Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 29.04.2017; 20:30
  • Ekstraklasa (31)
Sonda
Ile punktów zdobędzie Lechia w dwóch ostatnich kolejkach rundy zasadniczej ?
komplet punktów
1-3
żadnego
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu marcu
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    51 głosów (58,62%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu kwietniu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Pogonią Szczecin
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    Ocena: 5,25
Następne mecze
Mecz Data
Arka Gdynia vs. Piast Gliwice 28.04.2017; 18:00
Lech Poznań vs. Korona Kielce 28.04.2017; 20:30
Wisła Płock vs. Ruch Chorzów 29.04.2017; 18:00
Lechia Gdańsk vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 29.04.2017; 20:30
Jagiellonia Białystok vs. Pogoń Szczecin 30.04.2017; 15:30
Legia Warszawa vs. Wisła Kraków 30.04.2017; 18:00
Zagłębie Lubin vs. Cracovia 01.05.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Jagiellonia Białystok 30 30
2. Legia Warszawa 30 29
3. Lech Poznań 30 28
4. Lechia Gdańsk 30 27
5. Wisła Kraków 30 22
6. Pogoń Szczecin 30 21
7. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 30 21
8. Korona Kielce 30 20
9. Wisła Płock 30 20
10. Zagłębie Lubin 30 20
11. Śląsk Wrocław 30 17
12. Arka Gdynia 30 16
13. Cracovia 30 16
14. Ruch Chorzów 30 15
15. Piast Gliwice 30 15
16. Górnik Łęczna 30 15
Urodziny
  • Zawodnik
    Mario Maloca
    04.05.1989
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Oliver Zelenika
    14.05.1993
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 1 miesiąc temu

    BKS

  • Gość; 6 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 7 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

  • Gość; 1 rok temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 1 rok temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 1 rok temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 578
  • Użytkowników: 170
  • Ostatni użytkownik: John Joe
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 184 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Znamy termin pierwszego meczu Lechii w rundzie finałowej

Napisane 20.04.2017; 23:02 przez Agnieszka
Źródło: lechia.pl
Karma: +0
Spotkanie 31. kolejki Lotto Ekstraklasy, czyli pierwszej kolejki rundy finałowej Lechia Gdańsk rozegra na Stadionie Energa Gdańsk w sobotę 29 kwietnia o godz. 20.30. Kto będzie jej rywalem? Tego dowiemy się po zakończeniu ostatniej serii gier sezonu zasadniczego.

Przed ostatnią kolejką zmagań w pierwszej fazie rozgrywek podopieczni Piotra Nowaka zajmują trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 53 punktów. Przed Biało-Zielonymi znajdują się Legia Warszawa (55 punktów) oraz Jagiellonia Białystok (56 punktów). Z kolei tuż za plecami Lechistów jest Lech Poznań z 52 punktami. Piąte miejsce zajmuje obecnie Wisła Kraków, która zgromadziła 44 punkty. Oznacza to, że nawet wobec porażki w 30. kolejce z Pogonią Szczecin gdańszczanie nie wypadną z pierwszej czwórki zespołów i z siedmiu meczów rundy finałowej cztery spotkania rozegrają u siebie, a trzy na wyjeździe.

 

W 31. kolejce Lotto Ekstraklasy pierwsze cztery ligowe zespoły po sezonie zasadniczym grać będą u siebie. Niezależnie zatem od tego, które miejsce zajmować będzie Lechia po 30. serii spotkań (w przypadku wygranej w Szczecinie oraz straty punktów przez Legię i Jagiellonię Lechia może zająć nawet pierwszą lokatę), swój pierwszy mecz w grupie mistrzowskiej rozegra na Stadionie Energa Gdańsk. Termin tego meczu wyznaczono na sobotę 29 kwietnia na godz. 20.30. Kto będzie rywalem gdańskiej drużyny? Tego dowiemy się po zakończeniu meczów 30. kolejki, po której poznamy ostateczny kształt tabeli Lotto Ekstraklasy.

 

W ostatniej kolejce sezonu zasadniczego oprócz meczu Lechii z Pogonią w Szczecinie odbędzie się jeszcze siedem innych spotkań: Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław, Lech Poznań - Ruch Chorzów, Górnik Łęczna - Wisła Kraków, Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok, Cracovia - Legia Warszawa i Arka Gdynia - Wisła Płock. 30. kolejka rozegrana zostanie w formie Multiligi, tzn. wszystkie mecze rozpoczną się w sobotę 22 kwietnia o godz. 18. 

 

Tagi: