Lechia Gdańsk z awansem do 1/8 finału Pucharu Polski.

Lechia Gdańsk wygrała z Chełmianką Chełm 2:0,i tym samym wykonała kolejny krok do obrony trofeum zdobytego w maju.Bramki dla Biało-zielonych zdobyli Michał Nalepa w 5 minucie meczu, oraz Flavio Paixao w 73 minucie z rzutu karnego. Swojego rywala w dalszej części rozgrywek poznamy 5 listopada podczas losowania par 1/8 finału Pucharu Polski w siedzibie PZPN.

Chełmianka Chełm – Lechia Gdańsk 0:2

Bramki: Michał Nalepa (5.), Paixao (73.)

Chełmianka Chełm: Cezary Osuch – Dawid Niewęgłowski, Jakub Niewęgłowski, Kamil Kocoł, Michał Wołos, Norbert Myszka, Patryk Czułowski, Paweł Uliczny, Paweł Wolski, Przemysław Kwiatkowski, Volodymyr Hladkyi.

Lechia Gdańsk: Zlatan Alomerović – Tomasz Makowski, Błażej Augustyn, Michał Nalepa (46. Artur Sobiech), Karol Fila – Jarosław Kubicki, Daniel Łukasik – Maciej Gajos (83. Rafał Wolski), Patryk Lipski, Sławomir Peszko (61. Lukas Haraslin) – Flavio Paixao.