Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Sandecja Nowy Sącz
  • 18.08.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (6)
Sonda
Na jakich pozycjach Lechia powinna jeszcze poszukać wzmocnień?
Bramka
Pomoc
Obrona
Atak
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lipcu
  • Zawodnik
    Jakub Wawrzyniak
    7 głosów (21,21%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu sierpniu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii w meczu z Pogonią Szczecin
  • Zawodnik
    Jakub Wawrzyniak
    Ocena: 5
Następne mecze
Mecz Data
Lechia Gdańsk vs. Sandecja Nowy Sącz 18.08.2017; 18:00
Cracovia vs. Górnik Zabrze 18.08.2017; 20:30
Arka Gdynia vs. Pogoń Szczecin 19.08.2017; 15:30
Piast Gliwice vs. Korona Kielce 19.08.2017; 18:00
Jagiellonia Białystok vs. Śląsk Wrocław 19.08.2017; 20:30
Wisła Płock vs. Legia Warszawa 20.08.2017; 15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Lech Poznań 20.08.2017; 18:00
Zagłębie Lubin vs. Wisła Kraków 21.08.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Wisła Kraków 5 12
2. Jagiellonia Białystok 5 12
3. Zagłębie Lubin 5 11
4. Lech Poznań 5 8
5. Górnik Zabrze 5 8
6. Arka Gdynia 5 7
7. Legia Warszawa 5 7
8. Wisła Płock 5 7
9. Korona Kielce 5 6
10. Lechia Gdańsk 5 5
11. Sandecja Nowy Sącz 5 5
12. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 5 5
13. Śląsk Wrocław 5 5
14. Cracovia 5 4
15. Pogoń Szczecin 5 4
16. Piast Gliwice 5 2
Urodziny
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Flavio Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Miloš Krasić
    uraz przywodziciela
    31.08.2017
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    zerwane więzadła krzyżowe
    31.12.2017
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 20 dni temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 20 dni temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 2 miesiące temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 5 miesięcy temu

    BKS

  • Gość; 9 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 11 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 11 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 601
  • Użytkowników: 177
  • Ostatni użytkownik: GeeN
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 375 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Problemy kadrowe Pogoni przed meczem z Lechią

Napisane 20.04.2017; 22:39 przez Agnieszka
Źródło: dziennikbaltycki.pl
Karma: +0 ( [+] / [-] )

W sobotę Lechia zmierzy się w Szczecinie z Pogonią. Rywale biało-zielonych mają swoje problemy przed tym pojedynkiem.

Kilku piłkarzy Pogoni, i to stanowiących ważne ogniwa w zespole, nadal boryka się z kontuzjami. Przeciwko Lechii na boisku na pewno nie zobaczymy Rafała Murawskiego, który obecnie zmaga się z kontuzją mięśnia łydki. 

Na tym jednak problemy Pogoni się nie kończą. We wtorek i środę z drużyną nie trenował też David Niepsuj. Obrońcy na przedmeczowej rozgrzewce w Chorzowie odnowiła się kontuzja mięśnia dwugłowego. 

Na boisku powinien pojawić się natomiast 29-letni napastnik, Adam Frączczak. Zawodnik strzelił już Lechii w tym sezonie bramkę. A było to w rundzie jesiennej na Stadionie Energa Gdańska, kiedy to biało-zieloni zremisowali z rywalem 1:1. W tym sezonie natomiast Frączczak, w Lotto Ekstraklasie, 11 razy wpisał się na listę strzelców. On także jednak nie jest w pełni sił. Napastnik Pogoni ma problemy z pachwiną i po sezonie przejdzie operację.

Ponadto, za nadmiar żółtych kartek w sobotę pauzować będzie musiał 22-letni obrońca, Sebastian Rudol, czyli podstawowy gracz Pogoni. 
 

Tagi: