Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Cracovia vs. Lechia Gdańsk
  • 24.11.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (17)
Sonda
Do przerwy świątecznej Lechii zostało 5 meczów.Ile w sumie punktów zdobędziemy?
0-5
6-8
10-15
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w pazdzierniku
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    7 głosów (18,42%)
Nalepszy piłkarz Lechii w listopadzie
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Arką Gdynia
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    Ocena: 6
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Wisłą Płock
Następne mecze
Mecz Data
Cracovia vs. Lechia Gdańsk 24.11.2017; 18:00
Górnik Zabrze vs. Jagiellonia Białystok 24.11.2017; 20:30
Pogoń Szczecin vs. Piast Gliwice 25.11.2017; 15:30
Arka Gdynia vs. Sandecja Nowy Sącz 25.11.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Legia Warszawa 25.11.2017; 20:30
Lech Poznań vs. Wisła Płock 26.11.2017; 15:30
Śląsk Wrocław vs. Zagłębie Lubin 26.11.2017; 18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Wisła Kraków 27.11.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Legia Warszawa 16 31
2. Górnik Zabrze 16 29
3. Wisła Kraków 16 27
4. Jagiellonia Białystok 16 27
5. Korona Kielce 15 25
6. Lech Poznań 16 25
7. Zagłębie Lubin 15 23
8. Arka Gdynia 16 22
9. Lechia Gdańsk 16 20
10. Śląsk Wrocław 16 20
11. Wisła Płock 16 20
12. Sandecja Nowy Sącz 16 18
13. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 16 17
14. Piast Gliwice 16 16
15. Cracovia 16 12
16. Pogoń Szczecin 16 9
Urodziny
  • Zawodnik
    Romario Balde
    25.12.1996
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Joao Oliveira
    06.01.1996
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    zerwane więzadła krzyżowe
    31.12.2017
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 1 miesiąc temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 1 miesiąc temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 3 miesiące temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 3 miesiące temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 8 miesięcy temu

    BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 1 rok temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 1 rok temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 655
  • Użytkowników: 194
  • Ostatni użytkownik: lukenlow
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 336 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

W sobotę pierwszy sparing w Gniewinie

Napisane 30.06.2017; 16:52 przez Agnieszka
Źródło: lechia.pl
Karma: +0
W sobotę 1 lipca piłkarze Lechii Gdańsk rozegrają pierwsze tego lata spotkanie sparingowe. Na półmetku obozu w Gniewinie podopieczni Piotra Nowaka sprawdzą swoją formę w towarzyskim meczu z I-ligową Chojniczanką Chojnice. Początek o godz. 18.

 

Biało-Zieloni w Gniewinie przebywają od wtorku. Tam w ośrodku Mistral Sport przygotowują się do nadchodzącego sezonu Ekstraklasy. Wcześniej, jeszcze w Gdańsku każdy z piłkarzy przeszedł serię testów szybkościowych i wydolnościowych.

 

Na podobnym etapie przygotowań co Lechia jest Chojniczanka. I-ligowiec pod wodzą nowego szkoleniowca, doskonale znanego w Gdańsku Krzysztofa Brede także mają za sobą tydzień treningów. Również dla piłkarzy z Chojnic sobotni sparing będzie pierwszym meczem kontrolnym w letnim okresie przygotowawczym.

 

W porównaniu z poprzednim sezonem, który Chojniczanka zakończyła na piątym miejscu w tabeli I ligi, kadra zespołu uległa póki co niewielkim modyfikacjom. Z zespołem pożegnali się Michał Jakóbowski, Marcin Biernat, Łukasz Kosakiewicz i Patryk Mikita, zaś drużynę wzmocnił Grzegorz Wnuk z MKS Kluczbork. Poza tym z zespołem trenują Michał Czekaj z Rozwoju Katowice i Bartosz Skowron z rezerw Legii Warszawa. Z kolei Piotr Nowak będzie miał szansę sprawdzić formę swoich piłkarzy, w tym nowych zawodników pozyskanych do gdańskiej drużyny, czyli Mateusza Matrasa, Mateusza Lewandowskiego, Michała Nalepę i Floriana Schikowskiego.

 

Początek spotkania o godz. 18 na stadionie w Gniewinie.

 

Tagi: