Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Sandecja Nowy Sącz
  • 18.08.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (6)
Sonda
Na jakich pozycjach Lechia powinna jeszcze poszukać wzmocnień?
Bramka
Pomoc
Obrona
Atak
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lipcu
  • Zawodnik
    Jakub Wawrzyniak
    7 głosów (21,21%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu sierpniu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii w meczu z Pogonią Szczecin
  • Zawodnik
    Jakub Wawrzyniak
    Ocena: 5
Następne mecze
Mecz Data
Lechia Gdańsk vs. Sandecja Nowy Sącz 18.08.2017; 18:00
Cracovia vs. Górnik Zabrze 18.08.2017; 20:30
Arka Gdynia vs. Pogoń Szczecin 19.08.2017; 15:30
Piast Gliwice vs. Korona Kielce 19.08.2017; 18:00
Jagiellonia Białystok vs. Śląsk Wrocław 19.08.2017; 20:30
Wisła Płock vs. Legia Warszawa 20.08.2017; 15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Lech Poznań 20.08.2017; 18:00
Zagłębie Lubin vs. Wisła Kraków 21.08.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Wisła Kraków 5 12
2. Jagiellonia Białystok 5 12
3. Zagłębie Lubin 5 11
4. Lech Poznań 5 8
5. Górnik Zabrze 5 8
6. Arka Gdynia 5 7
7. Legia Warszawa 5 7
8. Wisła Płock 5 7
9. Korona Kielce 5 6
10. Lechia Gdańsk 5 5
11. Sandecja Nowy Sącz 5 5
12. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 5 5
13. Śląsk Wrocław 5 5
14. Cracovia 5 4
15. Pogoń Szczecin 5 4
16. Piast Gliwice 5 2
Urodziny
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Flavio Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Miloš Krasić
    uraz przywodziciela
    31.08.2017
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    zerwane więzadła krzyżowe
    31.12.2017
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 20 dni temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 20 dni temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 2 miesiące temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 5 miesięcy temu

    BKS

  • Gość; 9 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 11 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 11 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 601
  • Użytkowników: 177
  • Ostatni użytkownik: GeeN
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 395 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Poznaliśmy sędziego ostatniego meczu Lechii w rundzie zasadniczej

Napisane 20.04.2017; 22:22 przez Agnieszka
Źródło: lechia.pl
Karma: +0 ( [+] / [-] )
W 30. kolejce Lotto Ekstraklasy piłkarze Lechii Gdańsk zagrają w Szczecinie z Pogonią. Arbitrem meczu, który rozegrany zostanie w sobotę 22 kwietnia o godz. 18 będzie Paweł Raczkowski z Warszawy.

W obecnym sezonie 34-letni arbiter prowadził trzy mecze z udziałem Biało-Zielonych. Były to zremisowane przez Lechię mecze ze Śląskiem Wrocław (0:0 w 4. kolejce) oraz Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (1:1 w 22. kolejce), a także przegrane przez gdańszczan spotkanie z Koroną w Kielcach (0:2 w 20. kolejce).

 

Raczkowski prowadził również jeden mecz drużynie ze Szczecina. Było to spotkanie 14. ligowej kolejki, w której Pogoń wygrała u siebie 2:1 z Ruchem Chorzów.

 

W sumie warszawski arbiter poprowadził w tym sezonie 28 meczów (22 w Lotto Ekstraklasie, cztery w Lidze Europy, jeden w III lidze i jeden w Pucharze Polski). Pokazał w nich piłkarzom 137 żółtych i osiem czerwonych kartek. Podyktował dziesięć rzutów karnych.

 

Tagi: