Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Miedź Legnica vs. Lechia Gdańsk
  • 17.12.2018; 18:00
  • Ekstraklasa (19)
Sonda
Jakim wynikiem zakończy się mecz Lechii z Legią ?
wygraną Legii
wygraną Lechii
remisem
Piłkarz miesiąca
Piłkarz listopada
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    18 głosów (64,29%)
Piłkarz Grudnia
Piłkarz meczu
Piłkarz meczu z Cracovią
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    Ocena: 10
Następne mecze
Mecz Data
Wisła Płock vs. Wisła Kraków 14.12.2018; 18:00
Jagiellonia Białystok vs. Zagłębie Lubin 14.12.2018; 20:30
Cracovia vs. Pogoń Szczecin 15.12.2018; 15:30
Górnik Zabrze vs. Arka Gdynia 15.12.2018; 18:00
Legia Warszawa vs. Piast Gliwice 15.12.2018; 20:30
Śląsk Wrocław vs. Korona Kielce 16.12.2018; 15:30
Zagłębie Sosnowiec vs. Lech Poznań 16.12.2018; 18:00
Miedź Legnica vs. Lechia Gdańsk 17.12.2018; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Lechia Gdańsk 18 38
2. Legia Warszawa 18 33
3. Jagiellonia Białystok 18 32
4. Piast Gliwice 18 30
5. Korona Kielce 18 29
6. Pogoń Szczecin 18 28
7. Lech Poznań 18 27
8. Wisła Kraków 18 26
9. Arka Gdynia 17 23
10. Zagłębie Lubin 18 21
11. Wisła Płock 18 19
12. Miedź Legnica 18 19
13. Cracovia 17 18
14. Śląsk Wrocław 18 17
15. Górnik Zabrze 18 16
16. Zagłębie Sosnowiec 18 12
Urodziny
  • Zawodnik
    Steven Vitoria
    11.01.1987
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Michał Nalepa
    22.01.1993
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Paweł; 11 dni temu

    hej, hej, hej BKS

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Przemysław Macierzyński

  • Gość; 10 miesięcy temu

    www.SURFIK.net
    - reklama stron www
    - zarabiaj przez internet

  • Gość; 1 rok temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 1 rok temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 1 rok temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 1 rok temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 1 rok temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 1 rok temu

    BKS

  • Gość; 2 lata temu

    Nananana lechia!!!!

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 790
  • Użytkowników: 209
  • Ostatni użytkownik: leilei3915
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 124 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Znamy zestaw par rozgrywek Lotto Ekstraklasy na sezon 2018/2019

Napisane 07.06.2018; 22:44 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0 ( [+] / [-] )

Ekstraklasa S.A. ogłosiła terminarz rozgrywek ligowych na sezon 2018/2019. Obydwaj beniaminkowie rozpoczną rozgrywki meczami u siebie – Zagłębie Sosnowiec zagra z Piastem, a Miedź, absolutny debiutant w rozgrywkach ligi zawodowej, podejmie w Legnicy Pogoń Szczecin.Lechia Gdańsk swój pierwszy mecz sezonu rozegra w Białymstoku z Jagiellonią.

 

20 lipca 2018 - rozpoczęcie sezonu
 

22 grudnia 2018 zakończenie jesiennej części rozgrywek
 

8 lutego 2019 - początek wiosennej części rozgrywek
 

13 kwietnia 2019 - koniec rundy zasadniczej
 

 

19 maja 2019 zakończenie sezonu

 

 

Zestaw par rundy zasadniczej 2018/19
(zaznaczono terminy sobotnie)

 

1. kolejka (21 lipca)

Górnik Zabrze - Korona Kielce

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin

Miedź Legnica - Pogoń Szczecin

Wisła Kraków - Arka Gdynia

Wisła Płock - Lech Poznań

Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice

Śląsk Wrocław - Cracovia

 

 

2. kolejka (28 lipca)

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok

Górnik Zabrze - Wisła Płock

KGHM Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec

Korona Kielce - Legia Warszawa

Lech Poznań - Cracovia

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

Wisła Kraków - Miedź Legnica

 

 

3. kolejka (4 sierpnia)

Cracovia - Arka Gdynia

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

Miedź Legnica - Górnik Zabrze

Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin

Wisła Płock - Korona Kielce

Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin

Śląsk Wrocław - Lech Poznań

 

 

4. kolejka (11 sierpnia)

Arka Gdynia - Górnik Zabrze

KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Korona Kielce - Śląsk Wrocław

Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica

Piast Gliwice - Legia Warszawa

Pogoń Szczecin - Cracovia

Wisła Kraków - Wisła Płock

 

 

5. kolejka (18 sierpnia)

Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice

Lech Poznań - Wisła Kraków

Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec

Miedź Legnica - Korona Kielce

Wisła Płock - Arka Gdynia

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

 

 

6. kolejka (25 sierpnia)

Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica

KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań

Korona Kielce - Arka Gdynia

Legia Warszawa - Wisła Płock

Piast Gliwice - Cracovia

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk

Wisła Kraków - Górnik Zabrze

Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław

 

 

7. kolejka (1 września)

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec

Cracovia - Legia Warszawa

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin

Lech Poznań - Piast Gliwice

Lechia Gdańsk - Korona Kielce

Miedź Legnica - KGHM Zagłębie Lubin

Wisła Płock - Jagiellonia Białystok

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

 

 

8. kolejka (14 września)

Jagiellonia Białystok - Cracovia

KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

Legia Warszawa - Lech Poznań

Piast Gliwice - Arka Gdynia

Pogoń Szczecin - Korona Kielce

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk

Wisła Płock - Miedź Legnica

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze

 

 

9. kolejka (22 września)

Arka Gdynia - Lech Poznań

Cracovia - Wisła Płock

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok

Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec

Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin

Miedź Legnica - Legia Warszawa

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice

 

 

10. kolejka (29 września)

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław

KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

Lech Poznań - Miedź Legnica

Legia Warszawa - Arka Gdynia

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

Wisła Kraków - Korona Kielce

Wisła Płock - Lechia Gdańsk

Zagłębie Sosnowiec - Cracovia

 

 

11. kolejka (6 października)

Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin

Cracovia - Wisła Kraków

Górnik Zabrze - Lech Poznań

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec

Miedź Legnica - Piast Gliwice

Pogoń Szczecin - Wisła Płock

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

 

 

12. kolejka (20 października)

Cracovia - Górnik Zabrze

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock

Lech Poznań - Korona Kielce

Legia Warszawa - Wisła Kraków

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

 

 

13. kolejka (27 października)

Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Korona Kielce - Cracovia

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia

Miedź Legnica - Śląsk Wrocław

Pogoń Szczecin - Lech Poznań

Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec

Wisła Płock - Piast Gliwice

 

 

14. kolejka (3 listopada)

Arka Gdynia - Pogoń Szczecin

Cracovia - Miedź Legnica

KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce

Lech Poznań - Lechia Gdańsk

Legia Warszawa - Górnik Zabrze

Piast Gliwice - Wisła Kraków

Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok

Śląsk Wrocław - Wisła Płock

 

 

15. kolejka (10 listopada)

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

Korona Kielce - Piast Gliwice

Lechia Gdańsk - Cracovia

Miedź Legnica - Arka Gdynia

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin

Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

 

 

16. kolejka (24 listopada)

Arka Gdynia - Wisła Kraków

Cracovia - Śląsk Wrocław

KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Korona Kielce - Górnik Zabrze

Lech Poznań - Wisła Płock

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec

Pogoń Szczecin - Miedź Legnica

 

 

17. kolejka (1 grudnia)

Cracovia - Lech Poznań

Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia

Legia Warszawa - Korona Kielce

Miedź Legnica - Wisła Kraków

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin

Wisła Płock - Górnik Zabrze

Zagłębie Sosnowiec - KGHM Zagłębie Lubin

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

 

18. kolejka (8 grudnia)

Arka Gdynia - Cracovia

Górnik Zabrze - Miedź Legnica

KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice

Korona Kielce - Wisła Płock

Lech Poznań - Śląsk Wrocław

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

 

 

19. kolejka (15 grudnia)

Cracovia - Pogoń Szczecin

Górnik Zabrze - Arka Gdynia

Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin

Legia Warszawa - Piast Gliwice

Miedź Legnica - Lechia Gdańsk

Wisła Płock - Wisła Kraków

Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań

Śląsk Wrocław - Korona Kielce

 

 

20. kolejka (22 grudnia)

Arka Gdynia - Wisła Płock

KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia

Korona Kielce - Miedź Legnica

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok

Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław

Wisła Kraków - Lech Poznań

Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa

 

 

21. kolejka (9 lutego)

Arka Gdynia - Korona Kielce

Cracovia - Piast Gliwice

Górnik Zabrze - Wisła Kraków

Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin

Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok

Wisła Płock - Legia Warszawa

Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec

 

 

22. kolejka (16 lutego)

Jagiellonia Białystok - Wisła Płock

KGHM Zagłębie Lubin - Miedź Legnica

Korona Kielce - Lechia Gdańsk

Legia Warszawa - Cracovia

Piast Gliwice - Lech Poznań

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia

 

 

23. kolejka (23 lutego)

Arka Gdynia - Piast Gliwice

Cracovia - Jagiellonia Białystok

Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec

Korona Kielce - Pogoń Szczecin

Lech Poznań - Legia Warszawa

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków

Miedź Legnica - Wisła Płock

Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin

 

 

24. kolejka (2 marca)

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze

KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk

Lech Poznań - Arka Gdynia

Legia Warszawa - Miedź Legnica

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław

Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Wisła Płock - Cracovia

Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce

 

 

25. kolejka (9 marca)

Arka Gdynia - Legia Warszawa

Cracovia - Zagłębie Sosnowiec

Górnik Zabrze - Piast Gliwice

Korona Kielce - Wisła Kraków

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

Miedź Legnica - Lech Poznań

Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

 

 

26. kolejka (16 marca)

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce

KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia

Lech Poznań - Górnik Zabrze

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

Piast Gliwice - Miedź Legnica

Wisła Kraków - Cracovia

Wisła Płock - Pogoń Szczecin

Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk

 

 

27. kolejka (30 marca)

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław

Górnik Zabrze - Cracovia

Korona Kielce - Lech Poznań

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok

Wisła Kraków - Legia Warszawa

Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin

 

 

28. kolejka (3 kwietnia)

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk

Cracovia - Korona Kielce

KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

Lech Poznań - Pogoń Szczecin

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Piast Gliwice - Wisła Płock

Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków

Śląsk Wrocław - Miedź Legnica

 

 

29. kolejka (6 kwietnia)

Górnik Zabrze - Legia Warszawa

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec

Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin

Lechia Gdańsk - Lech Poznań

Miedź Legnica - Cracovia

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia

Wisła Kraków - Piast Gliwice

Wisła Płock - Śląsk Wrocław

 

 

30. kolejka (13 kwietnia)

Arka Gdynia - Miedź Legnica

Cracovia - Lechia Gdańsk

KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

Piast Gliwice - Korona Kielce

Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

Tagi:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz