Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Sandecja Nowy Sącz
  • 18.08.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (6)
Sonda
Na jakich pozycjach Lechia powinna jeszcze poszukać wzmocnień?
Bramka
Pomoc
Obrona
Atak
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lipcu
  • Zawodnik
    Jakub Wawrzyniak
    7 głosów (21,21%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu sierpniu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii w meczu z Pogonią Szczecin
  • Zawodnik
    Jakub Wawrzyniak
    Ocena: 5
Następne mecze
Mecz Data
Lechia Gdańsk vs. Sandecja Nowy Sącz 18.08.2017; 18:00
Cracovia vs. Górnik Zabrze 18.08.2017; 20:30
Arka Gdynia vs. Pogoń Szczecin 19.08.2017; 15:30
Piast Gliwice vs. Korona Kielce 19.08.2017; 18:00
Jagiellonia Białystok vs. Śląsk Wrocław 19.08.2017; 20:30
Wisła Płock vs. Legia Warszawa 20.08.2017; 15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Lech Poznań 20.08.2017; 18:00
Zagłębie Lubin vs. Wisła Kraków 21.08.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Wisła Kraków 5 12
2. Jagiellonia Białystok 5 12
3. Zagłębie Lubin 5 11
4. Lech Poznań 5 8
5. Górnik Zabrze 5 8
6. Arka Gdynia 5 7
7. Legia Warszawa 5 7
8. Wisła Płock 5 7
9. Korona Kielce 5 6
10. Lechia Gdańsk 5 5
11. Sandecja Nowy Sącz 5 5
12. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 5 5
13. Śląsk Wrocław 5 5
14. Cracovia 5 4
15. Pogoń Szczecin 5 4
16. Piast Gliwice 5 2
Urodziny
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Flavio Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Miloš Krasić
    uraz przywodziciela
    31.08.2017
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    zerwane więzadła krzyżowe
    31.12.2017
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 20 dni temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 20 dni temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 2 miesiące temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 5 miesięcy temu

    BKS

  • Gość; 9 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 11 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 11 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 601
  • Użytkowników: 177
  • Ostatni użytkownik: GeeN
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 375 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Znamy termin pierwszego meczu Lechii w rundzie finałowej

Napisane 20.04.2017; 23:02 przez Agnieszka
Źródło: lechia.pl
Karma: +0 ( [+] / [-] )
Spotkanie 31. kolejki Lotto Ekstraklasy, czyli pierwszej kolejki rundy finałowej Lechia Gdańsk rozegra na Stadionie Energa Gdańsk w sobotę 29 kwietnia o godz. 20.30. Kto będzie jej rywalem? Tego dowiemy się po zakończeniu ostatniej serii gier sezonu zasadniczego.

Przed ostatnią kolejką zmagań w pierwszej fazie rozgrywek podopieczni Piotra Nowaka zajmują trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 53 punktów. Przed Biało-Zielonymi znajdują się Legia Warszawa (55 punktów) oraz Jagiellonia Białystok (56 punktów). Z kolei tuż za plecami Lechistów jest Lech Poznań z 52 punktami. Piąte miejsce zajmuje obecnie Wisła Kraków, która zgromadziła 44 punkty. Oznacza to, że nawet wobec porażki w 30. kolejce z Pogonią Szczecin gdańszczanie nie wypadną z pierwszej czwórki zespołów i z siedmiu meczów rundy finałowej cztery spotkania rozegrają u siebie, a trzy na wyjeździe.

 

W 31. kolejce Lotto Ekstraklasy pierwsze cztery ligowe zespoły po sezonie zasadniczym grać będą u siebie. Niezależnie zatem od tego, które miejsce zajmować będzie Lechia po 30. serii spotkań (w przypadku wygranej w Szczecinie oraz straty punktów przez Legię i Jagiellonię Lechia może zająć nawet pierwszą lokatę), swój pierwszy mecz w grupie mistrzowskiej rozegra na Stadionie Energa Gdańsk. Termin tego meczu wyznaczono na sobotę 29 kwietnia na godz. 20.30. Kto będzie rywalem gdańskiej drużyny? Tego dowiemy się po zakończeniu meczów 30. kolejki, po której poznamy ostateczny kształt tabeli Lotto Ekstraklasy.

 

W ostatniej kolejce sezonu zasadniczego oprócz meczu Lechii z Pogonią w Szczecinie odbędzie się jeszcze siedem innych spotkań: Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław, Lech Poznań - Ruch Chorzów, Górnik Łęczna - Wisła Kraków, Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok, Cracovia - Legia Warszawa i Arka Gdynia - Wisła Płock. 30. kolejka rozegrana zostanie w formie Multiligi, tzn. wszystkie mecze rozpoczną się w sobotę 22 kwietnia o godz. 18. 

 

Tagi: