Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Wisła Kraków
  • 10.02.2018; 20:30
  • Ekstraklasa (22)
Sonda
Do przerwy świątecznej Lechii zostało 5 meczów.Ile w sumie punktów zdobędziemy?
0-5
6-8
10-15
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii w grudniu
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    4 głosów (23,53%)
Piłkarz meczu
Najlepszy pilkarz Lechii Gdańsk w meczu z Górnikiem Zabrze
  • Zawodnik
    Jakub Wawrzyniak
    Ocena: 5
Następne mecze
Mecz Data
Wisła Płock vs. Górnik Zabrze 09.02.2018; 18:00
Zagłębie Lubin vs. Legia Warszawa 09.02.2018; 20:30
Pogoń Szczecin vs. Sandecja Nowy Sącz 10.02.2018; 15:30
Cracovia vs. Śląsk Wrocław 10.02.2018; 18:00
Lechia Gdańsk vs. Wisła Kraków 10.02.2018; 20:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Korona Kielce 11.02.2018; 15:30
Arka Gdynia vs. Lech Poznań 11.02.2018; 18:00
Piast Gliwice vs. Jagiellonia Białystok 12.02.2018; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Legia Warszawa 21 38
2. Lech Poznań 21 36
3. Górnik Zabrze 21 36
4. Jagiellonia Białystok 21 36
5. Zagłębie Lubin 21 32
6. Arka Gdynia 21 31
7. Korona Kielce 21 31
8. Wisła Kraków 21 31
9. Wisła Płock 21 30
10. Śląsk Wrocław 21 27
11. Lechia Gdańsk 21 24
12. Cracovia 21 22
13. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 21 21
14. Sandecja Nowy Sącz 21 21
15. Piast Gliwice 21 20
16. Pogoń Szczecin 21 17
Urodziny
  • Zawodnik
    Michał Nalepa
    22.01.1993
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Mateusz Matras
    23.01.1991
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 3 miesiące temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 3 miesiące temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 7 miesięcy temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 10 miesięcy temu

    BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 1 rok temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 1 rok temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 694
  • Użytkowników: 204
  • Ostatni użytkownik: skonek38
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 297 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Van Kessel oficjalnie zawodnikiem Lechii

Napisane 04.02.2017; 17:09 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0

Nowym zawodnikiem Lechii Gdańsk został Gino van Kessel. Pochodzący z Holandii 24-letni reprezentant Curacao został wypożyczony ze Slavii Praga do końca sezonu 2016/2017. W umowie zawarto również opcję wykupu.

Van Kessel urodził się w holenderskim Alkmaar i jako młodzieżowiec występował w juniorskim zespole tego klubu. Był również zawodnikiem Ajaxu Amsterdam, z którego w 2013 roku został wypożyczony najpierw do Almere City, a następnie do słowackiego AS Trenczyn, gdzie spędził łącznie trzy lata (z przerwą na występy we francuskim Arles-Avignon).

W poprzednim sezonie van Kessel wywalczył tytuł króla strzelców ligi słowackiej, zdobywając w barwach AS Trenczyn 17 bramek w 33 spotkaniach. Po zakończeniu minionych rozgrywek 24-latek przeniósł się do Czech, gdzie występował w Slavii Praga. W rundzie jesiennej w drużynie Slavii rozegrał 7 ligowych spotkań i strzelił w nich dwa gole. Oprócz tego w barwach praskiego zespołu grał w eliminacjach do Ligi Europy i w spotkaniach Pucharu Czech. 

Teraz przenosi się do Lechii i z grą w Polsce wiąże duże nadzieje. – Chciałbym wrócić do dyspozycji strzeleckiej, którą prezentowałem na słowackich boiskach. Jestem ambitnym graczem i interesuje mnie walka o najwyższe cele. Dlatego też tu przyszedłem. Wiem, że Lechia znajduje się w ścisłej czołówce ekstraklasy i od razu na inaugurację zagra w meczu na szczycie z Jagiellonią Białystok – powiedział Van Kessel. – Moje największe piłkarskie atuty? Niezręcznie mi o tym mówić, ale jeśli już padło to pytanie, to postawiłbym na szybkość - dodał piłkarz, który w gdańskim klubie założy koszulkę z numerem 99. 

Van Kessel gra w reprezentacji Curacao. Z tej wyspy pochodzi część jego rodziny. W 10 występach strzelił na razie 7 goli. – Jestem dumny, że mogę grać w tym zespole, bo moja mama pochodzi z Curacao. Radzimy sobie coraz lepiej i wierzę, że będziemy osiągać sukcesy – powiedział van Kessel o swojej reprezentacyjnej przygodzie. 

Tagi: