Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 29.04.2017; 20:30
  • Ekstraklasa (31)
Sonda
Ile punktów zdobędzie Lechia w dwóch ostatnich kolejkach rundy zasadniczej ?
komplet punktów
1-3
żadnego
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu marcu
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    51 głosów (58,62%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu kwietniu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Pogonią Szczecin
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    Ocena: 5,25
Następne mecze
Mecz Data
Arka Gdynia vs. Piast Gliwice 28.04.2017; 18:00
Lech Poznań vs. Korona Kielce 28.04.2017; 20:30
Wisła Płock vs. Ruch Chorzów 29.04.2017; 18:00
Lechia Gdańsk vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 29.04.2017; 20:30
Jagiellonia Białystok vs. Pogoń Szczecin 30.04.2017; 15:30
Legia Warszawa vs. Wisła Kraków 30.04.2017; 18:00
Zagłębie Lubin vs. Cracovia 01.05.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Jagiellonia Białystok 30 30
2. Legia Warszawa 30 29
3. Lech Poznań 30 28
4. Lechia Gdańsk 30 27
5. Wisła Kraków 30 22
6. Pogoń Szczecin 30 21
7. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 30 21
8. Korona Kielce 30 20
9. Wisła Płock 30 20
10. Zagłębie Lubin 30 20
11. Śląsk Wrocław 30 17
12. Arka Gdynia 30 16
13. Cracovia 30 16
14. Ruch Chorzów 30 15
15. Piast Gliwice 30 15
16. Górnik Łęczna 30 15
Urodziny
  • Zawodnik
    Mario Maloca
    04.05.1989
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Oliver Zelenika
    14.05.1993
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 1 miesiąc temu

    BKS

  • Gość; 6 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 7 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 1 rok temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 578
  • Użytkowników: 170
  • Ostatni użytkownik: John Joe
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 197 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Zaostrzona kara dla Milinkovicia-Savicia

Napisane 05.04.2017; 19:57 przez Agnieszka
Źródło: lechia.pl
Karma: +0
W środę w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się posiedzenie Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN. Na spotkaniu wydano decyzje w sprawie kar dla Sławomira Peszki i Vanji Milinkovicia-Savicia za czerwone kartki, jakie obaj zawodnicy Lechii Gdańsk obejrzeli podczas meczu z Lechem Poznań.

Decyzje Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN:

 

W sprawie odwołania klubu Lechia Gdańsk SA  z dnia 22 marca 2017 roku od orzeczenia Komisji Ligi z 8 marca 2017 roku w sprawie agresywnego zachowania zawodnika Sławomira Peszko wobec przeciwnika podczas meczu Lechia Gdańsk SA – Lech Poznań SA, który odbył się 5 marca 2017 roku.

NKO oddaliła odwołanie w całości jako bezzasadne.

 

W sprawie odwołania Rzecznika Ochrony Prawa Związkowego PZPN z dnia 28 marca 2017 roku od orzeczenia Komisji Ligi z 8 marca 2017 w sprawie wymierzenia zawodnikowi klubu Lechia Gdańsk SA Vanji Milinkovica-Savica kary dyskwalifikacji, za jego zachowanie podczas meczu Lech Poznań SA – Lechia Gdańsk SA, który odbył się 5 marca 2017 roku. Odwołanie zostało wniesione przez Rzecznika na niekorzyść Obwinionego zawodnika na prośbę Kolegium Sędziów PZPN.

NKO uwzględniła odwołanie i w miejsce poprzedniej kary dyskwalifikacji wymierzyła karę dyskwalifikacji w 6 (słownie: sześciu) meczach Lotto Ekstraklasy.

 

Decyzja NKO oznacza, że Vanja Milinković-Savić, który pierwotnie ukarany został trzema meczami dyskwalifikacji, będzie musiał pauzować w trzech kolejnych spotkaniach Lechii - z Piastem Gliwice, Arką Gdynia oraz Pogonią Szczecin.

 

Tagi: