Lechia remisuje z Jagiellonią

Lechia Gdańsk zremisowała z Jagiellonią Białystok 1-1 w meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy. Autorem trafienia dla gospodarzy był Artur Sobiech, który posłał piłkę głową do bramki w 25. minucie. W 74. minucie stan meczu wyrównał Ognjen Mudrinski, który pojawił się na boisku w drugiej połowie spotkania. Dla Lechii to trzeci remis w tym sezonie.

Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok 1:1 (1:0)

Bramki: Artur Sobiech (25.) – Ognjen Mudrinski (74.)

Lechia Gdańsk: Dusan Kuciak – Karol Fila (83. Daniel Łukasik), Michał Nalepa, Błażej Augustyn, Filip Mladenović – Jarosław Kubicki, Tomasz Makowski, Patryk Lipski (88. Rafał Wolski) – Flavio Paixao (K), Artur Sobiech, Sławomir Peszko (58. Maciej Gajos)

Jagiellonia Białystok: Damian Węglarz – Bodvar Bodvarsson, Zoran Arsenić, Ivan Runje, Jakub Wójcicki – Taras Romanczuk, Martin Pospisil, Juan Camara (46. Bartosz Bida), Jesus Imaz (89. Mikołaj Nawrocki), Tomas Prikryl – Patryk Klimala (60. Ognjen Mudrinski)

Widzów: 13348