Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Piast Gliwice
  • 20.04.2019; 15:30
  • Ekstraklasa (31)
Sonda
Jakim wynikiem zakończy się mecz Lechii z Legią ?
wygraną Legii
wygraną Lechii
remisem
Piłkarz miesiąca
Piłkarz Marca
  • Zawodnik
    Filip Mladenović
    4 głosów (66,67%)
Piłkarz Kwietnia
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii w meczu z Lechem Poznań
  • Zawodnik
    Błażej Augustyn
    Ocena: 9
Następne mecze
Mecz Data
Zagłębie Lubin vs. Pogoń Szczecin 20.04.2019; 18:00
Jagiellonia Białystok vs. Lech Poznań 20.04.2019; 18:00
Legia Warszawa vs. Cracovia 20.04.2019; 20:30
Wisła Płock vs. Wisła Kraków 22.04.2019; 15:30
Miedź Legnica vs. Zagłębie Sosnowiec 22.04.2019; 15:30
Korona Kielce vs. Śląsk Wrocław 22.04.2019; 18:00
Górnik Zabrze vs. Arka Gdynia 22.04.2019; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Lechia Gdańsk 30 60
2. Legia Warszawa 30 57
3. Piast Gliwice 30 53
4. Cracovia 30 48
5. Zagłębie Lubin 30 47
6. Jagiellonia Białystok 30 46
7. Pogoń Szczecin 30 43
8. Lech Poznań 30 43
9. Wisła Kraków 30 42
10. Korona Kielce 30 40
11. Miedź Legnica 30 32
12. Górnik Zabrze 30 31
13. Śląsk Wrocław 30 31
14. Wisła Płock 30 30
15. Arka Gdynia 30 29
16. Zagłębie Sosnowiec 30 24
Urodziny
  • Zawodnik
    Daniel Łukasik
    28.04.1991
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    21.05.1985
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Paweł; 4 miesiące temu

    hej, hej, hej BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Przemysław Macierzyński

  • Gość; 1 rok temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 1 rok temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 1 rok temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 2 lata temu

    BKS

  • Gość; 2 lata temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 2 lata temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 2 lata temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 3 lata temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 835
  • Użytkowników: 209
  • Ostatni użytkownik: leilei3915
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 228 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Rafał Wolski na dłużej w Lechii

Napisane 07.08.2018; 19:11 przez Agnieszka
Źródło: lechia.pl
Karma: +0 ( [+] / [-] )

Występujący na pozycji pomocnika Rafał Wolski przedłużył swój kontrakt z Lechią do 30 czerwca 2021 roku. "Wolak", jak mówią na niego koledzy, związany jest z naszym klubem od 4 lipca 2016 roku. W trakcie swojego pobytu w Gdańsku zagrał w biało-zielonych barwach 47 razy, zdobywając trzy bramki i zaliczając dziewięć asyst.

 

Na początku swojej kariery piłkarskiej Wolski występował w młodzieżowych drużynach warszawskiej Legii, a w sezonie 2010/2011 doczekał się debiutu w pierwszym zespole w Ekstraklasie, z którym dwukrtonie sięgnął po Puchar Polski. W stolicy grał do 2012 roku, zaliczając w sumie 25 meczów w Ekstraklasie, w których strzelił sześć goli i zanotował dwie asysty. Z Legii 20-letni wówczas Wolski trafił do Fiorentiny. Został z niej wypożyczony najpierw do Bari, a następnie do belgijskiego KV Mechelen.

Na początku 2016 roku Rafał Wolski wrócił do polskiej Ekstraklasy i zasilił szeregi Wisły Kraków, której barw bronił przez jedną rundę. W krakowskim zespole zagrał w 14 meczach, w których strzelił cztery gole i zaliczył siedem asyst. 25-letni ofensywnie usposobiony pomocnik jest także reprezentantem Polski, gdzie zagrał w siedmiu spotkaniach, zdobywając jednego gola. W lipcu 2016 roku związał się z gdańskim klubem trzyletnią umową, a teraz zdecydował się na przedłużenie kontraktu, który obowiązywać będzie do 30 czerwca 2021 roku. 
 
 
 
- Przed dołączeniem do Lechii często zmieniałem drużyny, brakowało mi na pewno trochę tej stabilizacji. Przy przedłużaniu kontraktu brałem to pod uwagę. Myślę, że zarówno klub, jak i ja jesteśmy zadowoleni z tej współpracy. Fajnie, że tak się stało. Grając w Lechii strzeliłem pierwszego gola dla reprezentacji Polski. Mam jednak cały czas coś do udowodnienia sobie i wszystkim oraz jakieś cele związane z drużyną, bo po ostatnim sezonie jest niedosyt. Mam nadzieję, że teraz ten rozpoczęty sezon będzie przełomowy - powiedział po przedłużeniu kontraktu z Lechią, Rafał Wolski. 
 
 
 

 

- Trener Stokowiec dobrze to wszystko buduje. Wyniki na początku sezonu są niezłe. Graliśmy z mocnymi rywalami - mistrzem i wicemistrzem Polski, z którymi zdobyliśmy cztery punkty. Po tych pierwszych spotkaniach optymizm jest duży. W kadrze jest wielu młodych zawodników, którzy otrzymują swoje szanse na boisku, co pokazał ostatni mecz z Legią. Widać, że jest pomysł i dążenie do tego, by go wdrażać. Balans między młodymi a doświadczonymi zawodnikami jest zachowany, a wszystko dobrze funkcjonuje - zakończył.