Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Zagłębie Lubin
  • 30.09.2017; 15:30
  • Ekstraklasa (11)
Sonda
Na jakich pozycjach Lechia powinna jeszcze poszukać wzmocnień?
Bramka
Pomoc
Obrona
Atak
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu sierpniu
  • Zawodnik
    Jakub Wawrzyniak
    15 głosów (28,3%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu wrześniu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Jagiellonią Białystok
  • Zawodnik
    Romario Balde
    Ocena: 5,75
Najlepszy piłkarz Lechii w meczu z Bruk-Bet Termaliką
Następne mecze
Mecz Data
Sandecja Nowy Sącz vs. Śląsk Wrocław 29.09.2017; 18:00
Arka Gdynia vs. Cracovia 29.09.2017; 20:30
Lechia Gdańsk vs. Zagłębie Lubin 30.09.2017; 15:30
Pogoń Szczecin vs. Korona Kielce 30.09.2017; 18:00
Wisła Kraków vs. Jagiellonia Białystok 30.09.2017; 20:30
Górnik Zabrze vs. Piast Gliwice 01.10.2017; 15:30
Wisła Płock vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 01.10.2017; 15:30
Lech Poznań vs. Legia Warszawa 01.10.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Górnik Zabrze 10 19
2. Zagłębie Lubin 10 19
3. Lech Poznań 10 18
4. Jagiellonia Białystok 10 18
5. Śląsk Wrocław 10 16
6. Legia Warszawa 10 16
7. Wisła Kraków 10 16
8. Korona Kielce 10 14
9. Sandecja Nowy Sącz 10 14
10. Arka Gdynia 10 14
11. Wisła Płock 9 11
12. Lechia Gdańsk 10 10
13. Pogoń Szczecin 10 8
14. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 10 8
15. Piast Gliwice 10 8
16. Cracovia 9 6
Urodziny
  • Zawodnik
    Miloš Krasić
    01.11.1984
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    10.11.1992
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    zerwane więzadła krzyżowe
    31.12.2017
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 1 miesiąc temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 1 miesiąc temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 3 miesiące temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 6 miesięcy temu

    BKS

  • Gość; 11 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 1 rok temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 1 rok temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Ostatnie komentarze

&lt;a href=<a href=&quo...
przez Charlespex

&lt;a href=<a href=&quo...
przez Charlespex

<a href="http://buycia...
przez DincBiom

&lt;a href=<a href=&quo...
przez Brettmep

<a href="http://trazod...
przez Aaronruifs

Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 643
  • Użytkowników: 183
  • Ostatni użytkownik: sivy1981
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 519 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Rafał Janicki wypożyczony do Lecha Poznań

Napisane 14.07.2017; 17:58 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0
Rafał Janicki opuszcza Lechię Gdańsk. Obrońca Biało-Zielonych został wypożyczony do drużyny Lecha Poznań. Umowa wypożyczenia zawodnika ma obowiązywać przez dwa lata i zawiera opcję wykupienia piłkarza przez klub z Poznania.

 

 

Rafał Janicki do Lechii trafił w 2010 roku i rozegrał w barwach gdańskiej drużyny siedem sezonów w Ekstraklasie. W sumie w zespole Biało-Zielonych rozegrał 176 ligowych spotkań, w których strzelił cztery gole.

 

Rafałowi dziękujemy za dotychczasową grę dla Lechii i życzymy powodzenia w występach w nowym klubie.

 

Tagi: