Lechia wygrywa ostatni sparing przed sezonem.

W spotkaniu rozgrywanym na Polsat Plus Arenie Gdańsk Biało-Zieloni pokonali FK Panevezys 3:2.

Bramki dla Lechii zdobyli Michał Nalepa w 26 minucie oraz Conrado w 31 i 45 minucie spotkania.Bliski szczęścia pod koniec meczu był również Kristers Tobers,jednak tylko trafił w poprzeczkę bramki .

Wczorajszy mecz był również okazją do zaprezentowania przed kibicami drużyny na nowy sezon .Gdańscy fani wrócili na trybuny po 293 dniach przerwy.

Lechia Gdańsk – FK Panevezys 3:2

Bramki: Nalepa (26’), Conrado (31’, 45’) – Ribeiro Dantas (22’, 38’)

Skład Lechii:

Alomerović (46’ Kuciak) – Musolitin (75’ Kopacz), Nalepa (75’ Koperski), Maloca (25’ Tobers), Conrado (75’ Pietrzak) – Makowski (75’ Gajos), Kubicki (75’ Kryeziu), Kałuziński (46’ Biegański) – Ceesay (46’ Żukowski)(86’ Sezonienko), Flavio (25’ Zwoliński), Durmus (75’ Diabate)