Zawodnik
    Steven Vitoria
    11.01.1987
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Michał Nalepa
    22.01.1993
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Paweł; 10 dni temu

    hej, hej, hej BKS

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Przemysław Macierzyński

  • Gość; 10 miesięcy temu

    www.SURFIK.net
    - reklama stron www
    - zarabiaj przez internet

  • Gość; 1 rok temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 1 rok temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 1 rok temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 1 rok temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 1 rok temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 1 rok temu

    BKS

  • Gość; 2 lata temu

    Nananana lechia!!!!

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 790
  • Użytkowników: 209
  • Ostatni użytkownik: leilei3915
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 151 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Piotr Wiśniewski ''Łzy same leciały ''

Napisane 29.05.2017; 08:46 przez Agnieszka
Źródło: lechia.pl
Karma: +0 ( [+] / [-] )
Ostatni mecz przed własną publicznością, efektowna wygrana Lechii i bramka na 4:0. Piotr Wiśniewski w efektowny sposób pożegnał się z kibicami Biało-Zielonych. Po spotkaniu popularny „Wiśnia” był wyraźnie wzruszony zachowaniem kibiców i chciał podziękować im za wsparcie.

- Czułem ciarki na plecach, a łzy same leciały nawet w czasie meczu. Dziękuję kibicom bardzo mocno za te wszystkie lata, wiem, że trzymali za mnie kciuki. Były okresy słabsze, ale i dobre, dwa awanse do wyższej klasy rozgrywkowej. Z drugiej strony pamiętam też czasy gry w trzeciej lidze, a Bączek budowanie tego klubu od A-klasy. Fani jednak przez cały czas byli z nami – mówił napastnik Lechii.

„Wiśnia” przed spotkaniem nie był pewny, czy będzie miał okazję zagrać chociaż przez minutę.

- Po trzeciej bramce trener kazał mi i Bączkowi udać się na rozgrzewke. Przed meczem ustaliliśmy, że przy korzystnym rezultacie wejdziemy na boisko i w ten sposób będziemy mogli pożegnać się z naszymi kibicami. Udało się. Wspaniała historia, nie spodziewałem się, że chwilę po wejściu na boisko uda mi się zdobyć bramkę. Jestem bardzo szczęśliwy – relacjonował doświadczony zawodnik Biało-Zielonych.

„Wiśnia” ma szansę zakończyć piłkarską karierę z medalem mistrzostw Polski na koncie. W ostatnim meczu sezonu Lechia na wyjeździe zmierzy się z Legią Warszawa.

 - Jest to dla nas najważniejszy mecz od wielu lat. Musimy zagrać z zębem, zaangażowaniem i na pewno stać nas na zdobycie tam 3 punktów. Zrobimy wszystko, żeby wygrać to spotkanie. Zobaczymy, co się stanie. Po cichu liczę na to mistrzostwo, jak każdy tutaj. Ci wspaniali kibice i to miasto zasługują na ten tytuł – zakończył Piotr Wiśniewski.

 

Zdjęcie użytkownika Lechia-Gdansk.pl.

Tagi: