Lechia wygrywa sparing z Rakowem.

Lechia Gdańsk w ramach przygotowań do nowego sezonu udała się do Ostródy,gdzie zagrała mecz sparingowy z Rakowem Częstochowa.Biało-Zieloni wygrali to spotkanie 4:2 po bramkach Rafała Pietrzaka,Flavio Paixao ,Michała Nalepy oraz Illkaya Durmusa.Dla nowego nabytku Lechii był to debiutancki gol w jej barwach.

W sparingu udziału nie wzięli przebywający na Euro 2020 Dusan Kuciak oraz kontuzjowany Omran Haydary.Kolejny sparing już 30 czerwca w Warszawie z miejscową Legią.Tego też dnia Lechiści rozpoczną zgrupowanie w Gniewinie.

Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa 4:2

Bramki: Pietrzak (28’), Paixao (41’), Nalepa (61’), Durmus (86’) – Papanikoloau (23’), Musiolik (83’)

Skład Lechii:

1 połowa: Alomerović – Pietrzak, Maloca, Kopacz, Żukowski – Tobers, Gajos, Makowski – Zwoliński, Flavio, Ceesay

2 połowa: Alomerović (Mirus 70’) – Conrado, Brylowski, Nalepa, Musolitin – Rakowski, Kryeziu, Kałuziński – Niewiadomski, Mekler, Durmus