Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Piast Gliwice
  • 20.04.2019; 15:30
  • Ekstraklasa (31)
Sonda
Jakim wynikiem zakończy się mecz Lechii z Legią ?
wygraną Legii
wygraną Lechii
remisem
Piłkarz miesiąca
Piłkarz Marca
  • Zawodnik
    Filip Mladenović
    4 głosów (66,67%)
Piłkarz Kwietnia
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii w meczu z Lechem Poznań
  • Zawodnik
    Błażej Augustyn
    Ocena: 9
Następne mecze
Mecz Data
Zagłębie Lubin vs. Pogoń Szczecin 20.04.2019; 18:00
Jagiellonia Białystok vs. Lech Poznań 20.04.2019; 18:00
Legia Warszawa vs. Cracovia 20.04.2019; 20:30
Wisła Płock vs. Wisła Kraków 22.04.2019; 15:30
Miedź Legnica vs. Zagłębie Sosnowiec 22.04.2019; 15:30
Korona Kielce vs. Śląsk Wrocław 22.04.2019; 18:00
Górnik Zabrze vs. Arka Gdynia 22.04.2019; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Lechia Gdańsk 30 60
2. Legia Warszawa 30 57
3. Piast Gliwice 30 53
4. Cracovia 30 48
5. Zagłębie Lubin 30 47
6. Jagiellonia Białystok 30 46
7. Pogoń Szczecin 30 43
8. Lech Poznań 30 43
9. Wisła Kraków 30 42
10. Korona Kielce 30 40
11. Miedź Legnica 30 32
12. Górnik Zabrze 30 31
13. Śląsk Wrocław 30 31
14. Wisła Płock 30 30
15. Arka Gdynia 30 29
16. Zagłębie Sosnowiec 30 24
Urodziny
  • Zawodnik
    Daniel Łukasik
    28.04.1991
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    21.05.1985
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Paweł; 4 miesiące temu

    hej, hej, hej BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Przemysław Macierzyński

  • Gość; 1 rok temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 1 rok temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 1 rok temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 2 lata temu

    BKS

  • Gość; 2 lata temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 2 lata temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 2 lata temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 3 lata temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 835
  • Użytkowników: 209
  • Ostatni użytkownik: leilei3915
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 211 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Van Kessel łączony z Lechią

Napisane 29.01.2017; 09:21 przez Leos
Źródło: 2x45.com.pl
Karma: +0 ( [+] / [-] )

Jak informuje Grzegorz Rudynek z "Przeglądu Sportowego", do Lechii Gdańsk może przejść skrzydłowy Slavii Praga, Gino van Kessel. W zeszłym roku łączono go z Pogonią Szczecin, ale okazał się za drogi.

 

23-letni Van Kessel był gwiazdą Trenczyna w słowackiej ekstraklasie. W ciągu trzech lat (z tego trzeba wyjąć półroczny pobyt we francuskim drugoligowcu Arles) rozegrał 72 mecze ligowe, strzelił 33 gole i zanotował 18 asyst. Latem za 1,2 mln euro kupiła go Slavia Praga. Reprezentant Curacao w pierwszych dwóch kolejkach zdobył dwie bramki, lecz pod koniec września wypadł ze składu. Teraz nie znalazł się nawet w kadrze na hiszpańskie zgrupowanie.

 

Skrzydłowy 9 marca skończy 24 lata ma 182 cm.wzrostu i waży 82 kilo. Jest wychowankiem Alkmaar gdzie po pobycie w drużynie U-19 trafił do młodzieżowej drużyny Ajaxu Amsterdam ( U-21) skąd był wypożyczony do Almere City, a później do właśnie Trenczyna. Po powrocie do Amsterdamu odszedł definitywnie do Arles, aż trafił ponownie już na stałe do Trenczyna gdzie grał do czasu transferu do Pragi. Łącznie w Slavii Praga rozegrał 14 meczów ( 7 w lidze - 2 bramki), ( 5 Kwalifikacje do Ligi Europy - 1 gol, 1 asysta), ( 2 w Pucharze Czech - 1 gol, 3 asysty). W Trenczynie łącznie zagrał wcześniej 72 razy zdobywając przy tym 33 gole.

 

Jest reprezentantem Curacao dla którego zdobył 7 goli w 10 występach. Zadebiutował w kadrze 10 czerwca 2015 roku podczas bezbramkowego meczu z Kubą w el.do MŚ 2018.

 

 

Tagi: