Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Zagłębie Lubin
  • 02.04.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (27)
Sonda
Które miejsce zajmie Lechia na koniec rundy zasadniczej sezonu 2016/2017 ?
Pierwsze
Miejsca 2-3
Miejsca 4-6
Znajdzie się w grupie spadkowej
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lutym
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    13 głosów (34,21%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu marcu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Legią Warszawa
  • Zawodnik
    Rafał Janicki
    Ocena: 5,38
Następne mecze
Mecz Data
Śląsk Wrocław vs. Korona Kielce 31.03.2017; 18:00
Wisła Kraków vs. Lech Poznań 31.03.2017; 20:30
Arka Gdynia vs. Górnik Łęczna 01.04.2017; 15:30
Legia Warszawa vs. Pogoń Szczecin 01.04.2017; 20:30
Jagiellonia Białystok vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 02.04.2017; 15:30
Lechia Gdańsk vs. Zagłębie Lubin 02.04.2017; 18:00
Ruch Chorzów vs. Piast Gliwice 03.04.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Jagiellonia Białystok 26 49
2. Legia Warszawa 26 48
3. Lech Poznań 26 48
4. Lechia Gdańsk 26 46
5. Zagłębie Lubin 26 38
6. Wisła Kraków 26 37
7. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 26 36
8. Korona Kielce 26 35
9. Pogoń Szczecin 26 33
10. Wisła Płock 26 32
11. Arka Gdynia 26 30
12. Ruch Chorzów 26 29
13. Śląsk Wrocław 26 29
14. Piast Gliwice 26 29
15. Cracovia 26 26
16. Górnik Łęczna 26 23
Urodziny
  • Zawodnik
    Michał Chrapek
    03.04.1992
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Mario Maloca
    04.05.1989
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 18 dni temu

    BKS

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 6 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 6 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 11 miesięcy temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 11 miesięcy temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 11 miesięcy temu

    no

  • Gość; 11 miesięcy temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 1 rok temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 588
  • Użytkowników: 167
  • Ostatni użytkownik: marek1496
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 205 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Van Kessel łączony z Lechią

Napisane 29.01.2017; 09:21 przez Leos
Źródło: 2x45.com.pl
Karma: +0 ( [+] / [-] )

Jak informuje Grzegorz Rudynek z "Przeglądu Sportowego", do Lechii Gdańsk może przejść skrzydłowy Slavii Praga, Gino van Kessel. W zeszłym roku łączono go z Pogonią Szczecin, ale okazał się za drogi.

 

23-letni Van Kessel był gwiazdą Trenczyna w słowackiej ekstraklasie. W ciągu trzech lat (z tego trzeba wyjąć półroczny pobyt we francuskim drugoligowcu Arles) rozegrał 72 mecze ligowe, strzelił 33 gole i zanotował 18 asyst. Latem za 1,2 mln euro kupiła go Slavia Praga. Reprezentant Curacao w pierwszych dwóch kolejkach zdobył dwie bramki, lecz pod koniec września wypadł ze składu. Teraz nie znalazł się nawet w kadrze na hiszpańskie zgrupowanie.

 

Skrzydłowy 9 marca skończy 24 lata ma 182 cm.wzrostu i waży 82 kilo. Jest wychowankiem Alkmaar gdzie po pobycie w drużynie U-19 trafił do młodzieżowej drużyny Ajaxu Amsterdam ( U-21) skąd był wypożyczony do Almere City, a później do właśnie Trenczyna. Po powrocie do Amsterdamu odszedł definitywnie do Arles, aż trafił ponownie już na stałe do Trenczyna gdzie grał do czasu transferu do Pragi. Łącznie w Slavii Praga rozegrał 14 meczów ( 7 w lidze - 2 bramki), ( 5 Kwalifikacje do Ligi Europy - 1 gol, 1 asysta), ( 2 w Pucharze Czech - 1 gol, 3 asysty). W Trenczynie łącznie zagrał wcześniej 72 razy zdobywając przy tym 33 gole.

 

Jest reprezentantem Curacao dla którego zdobył 7 goli w 10 występach. Zadebiutował w kadrze 10 czerwca 2015 roku podczas bezbramkowego meczu z Kubą w el.do MŚ 2018.

 

 

Tagi:

Podobne newsy