Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lech Poznań vs. Lechia Gdańsk
  • 05.03.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (24)
Sonda
Które miejsce zajmie Lechia na koniec rundy zasadniczej sezonu 2016/2017 ?
Pierwsze
Miejsca 2-3
Miejsca 4-6
Znajdzie się w grupie spadkowej
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii w miesiącu Grudniu
  • Zawodnik
    Rafał Janicki
    19 głosów (26,76%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lutym
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Bruk-Bet Termaliką
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    Ocena: 6,75
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Cracovią
Następne mecze
Mecz Data
Górnik Łęczna vs. Piast Gliwice 26.02.2017; 15:30
Legia Warszawa vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 26.02.2017; 18:00
Ruch Chorzów vs. Śląsk Wrocław 27.02.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Górnik Łęczna 03.03.2017; 18:00
Zagłębie Lubin vs. Legia Warszawa 03.03.2017; 20:30
Cracovia vs. Arka Gdynia 04.03.2017; 15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Ruch Chorzów 04.03.2017; 18:00
Piast Gliwice vs. Wisła Kraków 04.03.2017; 20:30
Jagiellonia Białystok vs. Śląsk Wrocław 05.03.2017; 15:30
Lech Poznań vs. Lechia Gdańsk 05.03.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Lechia Gdańsk 23 46
2. Jagiellonia Białystok 23 42
3. Lech Poznań 23 41
4. Legia Warszawa 22 38
5. Zagłębie Lubin 22 34
6. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 22 34
7. Wisła Kraków 23 31
8. Pogoń Szczecin 23 30
9. Arka Gdynia 23 29
10. Korona Kielce 23 29
11. Wisła Płock 23 25
12. Śląsk Wrocław 22 26
13. Cracovia 23 24
14. Piast Gliwice 22 22
15. Ruch Chorzów 22 19
16. Górnik Łęczna 21 18
Urodziny
  • Zawodnik
    Martin Kobylański
    08.03.1994
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Gino van Kessel
    09.03.1993
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 4 miesiące temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 5 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 10 miesięcy temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 10 miesięcy temu

    no

  • Gość; 10 miesięcy temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 11 miesięcy temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 11 miesięcy temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

  • Gość; 11 miesięcy temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 563
  • Użytkowników: 163
  • Ostatni użytkownik: Robert9211
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 249 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Van Kessel łączony z Lechią

Napisane 29.01.2017; 09:21 przez Leos
Źródło: 2x45.com.pl
Karma: +0 ( [+] / [-] )

Jak informuje Grzegorz Rudynek z "Przeglądu Sportowego", do Lechii Gdańsk może przejść skrzydłowy Slavii Praga, Gino van Kessel. W zeszłym roku łączono go z Pogonią Szczecin, ale okazał się za drogi.

 

23-letni Van Kessel był gwiazdą Trenczyna w słowackiej ekstraklasie. W ciągu trzech lat (z tego trzeba wyjąć półroczny pobyt we francuskim drugoligowcu Arles) rozegrał 72 mecze ligowe, strzelił 33 gole i zanotował 18 asyst. Latem za 1,2 mln euro kupiła go Slavia Praga. Reprezentant Curacao w pierwszych dwóch kolejkach zdobył dwie bramki, lecz pod koniec września wypadł ze składu. Teraz nie znalazł się nawet w kadrze na hiszpańskie zgrupowanie.

 

Skrzydłowy 9 marca skończy 24 lata ma 182 cm.wzrostu i waży 82 kilo. Jest wychowankiem Alkmaar gdzie po pobycie w drużynie U-19 trafił do młodzieżowej drużyny Ajaxu Amsterdam ( U-21) skąd był wypożyczony do Almere City, a później do właśnie Trenczyna. Po powrocie do Amsterdamu odszedł definitywnie do Arles, aż trafił ponownie już na stałe do Trenczyna gdzie grał do czasu transferu do Pragi. Łącznie w Slavii Praga rozegrał 14 meczów ( 7 w lidze - 2 bramki), ( 5 Kwalifikacje do Ligi Europy - 1 gol, 1 asysta), ( 2 w Pucharze Czech - 1 gol, 3 asysty). W Trenczynie łącznie zagrał wcześniej 72 razy zdobywając przy tym 33 gole.

 

Jest reprezentantem Curacao dla którego zdobył 7 goli w 10 występach. Zadebiutował w kadrze 10 czerwca 2015 roku podczas bezbramkowego meczu z Kubą w el.do MŚ 2018.

 

 

Tagi: