Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Wisła Płock vs. Lechia Gdańsk
  • 14.07.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (1)
Sonda
Które miejsce zdobędzie Lechia na koniec sezonu 2016/2017?
Pierwsze
Drugie
Trzecie
Poza podium
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu maj
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    18 głosów (20,45%)
Piłkarz meczu
Następne mecze
Mecz Data
Wisła Płock vs. Lechia Gdańsk 14.07.2017; 18:00
Pogoń Szczecin vs. Wisła Kraków 14.07.2017; 20:30
Cracovia vs. Piast Gliwice 15.07.2017; 18:00
Górnik Zabrze vs. Legia Warszawa 15.07.2017; 20:30
Arka Gdynia vs. Śląsk Wrocław 16.07.2017; 15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Jagiellonia Białystok 16.07.2017; 15:30
Lech Poznań vs. Sandecja Nowy Sącz 16.07.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Zagłębie Lubin 17.07.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Arka Gdynia 0 0
2. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 0
3. Zagłębie Lubin 0 0
4. Wisła Płock 0 0
5. Jagiellonia Białystok 0 0
6. Sandecja Nowy Sącz 0 0
7. Górnik Zabrze 0 0
8. Korona Kielce 0 0
9. Piast Gliwice 0 0
10. Śląsk Wrocław 0 0
11. Lechia Gdańsk 0 0
12. Wisła Kraków 0 0
13. Pogoń Szczecin 0 0
14. Lech Poznań 0 0
15. Cracovia 0 0
16. Legia Warszawa 0 0
Urodziny
  • Zawodnik
    Miłosz Kałahur
    29.06.1999
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Rafał Janicki
    05.07.1992
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 27 dni temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 3 miesiące temu

    BKS

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 9 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 9 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Ostatnie komentarze
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 577
  • Użytkowników: 174
  • Ostatni użytkownik: tomasz wojcieszynski
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 342 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Sprzedano już ponad 10 tysięcy biletów na Derby Trójmiasta

Napisane 05.04.2017; 20:17 przez Agnieszka
Źródło: lechia.pl
Karma: +0
W 29. kolejce Lotto Ekstraklasy piłkarze Lechii Gdańsk zmierzą się 17 kwietnia o godz. 18 z Arką Gdynia. Już teraz sprzedaliśmy na derby Trójmiasta 10 tysięcy biletów, co oznacza, że dynamika sprzedaży wejściówek jest porównywalna do tej ze spotkania z Legią Warszawa. Wówczas na trybunach Stadionu Energa Gdańsk zasiadło 37 220 widzów. Kibiców, którzy jeszcze nie mają biletów na mecz z drużyną z Gdyni zapraszamy na stronę bilety.lechia.pl, do aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk bądź stacjonarnych punktów sprzedaży.

UWAGA! W sprzedaży na mecz Lechia - Arka dostępne są bilety we wszystkich sektorach, z wyjątkiem górnego poziomu trybuny niebieskiej.

 

Bilety na mecze Lechii dostępne są w internecie na stronie bilety.lechia.pl, a także w aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży. Ich pełen wykaz znajduje się TUTAJ.

 

Cennik biletów na mecze Lechii Gdańsk w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017

 

Trybuna

Bilet Normalny

Bilet Ulgowy

 

Czerwona

70 PLN

35 PLN

Żółta

50 PLN

25 PLN

Zielona

30 PLN

15 PLN

Niebieska

35 PLN

20 PLN

 

Bilety na spotkanie Arką są w takich samych cenach, jak na pozostałe mecze Biało-Zielonych!

 

ZNIŻKI:

Bilet ulgowy mają prawo zakupić:


- dzieci do lat 16
- młodzież ucząca się i studenci do 26 roku życia (warunkiem jest weryfikacji aktualnej legitymacji szkolnej/studenckiej – kupujesz przez Internet, prześlij skan legitymacji na adres bilety@lechia.pl aby aktywować zniżkę do końca jej ważności)
- osoby powyżej 60 roku życia
dzieci do lat 6 wstęp darmowy w przypadku zajęcia miejsca na kolanach opiekuna bez zajmowania osobnego krzesełka

PAKIETY DODATKOWE:
20% za zakup  w pakiecie rodzinnym (opiekun + dziecko do lat 16 -1+1, 1+2, 1+3, 2+1, 2+2, 2+3) – dotyczy płatnych biletów w transakcji
20% za zakup na Kartę Dużej Rodziny (tylko zakup indywidualny)
Pakiety dodatkowe nie łączą się z sobą i obowiązują jedynie w sektorze rodzinnym.

SEKTOR RODZINNY:
Trybuna rodzinna – sektory G, H, I, J, 3, 4, 5, 6, 7, 8 – to strefa przygotowana specjalnie dla dzieci i ich rodziców.
Warunkiem zakupu biletów i karnetów jest: zakup w pakiecie opiekun + dziecko do lat 16 (1+1, 1+2, 1+3, 2+1, 2+2, 2+3)
Sprzedaż prowadzona jedynie w pakietach rodzinnych.

 

Tagi: