Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Wisła Płock vs. Lechia Gdańsk
  • 14.07.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (1)
Sonda
Które miejsce zdobędzie Lechia na koniec sezonu 2016/2017?
Pierwsze
Drugie
Trzecie
Poza podium
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu maj
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    18 głosów (20,45%)
Piłkarz meczu
Następne mecze
Mecz Data
Wisła Płock vs. Lechia Gdańsk 14.07.2017; 18:00
Pogoń Szczecin vs. Wisła Kraków 14.07.2017; 20:30
Cracovia vs. Piast Gliwice 15.07.2017; 18:00
Górnik Zabrze vs. Legia Warszawa 15.07.2017; 20:30
Arka Gdynia vs. Śląsk Wrocław 16.07.2017; 15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Jagiellonia Białystok 16.07.2017; 15:30
Lech Poznań vs. Sandecja Nowy Sącz 16.07.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Zagłębie Lubin 17.07.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Arka Gdynia 0 0
2. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 0
3. Zagłębie Lubin 0 0
4. Wisła Płock 0 0
5. Jagiellonia Białystok 0 0
6. Sandecja Nowy Sącz 0 0
7. Górnik Zabrze 0 0
8. Korona Kielce 0 0
9. Piast Gliwice 0 0
10. Śląsk Wrocław 0 0
11. Lechia Gdańsk 0 0
12. Wisła Kraków 0 0
13. Pogoń Szczecin 0 0
14. Lech Poznań 0 0
15. Cracovia 0 0
16. Legia Warszawa 0 0
Urodziny
  • Zawodnik
    Miłosz Kałahur
    29.06.1999
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Rafał Janicki
    05.07.1992
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 27 dni temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 3 miesiące temu

    BKS

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 9 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 9 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Ostatnie komentarze
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 577
  • Użytkowników: 174
  • Ostatni użytkownik: tomasz wojcieszynski
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 365 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Van Kessel łączony z Lechią

Napisane 29.01.2017; 09:21 przez Leos
Źródło: 2x45.com.pl
Karma: +0

Jak informuje Grzegorz Rudynek z "Przeglądu Sportowego", do Lechii Gdańsk może przejść skrzydłowy Slavii Praga, Gino van Kessel. W zeszłym roku łączono go z Pogonią Szczecin, ale okazał się za drogi.

 

23-letni Van Kessel był gwiazdą Trenczyna w słowackiej ekstraklasie. W ciągu trzech lat (z tego trzeba wyjąć półroczny pobyt we francuskim drugoligowcu Arles) rozegrał 72 mecze ligowe, strzelił 33 gole i zanotował 18 asyst. Latem za 1,2 mln euro kupiła go Slavia Praga. Reprezentant Curacao w pierwszych dwóch kolejkach zdobył dwie bramki, lecz pod koniec września wypadł ze składu. Teraz nie znalazł się nawet w kadrze na hiszpańskie zgrupowanie.

 

Skrzydłowy 9 marca skończy 24 lata ma 182 cm.wzrostu i waży 82 kilo. Jest wychowankiem Alkmaar gdzie po pobycie w drużynie U-19 trafił do młodzieżowej drużyny Ajaxu Amsterdam ( U-21) skąd był wypożyczony do Almere City, a później do właśnie Trenczyna. Po powrocie do Amsterdamu odszedł definitywnie do Arles, aż trafił ponownie już na stałe do Trenczyna gdzie grał do czasu transferu do Pragi. Łącznie w Slavii Praga rozegrał 14 meczów ( 7 w lidze - 2 bramki), ( 5 Kwalifikacje do Ligi Europy - 1 gol, 1 asysta), ( 2 w Pucharze Czech - 1 gol, 3 asysty). W Trenczynie łącznie zagrał wcześniej 72 razy zdobywając przy tym 33 gole.

 

Jest reprezentantem Curacao dla którego zdobył 7 goli w 10 występach. Zadebiutował w kadrze 10 czerwca 2015 roku podczas bezbramkowego meczu z Kubą w el.do MŚ 2018.

 

 

Tagi: