Antoni Mikułko z nową umową.

Jeden z najzdolniejszych bramkarzy młodego pokolenia Antoni Mikułko przedłużył swój kontrakt z Lechią Gdańsk. Umowa 17-letniego zawodnika będzie obowiązywała do 30 czerwca 2025 roku.

Mierzący 190 centymetrów piłkarz z gdańskim klubem związany jest od 6 roku życia. Z pierwszym zespołem zaczął treningi już jako 15-latek przechodząc kolejne szczeble klubowej akademii. Gra w koszulce z bardzo symbolicznym numerem 83, który odwołuje się do historii klubu i roku 1983, kiedy Lechia zdobywała Puchar Polski oraz toczyła słynne boje z Juventusem Turyn.

Antoni Mikułko trenuje ciężko i czeka na swój oficjalny debiut w pierwszej drużynie Biało-Zielonych. Jest jednak przekonany, że w końcu spełni swoje marzenie i stanie między słupkami bramki w meczu o stawkę. Dłuższa umowa to kolejny bodziec do jeszcze cięższej pracy.

– To dla mnie bardzo ważny dzień i jestem szczęśliwy, że zostaję w zespole na dłużej. Oznacza to dla mnie, że klub wiąże ze mną nadzieje na przyszłość. Mam tutaj idealne warunki do rozwoju i moim celem jest trenować ciężko, aby otrzymać szansę gry od sztabu trenerskiego. Lechia to dla mnie drugi dom i chciałbym swoją postawą odwdzięczyć się za okazane zaufanie – powiedział Antoni po podpisaniu umowy.

Kontrakt bramkarza Lechii będzie obowiązywał do 30 czerwca 2025 roku.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *