Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Pogoń Szczecin
  • 28.05.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (36)
Sonda
Które miejsce zdobędzie Lechia na koniec sezonu 2016/2017?
Pierwsze
Drugie
Trzecie
Poza podium
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu kwietniu
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    21 głosów (23,08%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu maj
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Jagiellonią Białystok
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    Ocena: 6
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Lechem Poznań
Następne mecze
Mecz Data
Piast Gliwice vs. Wisła Płock 27.05.2017; 18:00
Śląsk Wrocław vs. Cracovia 27.05.2017; 18:00
Górnik Łęczna vs. Zagłębie Lubin 27.05.2017; 18:00
Arka Gdynia vs. Ruch Chorzów 27.05.2017; 18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Jagiellonia Białystok 28.05.2017; 18:00
Lech Poznań vs. Wisła Kraków 28.05.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Legia Warszawa 28.05.2017; 18:00
Lechia Gdańsk vs. Pogoń Szczecin 28.05.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Legia Warszawa 35 40
2. Jagiellonia Białystok 35 38
3. Lech Poznań 35 38
4. Lechia Gdańsk 35 38
5. Korona Kielce 35 28
6. Wisła Kraków 35 26
7. Pogoń Szczecin 35 22
8. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 35 22
9. Zagłębie Lubin 35 31
10. Wisła Płock 35 28
11. Piast Gliwice 35 24
12. Cracovia 35 24
13. Śląsk Wrocław 35 23
14. Górnik Łęczna 35 21
15. Arka Gdynia 35 20
16. Ruch Chorzów 35 17
Urodziny
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    26.05.1996
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Denis Perger
    10.06.1993
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 2 miesiące temu

    BKS

  • Gość; 7 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 8 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 1 rok temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Ostatnie komentarze
Statystyki strony
  • Newsów: 568
  • Użytkowników: 171
  • Ostatni użytkownik: Ryszard
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 334 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Specjalne pakiety dla kibiców na rundę finałową

Napisane 24.04.2017; 16:35 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0
Kibiców Lechii Gdańsk informujemy, iż w sprzedaży znajdują się pakiety biletów na spotkania Biało-Zielonych w rundzie finałowej Lotto Ekstraklasy na Stadionie Energa Gdańsk. Kupno pakietu wejściówek na spotkania Lechii z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, Koroną Kielce, Jagiellonią Białystok oraz Pogonią Szczecin to spora oszczędność. Za cztery mecze zapłacicie jak za trzy!

Pakiety biletów na cztery mecze Biało-Zielonych w rundzie finałowej Lotto Ekstraklasy można nabywać na stronie internetowej bilety.lechia.pl, w aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk, w FanStore Lechia New Balance na Stadionie Energa Gdańsk oraz w pozostałych stacjonarnych punktach sprzedaży. Ich pełen wykaz znajduje się TUTAJ

 

UWAGA: Pakiety w sprzedaży znajdować się będą do meczu Lechii z Bruk-Bet Termaliką 29 kwietnia.

 

Cennik pakietów biletowych na mecze Lechii Gdańsk w rundzie finałowej Lotto Ekstraklasy: 

 

 

NORMALNY

ULGOWY

CZERWONA

210,00 zł

105,00 zł

ŻÓŁTA

150,00 zł

75,00 zł

ZIELONA

90,00 zł

45,00 zł

NIEBIESKA

105,00 zł

60,00 zł

 

 

Bilet ulgowy mają prawo zakupić:

- dzieci do lat 16
- młodzież ucząca się i studenci do 26 roku życia (warunkiem jest weryfikacji aktualnej legitymacji szkolnej/studenckiej – kupujesz przez Internet, prześlij skan legitymacji na adres bilety@lechia.pl aby aktywować zniżkę do końca jej ważności)
- osoby powyżej 60 roku życia
dzieci do lat 6 wstęp darmowy w przypadku zajęcia miejsca na kolanach opiekuna bez zajmowania osobnego krzesełka

 

 

Zdjęcie użytkownika Lechia Gdańsk Moim Życiem.

 

Tagi: