Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 29.04.2017; 20:30
  • Ekstraklasa (31)
Sonda
Ile punktów zdobędzie Lechia w dwóch ostatnich kolejkach rundy zasadniczej ?
komplet punktów
1-3
żadnego
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu marcu
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    51 głosów (58,62%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu kwietniu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Pogonią Szczecin
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    Ocena: 5,25
Następne mecze
Mecz Data
Arka Gdynia vs. Piast Gliwice 28.04.2017; 18:00
Lech Poznań vs. Korona Kielce 28.04.2017; 20:30
Wisła Płock vs. Ruch Chorzów 29.04.2017; 18:00
Lechia Gdańsk vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 29.04.2017; 20:30
Jagiellonia Białystok vs. Pogoń Szczecin 30.04.2017; 15:30
Legia Warszawa vs. Wisła Kraków 30.04.2017; 18:00
Zagłębie Lubin vs. Cracovia 01.05.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Jagiellonia Białystok 30 30
2. Legia Warszawa 30 29
3. Lech Poznań 30 28
4. Lechia Gdańsk 30 27
5. Wisła Kraków 30 22
6. Pogoń Szczecin 30 21
7. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 30 21
8. Korona Kielce 30 20
9. Wisła Płock 30 20
10. Zagłębie Lubin 30 20
11. Śląsk Wrocław 30 17
12. Arka Gdynia 30 16
13. Cracovia 30 16
14. Ruch Chorzów 30 15
15. Piast Gliwice 30 15
16. Górnik Łęczna 30 15
Urodziny
  • Zawodnik
    Mario Maloca
    04.05.1989
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Oliver Zelenika
    14.05.1993
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 1 miesiąc temu

    BKS

  • Gość; 6 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 7 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 1 rok temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 578
  • Użytkowników: 170
  • Ostatni użytkownik: John Joe
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 255 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Van Kessel łączony z Lechią

Napisane 29.01.2017; 09:21 przez Leos
Źródło: 2x45.com.pl
Karma: +0

Jak informuje Grzegorz Rudynek z "Przeglądu Sportowego", do Lechii Gdańsk może przejść skrzydłowy Slavii Praga, Gino van Kessel. W zeszłym roku łączono go z Pogonią Szczecin, ale okazał się za drogi.

 

23-letni Van Kessel był gwiazdą Trenczyna w słowackiej ekstraklasie. W ciągu trzech lat (z tego trzeba wyjąć półroczny pobyt we francuskim drugoligowcu Arles) rozegrał 72 mecze ligowe, strzelił 33 gole i zanotował 18 asyst. Latem za 1,2 mln euro kupiła go Slavia Praga. Reprezentant Curacao w pierwszych dwóch kolejkach zdobył dwie bramki, lecz pod koniec września wypadł ze składu. Teraz nie znalazł się nawet w kadrze na hiszpańskie zgrupowanie.

 

Skrzydłowy 9 marca skończy 24 lata ma 182 cm.wzrostu i waży 82 kilo. Jest wychowankiem Alkmaar gdzie po pobycie w drużynie U-19 trafił do młodzieżowej drużyny Ajaxu Amsterdam ( U-21) skąd był wypożyczony do Almere City, a później do właśnie Trenczyna. Po powrocie do Amsterdamu odszedł definitywnie do Arles, aż trafił ponownie już na stałe do Trenczyna gdzie grał do czasu transferu do Pragi. Łącznie w Slavii Praga rozegrał 14 meczów ( 7 w lidze - 2 bramki), ( 5 Kwalifikacje do Ligi Europy - 1 gol, 1 asysta), ( 2 w Pucharze Czech - 1 gol, 3 asysty). W Trenczynie łącznie zagrał wcześniej 72 razy zdobywając przy tym 33 gole.

 

Jest reprezentantem Curacao dla którego zdobył 7 goli w 10 występach. Zadebiutował w kadrze 10 czerwca 2015 roku podczas bezbramkowego meczu z Kubą w el.do MŚ 2018.

 

 

Tagi: