Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Śląsk Wrocław vs. Lechia Gdańsk
  • 28.07.2017; 20:30
  • Ekstraklasa (3)
Sonda
Na jakich pozycjach Lechia powinna jeszcze poszukać wzmocnień?
Bramka
Pomoc
Obrona
Atak
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu maj
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    18 głosów (20,45%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lipcu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Cracovią
  • Zawodnik
    Paweł Stolarski
    Ocena: 5
Następne mecze
Mecz Data
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Zagłębie Lubin 28.07.2017; 18:00
Śląsk Wrocław vs. Lechia Gdańsk 28.07.2017; 20:30
Legia Warszawa vs. Sandecja Nowy Sącz 29.07.2017; 18:00
Górnik Zabrze vs. Wisła Kraków 29.07.2017; 20:30
Arka Gdynia vs. Wisła Płock 30.07.2017; 15:30
Pogoń Szczecin vs. Jagiellonia Białystok 30.07.2017; 15:30
Lech Poznań vs. Piast Gliwice 30.07.2017; 18:00
Korona Kielce vs. Cracovia 31.07.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Jagiellonia Białystok 2 6
2. Wisła Kraków 2 6
3. Zagłębie Lubin 2 6
4. Arka Gdynia 2 4
5. Cracovia 2 4
6. Górnik Zabrze 2 3
7. Lechia Gdańsk 2 3
8. Pogoń Szczecin 2 3
9. Wisła Płock 2 3
10. Sandecja Nowy Sącz 2 2
11. Piast Gliwice 2 1
12. Korona Kielce 2 1
13. Lech Poznań 2 1
14. Legia Warszawa 2 1
15. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 0
16. Śląsk Wrocław 2 0
Urodziny
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Flavio Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    naderwane więzadła
    30.07.2017
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 1 miesiąc temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 4 miesiące temu

    BKS

  • Gość; 9 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 10 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Ostatnie komentarze
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 591
  • Użytkowników: 175
  • Ostatni użytkownik: mareczek23
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 391 (0)
  • Użytkownicy online (2):

    LeszekSTG , Suchy

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Wiśniewski został asystentem Piotra Nowaka

Napisane 27.06.2017; 14:55 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0 ( [+] / [-] )

Piotr Wiśniewski dołączył do sztabu szkoleniowego Lechii Gdańsk. Były piłkarz Biało-Zielonych, który po 12 latach gry w gdańskiej drużynie w zeszłym sezonie zakończył swoją karierę zawodniczą, będzie jednym z asystentów Piotra Nowaka. Kontrakt trenerski Piotra Wiśniewskiego obowiązuje przez dwa lata.

 

Piotr Wiśniewski to współczesna ikona Lechii Gdańsk. Jako piłkarz dołączył do niej w 2005 roku i bronił jej barw nieprzerwanie przez 12 lat, awansując z drużyną z III ligo do Ekstraklasy. W sumie dla Lechii rozegrał 277 meczów na różnych poziomach rozgrywkowych, strzelając 60 bramek. Tę ostatnią w swoim ostatnim meczu w karierze przeciwko Pogoni Szczecin na Stadionie Energa Gdańsk 28 maja 2017 roku.

 

Wiśniewski, choć zakończył czynną karierę zawodnika, nie rozstaje się z Lechią. Tym razem będzie pomagał drużynie jako członek sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu, pomagając Piotrowi Nowakowi oraz Maciejowi Kalkowskiemu.

 

- Po zakończeniu kariery piłkarskiej rozmawiałem z władzami klubu na temat swojej przyszłości w Lechii. Początkowo rozważana była opcja dołączenia do sztabu szkoleniowego Akademii Lechii Gdańsk, ale kiedy pojawiła się możliwość pracy z pierwszym zespołem, po krótkim namyśle postanowiłem skorzystać właśnie z tej propozycji - mówi Piotr Wiśniewski. - Możliwość pracy w klubie już nie jako piłkarz, a jako trener to dla mnie spełnienie marzeń. Na razie czuję się trochę dziwnie, bo swoje pierwsze kroki na stadionie przy ul. Traugutta skierowałem do szatni piłkarzy zamiast do pokoju trenerów. Myślę jednak, że z biegiem czasu przystosuję się do swojej nowej roli. Na pewno pomoże mi w tym trenerski gwizdek, który otrzymałem w prezencie od trenera Nowaka - dodaje Wiśniewski, który wraz z drużyną udał się do Gniewina na obóz przygotowawczy Lechii.

 

 

Tagi: