Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Wisła Kraków
  • 10.02.2018; 20:30
  • Ekstraklasa (22)
Sonda
Do przerwy świątecznej Lechii zostało 5 meczów.Ile w sumie punktów zdobędziemy?
0-5
6-8
10-15
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii w grudniu
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    4 głosów (23,53%)
Piłkarz meczu
Najlepszy pilkarz Lechii Gdańsk w meczu z Górnikiem Zabrze
  • Zawodnik
    Jakub Wawrzyniak
    Ocena: 5
Następne mecze
Mecz Data
Wisła Płock vs. Górnik Zabrze 09.02.2018; 18:00
Zagłębie Lubin vs. Legia Warszawa 09.02.2018; 20:30
Pogoń Szczecin vs. Sandecja Nowy Sącz 10.02.2018; 15:30
Cracovia vs. Śląsk Wrocław 10.02.2018; 18:00
Lechia Gdańsk vs. Wisła Kraków 10.02.2018; 20:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Korona Kielce 11.02.2018; 15:30
Arka Gdynia vs. Lech Poznań 11.02.2018; 18:00
Piast Gliwice vs. Jagiellonia Białystok 12.02.2018; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Legia Warszawa 21 38
2. Lech Poznań 21 36
3. Górnik Zabrze 21 36
4. Jagiellonia Białystok 21 36
5. Zagłębie Lubin 21 32
6. Arka Gdynia 21 31
7. Korona Kielce 21 31
8. Wisła Kraków 21 31
9. Wisła Płock 21 30
10. Śląsk Wrocław 21 27
11. Lechia Gdańsk 21 24
12. Cracovia 21 22
13. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 21 21
14. Sandecja Nowy Sącz 21 21
15. Piast Gliwice 21 20
16. Pogoń Szczecin 21 17
Urodziny
  • Zawodnik
    Michał Nalepa
    22.01.1993
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Mateusz Matras
    23.01.1991
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 3 miesiące temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 3 miesiące temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 7 miesięcy temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 10 miesięcy temu

    BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 1 rok temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 1 rok temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 694
  • Użytkowników: 204
  • Ostatni użytkownik: skonek38
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 261 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Wiśniewski został asystentem Piotra Nowaka

Napisane 27.06.2017; 14:55 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0

Piotr Wiśniewski dołączył do sztabu szkoleniowego Lechii Gdańsk. Były piłkarz Biało-Zielonych, który po 12 latach gry w gdańskiej drużynie w zeszłym sezonie zakończył swoją karierę zawodniczą, będzie jednym z asystentów Piotra Nowaka. Kontrakt trenerski Piotra Wiśniewskiego obowiązuje przez dwa lata.

 

Piotr Wiśniewski to współczesna ikona Lechii Gdańsk. Jako piłkarz dołączył do niej w 2005 roku i bronił jej barw nieprzerwanie przez 12 lat, awansując z drużyną z III ligo do Ekstraklasy. W sumie dla Lechii rozegrał 277 meczów na różnych poziomach rozgrywkowych, strzelając 60 bramek. Tę ostatnią w swoim ostatnim meczu w karierze przeciwko Pogoni Szczecin na Stadionie Energa Gdańsk 28 maja 2017 roku.

 

Wiśniewski, choć zakończył czynną karierę zawodnika, nie rozstaje się z Lechią. Tym razem będzie pomagał drużynie jako członek sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu, pomagając Piotrowi Nowakowi oraz Maciejowi Kalkowskiemu.

 

- Po zakończeniu kariery piłkarskiej rozmawiałem z władzami klubu na temat swojej przyszłości w Lechii. Początkowo rozważana była opcja dołączenia do sztabu szkoleniowego Akademii Lechii Gdańsk, ale kiedy pojawiła się możliwość pracy z pierwszym zespołem, po krótkim namyśle postanowiłem skorzystać właśnie z tej propozycji - mówi Piotr Wiśniewski. - Możliwość pracy w klubie już nie jako piłkarz, a jako trener to dla mnie spełnienie marzeń. Na razie czuję się trochę dziwnie, bo swoje pierwsze kroki na stadionie przy ul. Traugutta skierowałem do szatni piłkarzy zamiast do pokoju trenerów. Myślę jednak, że z biegiem czasu przystosuję się do swojej nowej roli. Na pewno pomoże mi w tym trenerski gwizdek, który otrzymałem w prezencie od trenera Nowaka - dodaje Wiśniewski, który wraz z drużyną udał się do Gniewina na obóz przygotowawczy Lechii.

 

 

Tagi: