Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Zagłębie Lubin
  • 30.09.2017; 15:30
  • Ekstraklasa (11)
Sonda
Na jakich pozycjach Lechia powinna jeszcze poszukać wzmocnień?
Bramka
Pomoc
Obrona
Atak
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu sierpniu
  • Zawodnik
    Jakub Wawrzyniak
    15 głosów (28,3%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu wrześniu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Jagiellonią Białystok
  • Zawodnik
    Romario Balde
    Ocena: 5,75
Najlepszy piłkarz Lechii w meczu z Bruk-Bet Termaliką
Następne mecze
Mecz Data
Sandecja Nowy Sącz vs. Śląsk Wrocław 29.09.2017; 18:00
Arka Gdynia vs. Cracovia 29.09.2017; 20:30
Lechia Gdańsk vs. Zagłębie Lubin 30.09.2017; 15:30
Pogoń Szczecin vs. Korona Kielce 30.09.2017; 18:00
Wisła Kraków vs. Jagiellonia Białystok 30.09.2017; 20:30
Górnik Zabrze vs. Piast Gliwice 01.10.2017; 15:30
Wisła Płock vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 01.10.2017; 15:30
Lech Poznań vs. Legia Warszawa 01.10.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Górnik Zabrze 10 19
2. Zagłębie Lubin 10 19
3. Lech Poznań 10 18
4. Jagiellonia Białystok 10 18
5. Śląsk Wrocław 10 16
6. Legia Warszawa 10 16
7. Wisła Kraków 10 16
8. Korona Kielce 10 14
9. Sandecja Nowy Sącz 10 14
10. Arka Gdynia 10 14
11. Wisła Płock 9 11
12. Lechia Gdańsk 10 10
13. Pogoń Szczecin 10 8
14. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 10 8
15. Piast Gliwice 10 8
16. Cracovia 9 6
Urodziny
  • Zawodnik
    Miloš Krasić
    01.11.1984
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    10.11.1992
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    zerwane więzadła krzyżowe
    31.12.2017
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 1 miesiąc temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 1 miesiąc temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 3 miesiące temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 6 miesięcy temu

    BKS

  • Gość; 11 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 1 rok temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 1 rok temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Ostatnie komentarze

&lt;a href=<a href=&quo...
przez Charlespex

&lt;a href=<a href=&quo...
przez Charlespex

<a href="http://buycia...
przez DincBiom

&lt;a href=<a href=&quo...
przez Brettmep

<a href="http://trazod...
przez Aaronruifs

Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 643
  • Użytkowników: 183
  • Ostatni użytkownik: sivy1981
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 513 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Wiśniewski został asystentem Piotra Nowaka

Napisane 27.06.2017; 14:55 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0

Piotr Wiśniewski dołączył do sztabu szkoleniowego Lechii Gdańsk. Były piłkarz Biało-Zielonych, który po 12 latach gry w gdańskiej drużynie w zeszłym sezonie zakończył swoją karierę zawodniczą, będzie jednym z asystentów Piotra Nowaka. Kontrakt trenerski Piotra Wiśniewskiego obowiązuje przez dwa lata.

 

Piotr Wiśniewski to współczesna ikona Lechii Gdańsk. Jako piłkarz dołączył do niej w 2005 roku i bronił jej barw nieprzerwanie przez 12 lat, awansując z drużyną z III ligo do Ekstraklasy. W sumie dla Lechii rozegrał 277 meczów na różnych poziomach rozgrywkowych, strzelając 60 bramek. Tę ostatnią w swoim ostatnim meczu w karierze przeciwko Pogoni Szczecin na Stadionie Energa Gdańsk 28 maja 2017 roku.

 

Wiśniewski, choć zakończył czynną karierę zawodnika, nie rozstaje się z Lechią. Tym razem będzie pomagał drużynie jako członek sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu, pomagając Piotrowi Nowakowi oraz Maciejowi Kalkowskiemu.

 

- Po zakończeniu kariery piłkarskiej rozmawiałem z władzami klubu na temat swojej przyszłości w Lechii. Początkowo rozważana była opcja dołączenia do sztabu szkoleniowego Akademii Lechii Gdańsk, ale kiedy pojawiła się możliwość pracy z pierwszym zespołem, po krótkim namyśle postanowiłem skorzystać właśnie z tej propozycji - mówi Piotr Wiśniewski. - Możliwość pracy w klubie już nie jako piłkarz, a jako trener to dla mnie spełnienie marzeń. Na razie czuję się trochę dziwnie, bo swoje pierwsze kroki na stadionie przy ul. Traugutta skierowałem do szatni piłkarzy zamiast do pokoju trenerów. Myślę jednak, że z biegiem czasu przystosuję się do swojej nowej roli. Na pewno pomoże mi w tym trenerski gwizdek, który otrzymałem w prezencie od trenera Nowaka - dodaje Wiśniewski, który wraz z drużyną udał się do Gniewina na obóz przygotowawczy Lechii.

 

 

Tagi: