Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Wisła Płock
  • 18.11.2017; 20:30
  • Ekstraklasa (16)
Sonda
Na jakich pozycjach Lechia powinna jeszcze poszukać wzmocnień?
Bramka
Pomoc
Obrona
Atak
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w pazdzierniku
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    7 głosów (18,42%)
Nalepszy piłkarz Lechii w listopadzie
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Arką Gdynia
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    Ocena: 6
Następne mecze
Mecz Data
Piast Gliwice vs. Cracovia 18.11.2017; 15:30
Sandecja Nowy Sącz vs. Lech Poznań 18.11.2017; 18:00
Lechia Gdańsk vs. Wisła Płock 18.11.2017; 20:30
Śląsk Wrocław vs. Arka Gdynia 19.11.2017; 15:30
Legia Warszawa vs. Górnik Zabrze 19.11.2017; 18:00
Zagłębie Lubin vs. Korona Kielce 20.11.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Górnik Zabrze 15 29
2. Legia Warszawa 15 28
3. Jagiellonia Białystok 15 26
4. Korona Kielce 15 25
5. Lech Poznań 15 24
6. Wisła Kraków 15 24
7. Zagłębie Lubin 15 23
8. Wisła Płock 15 20
9. Śląsk Wrocław 15 20
10. Arka Gdynia 15 19
11. Sandecja Nowy Sącz 15 17
12. Lechia Gdańsk 15 17
13. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 15 16
14. Cracovia 15 12
15. Piast Gliwice 15 13
16. Pogoń Szczecin 15 9
Urodziny
  • Zawodnik
    Joao Nunes
    19.11.1995
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Romario Balde
    25.12.1996
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    zerwane więzadła krzyżowe
    31.12.2017
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 1 miesiąc temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 1 miesiąc temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 3 miesiące temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 3 miesiące temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 8 miesięcy temu

    BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 1 rok temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 1 rok temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 652
  • Użytkowników: 192
  • Ostatni użytkownik: Seo
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 337 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Wiśniewski został asystentem Piotra Nowaka

Napisane 27.06.2017; 14:55 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0

Piotr Wiśniewski dołączył do sztabu szkoleniowego Lechii Gdańsk. Były piłkarz Biało-Zielonych, który po 12 latach gry w gdańskiej drużynie w zeszłym sezonie zakończył swoją karierę zawodniczą, będzie jednym z asystentów Piotra Nowaka. Kontrakt trenerski Piotra Wiśniewskiego obowiązuje przez dwa lata.

 

Piotr Wiśniewski to współczesna ikona Lechii Gdańsk. Jako piłkarz dołączył do niej w 2005 roku i bronił jej barw nieprzerwanie przez 12 lat, awansując z drużyną z III ligo do Ekstraklasy. W sumie dla Lechii rozegrał 277 meczów na różnych poziomach rozgrywkowych, strzelając 60 bramek. Tę ostatnią w swoim ostatnim meczu w karierze przeciwko Pogoni Szczecin na Stadionie Energa Gdańsk 28 maja 2017 roku.

 

Wiśniewski, choć zakończył czynną karierę zawodnika, nie rozstaje się z Lechią. Tym razem będzie pomagał drużynie jako członek sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu, pomagając Piotrowi Nowakowi oraz Maciejowi Kalkowskiemu.

 

- Po zakończeniu kariery piłkarskiej rozmawiałem z władzami klubu na temat swojej przyszłości w Lechii. Początkowo rozważana była opcja dołączenia do sztabu szkoleniowego Akademii Lechii Gdańsk, ale kiedy pojawiła się możliwość pracy z pierwszym zespołem, po krótkim namyśle postanowiłem skorzystać właśnie z tej propozycji - mówi Piotr Wiśniewski. - Możliwość pracy w klubie już nie jako piłkarz, a jako trener to dla mnie spełnienie marzeń. Na razie czuję się trochę dziwnie, bo swoje pierwsze kroki na stadionie przy ul. Traugutta skierowałem do szatni piłkarzy zamiast do pokoju trenerów. Myślę jednak, że z biegiem czasu przystosuję się do swojej nowej roli. Na pewno pomoże mi w tym trenerski gwizdek, który otrzymałem w prezencie od trenera Nowaka - dodaje Wiśniewski, który wraz z drużyną udał się do Gniewina na obóz przygotowawczy Lechii.

 

 

Tagi: